PNC وام دهنده وام مسکن بررسی برای سال 2020

بررسی اجمالی PNC زیادی بانک و وام دهنده وام مسکن با سابقه رفتن 160 سال است. امروز آن را در مورد 2,600 شعب در

توسط AKHBAREMAAAA در 23 اردیبهشت 1399

بررسی اجمالی

PNC زیادی بانک و وام دهنده وام مسکن با سابقه رفتن 160 سال است.

امروز آن را در مورد 2,600 شعب در سراسر 19 ایالت و واشنگتن دی سی که اکثر آنها در سواحل شرق دور و به سمت داخل به عنوان کانزاس است.

PNC همچنین در خصوص حضور آنلاین قوی با ابزار بصری برای کمک به شما در برنامه ریزی و مدیریت درخواست وام مسکن خود را.

نرخ بسته شدن هزینه ها و خدمات به مشتریان برای PNC وام مسکن همه سقوط به طور کلی در خط با صنعت به طور متوسط.

البته نرخ وام مسکن و قیمت گذاری منحصر به فرد برای هر مشتری. مقایسه PNC نرخ و هزینه های بسته به یاد بگیرند که آیا آن را به بهترین گزینه برای وام مسکن خود را.


مقایسه PNC نرخ وام مسکن

PNC تمایل به ارائه وام مسکن نرخ پایین یا هم سطح یا کمی پایین تر از آنچه در دیگر بانک های بزرگ در حال تبلیغات است.

30 سال ثابت نرخ وام مسکن برآورد در بانک ها

 
PNC
Quicken Loans
ولز فارگو تعقیب و گریز
نرخ بهره1
3.125% 3.375% 3.375% 3.0%
APR2
3.255% 3.617% 3.49% 3.093%
امتیاز وام مسکن3
0.0 1.875 0.375 1.0
ماهانه P&I, پرداخت
$857 $884 $884 $843

نرخ های نشان داده شده در اینجا در حال حاضر به عنوان از 05/07/2020. ماهانه اصل و پرداخت سود بر اساس قیمت از 250.000 دلار و پرداخت 20 درصد برای یک خانه واقع در واشنگتن است.

این اعداد به یک تصویر لحظهای به معنای برای مقایسه کلی تنها. خود را در هزینه های وام مسکن متفاوت خواهد بود بسته به وام خود را به امور مالی خود را به اقتصاد و عوامل دیگر.

بررسی نرخ جدید (May 12th, 2020)

PNC نرخ تشکیلات جدید بکار تجاری

PNC نرخ تشکیلات جدید بکار تجاری باید آینه آن نرخ وام مسکن: در نزدیکی و یا کمی کمتر از متوسط در مقایسه با سایر وام دهندگان عمده. اما به یاد داشته باشید خود را به تشکیلات جدید بکار تجاری نرخ بستگی به نمره اعتباری خود زمان تعادل وام و دیگر بخش های کلیدی از برنامه های کاربردی خود را. بنابراین شما باید برای بررسی شخصی refi نرخ از PNC — و همچنین به عنوان یک چند وام دهندگان دیگر به ببینید که چگونه آن را مقایسه می کند.

PNC وام مسکن بررسی برای سال 2020

PNC می گوید هدف آن است که برای کاهش استرس پیچیدگی و اضطراب از تقاضا برای وام مسکن.

کیفیت آن ابزار آنلاین حاکی از آن است که قول می دهم به طور جدی. PNC می توانید آن را احساس به عنوان اگر شما یک دوست آگاه نگه داشتن دست خود را در سراسر فرآیند کل وام مسکن.

در ضمن بسیاری از کسانی که زندگی می کنند در سمت شرقی این کشور قادر خواهد بود به درخواست برای وام مسکن و چهره به چهره در یکی از PNC را 2,600 شاخه.

که گفت:, PNC می کند تنها میانگین نظرات مشتریان از J. D. Power بررسی پاسخ دهندگان.

یک کلمه از احتیاط: خواندن پست های خود را-درخواست وام برآورد از PNC با دقت قبل از اینکه شما تصمیم به قبول ارائه دهد.

پیشنهادات وجود دارد که برخی از افراد پیدا کردن اطلاعات در آن تخمین می زند که نیست بلافاصله روشن از قبل از اطلاعات نرم افزار به شما مراجعه کنید.

البته این بهترین تمرین برای هر وام دهنده است. مطمئن شوید که برای دریافت وام متعدد تخمین می زند و سپس مقایسه آنها را در کنار هم و خط به خط.

کار با PNC وام مسکن

PNC را آنلاین صفحه اصلی بینش خدمات می آید در دو طعم.

برای اولین بار است که به نام خانه بینش برنامه ریز. آن را به شما اجازه می دهد ورودی شخصی خود را از بودجه خانوار و سبک زندگی, جزئیات, و سپس شما را به وام است که باید به شما بهترین کت و شلوار.

جزء دوم صفحه اصلی بینش ردیاب طول می کشد بیش از زمانی که شما ساخته شده است یک نرم افزار.

این دو کارکرد اصلی دارد. برای کمک به شما در مدیریت برنامه خود را و دسترسی به اسناد موجود و گزارش وضعیت. دوم برای آپلود مدارک و تبادل پیام های خود را با وام افسر در یک محیط امن.

اگر کار با یک افسر وام چهره به چهره مهم است که به شما سرویس می تواند یک بیت یا ضربه از دست ندهید. PNC مقدار زیادی از نقاط در سواحل شرق و تا آنجا داخلی به عنوان کانزاس است. اما اگر شما زندگی می کنند در غرب وجود دارد, گزینه های خود را محدود خواهد شد.

PNC خدمات مشتری نظرات

PNC وام مسکن قرار گرفت 11th از 20 وام دهندگان در J. D. Power 2019 وام مسکن ایالات متحده منشاء رضایت مطالعه است.

آن را به ثمر رساند 841 از امکان 1,000 بود که درست در زیر این صنعت به طور متوسط. J. D. Power را نقطه بالا رفت و برای تسریع وام با نمره 880 خارج از 1000.

شرکت
وام مسکن originations4
CFPB شکایت5
شکایت در هر 1000 وام مسکن6
2019 JD قدرت امتیاز7
PNC
58,000 69 1.19 841/1,000
Quicken Loans
396,000 171 0.43 880/1,000
ولز فارگو
312,000 419 1.34 837/1,000
بانک مرکزی آمریکا
111,000 236 2.13 843/1,000

همراه با PNC رضایت نمرات ما در بررسی خود شکایت مشتری با استفاده از مصرف کننده حمایت مالی دفتر (CFPB) پایگاه داده آنلاین که در آن وام گیرندگان می توانید فایل شکایت علیه دهندگان.

برای PNC نتایج در پایگاه داده دوباره اواسط برد. آن را ممکن است بیشتر شکایات در هر 1000 وام از بالا به مجری (Quicken) اما این بیت تعدادی دیگر از بانک های بزرگ.

وام محصولات PNC

PNC است به خصوص طیف گسترده ای از گزینه های وام مسکن. این ارائه می دهد وام مسکن متعارف و تمام دولت حمایت رهن (FHA, VA و USDA).

PNC حتی یک زن و شوهر ویژه برنامه های وام مسکن برای حرفه ای پزشکی و کاهش درآمد خریداران خانه.

  • ثابت نرخ وام مسکن (FRM) — بسیاری از افراد برای انتخاب کردن FRMs با شرایط که آخرین 10-30 سال پرداخت پایین شروع به عنوان کم به عنوان 3 درصد و یک رای است که هرگز تغییر
  • تنظیم نرخ وام مسکن (ARM) — ARMs اجازه دهید شما را برطرف رای برای یک دوره اولیه 1, 3, 5, 7 و یا 10 سال. پس از آن شناور خواهد شد با بازارهای
  • ادم تنومند و بدقواره وام — وام است که نیاز به یک وام بیش از $510,400 اما کمتر از 5 میلیون دلار. شما می توانید انتخاب کنید یک FRM و یا بازو و انتخاب یک اصطلاح بین 15 و 30 سال
  • FHA وام — وام با حمایت اداره مسکن فدرال است که به شما اجازه پرداخت هزینه به عنوان کمی به عنوان 3.5 درصد پایین و انعطاف پذیر مورد نیاز برای وام گیرندگان واجد شرایط
  • وام — وام با حمایت وزارت امور جانبازان با صفر پرداخت در دسترس برای مقدماتی اعضای خدمات و جانبازان
  • وزارت کشاورزی ایالات متحده "مسکن روستایی" وام — خانه مقرون به صرفه وام با صفر پرداخت برای کسانی که خرید در مناطق روستایی و یا مناطق حومه که باید کم - متوسط-درآمد
  • 80/10/10 وام متعارف — به 80/10/10 وام شامل وام مسکن به 80 ٪ از ارزش خانه به علاوه یک دوم وام برای 10 ٪ از ارزش خانه است که به عنوان بخشی از خود پرداخت. همراه با 10% نقدی پرداخت خود را بخشی از این اضافه می کند تا 20 درصد پایین پرداخت که به معنی شما لازم نیست که به پرداخت هزینه برای بیمه وام مسکن
  • PNC جامعه وام — کم-کردن-پرداخت بدون PMI وام از PNC که تنها نیاز به 500 دلار پرداخت سهم از وام گیرنده. بقیه 3 درصد پرداخت می شود هدیه وجوه از یک عضو خانواده یا آشنایی
  • پزشکی حرفه ای وام — بدون-PMI وام از PNC محفوظ است برای حرفه ای پزشکی

PNC نیز می گوید: آن وام مسکن به طور معمول با هزینه ها و هزینه ها در مجموع بین 3 و 5 درصد از ارزش وام.

این 1500 دلار بسته شدن هزینه کمک مالی از PNC

اگر شما در حال گرفتن یک وام مسکن از PNC, شما ممکن است واجد شرایط برای 1500 دلار کمک مالی برای کمک به خود را با هزینه های اختتامیه. PNC بسته شدن هزینه کمک های مالی در دسترس هستند در 15 و 30 سال وام با ثابت یا قابل تنظیم نرخ. برای واجد شرایط, شما باید یا زندگی می کنند در تعیین "کم - متوسط درآمد" سرشماری دستگاه و یا درآمد می کند که بیش از 80 درصد از محلی ميانه.

بررسی وام مسکن خود را واجد شرایط (May 12th, 2020)

PNC وام مسکن پرسش های متداول

است PNC خوب برای وام مسکن ؟

PNC با توجه به ارزش است برای یک وام مسکن اگر شما می خواهید متعارف, FHA VA یا USDA وام. این ارائه می دهد هر دو نرخ ثابت و قابل تنظیم نرخ وام مسکن با پرداخت پایین شروع در فقط 3 درصد (و یا 0% وام). آن نرخ ها و هزینه ها یا کمی کمتر از متوسط. PNC نیز ویژه برنامه های وام مسکن برای حرفه ای پزشکی و کاهش درآمد خریداران خانه است که به دنبال ارزش اگر شما مناسب یکی از آن دسته است.

چه PNC وام مسکن برای ایستادن ؟

PNC Bank, می شود آن حروف از پیتسبورگ شرکت ملی اندیش شرکت ملی. PNC ایجاد شد که این دو بانک با هم ادغام شدند و در سال 1983.

چه نمره FICO کند PNC استفاده کنید ؟

PNC نیاز به یک نمره اعتباری حداقل 620 به واجد شرایط برای وام مسکن. شما به احتمال زیاد نیاز به یک نمره بالا-600s به 700s به واجد شرایط برای وام های معمولی در حالی که شما ممکن است واجد شرایط برای وام مورد حمایت دولت (مانند FHA VA یا USDA) با نمره پایین تر 600s.

آن را آسان به دریافت وام از بانک PNC?

از نظر اعتبار آن را کاملا به عنوان آسان به دریافت وام از PNC به عنوان برخی از بانک های دیگر. مثلا PNC نیاز به یک نمره اعتباری در اواسط-600s به FHA وام است که به طور معمول دارای بالاترین اعتبار مورد نیاز است. بانک های دیگر تصویب خواهد شد FHA وام با اعتباری شروع در فقط 580 (یا 500 در موارد نادر).

گذشته از نمره های اعتباری مورد نیاز PNC وام مسکن هستند به خصوص سخت به واجد شرایط برای. شما فقط نیاز به یک 3 درصد پایین پرداخت و PNC حتی ارائه می دهد ویژه وام مسکن بدون وام مسکن خصوصی بیمه برای پایین درآمد خریداران خانه. بنابراین آن را به ارزش یک نگاه اگر شما به دنبال برای یک پایین-پایین-پرداخت وام و اعتبار خوب است.

چه مدت آن را به گرفتن تایید شده برای PNC وام ؟

PNC ارائه می دهد دیجیتال قبل از تصویب برای وام مسکن. که به معنی آن می تواند درآمد خود را بررسی دارایی و استخدام آنلاین بنابراین شما لازم نیست که برای ارسال فیزیکی مدارک. دیجیتال قبل از تصویب است که به طور معمول سریعتر از سنتی قبل از تصویب روش هر چند PNC نمی گوید که چه مدت آن طول می کشد به تصویب وام مشتریان به طور متوسط.

که در آن شما می توانید یک وام مسکن با PNC?

NMLS ID: 446303

PNC وام مسکن بسیار خوب حضور آنلاین. آن خانه بینش برنامه ریز و ردیاب ها کلاس اول است و می تواند واقعا مفید ابزار.

می رود که برای همه وام, اما به خصوص برای اولین بار homebuyers است که درک کمی از راهنمایی های اضافی در طول راه.

PNC bank locations across the U.S.

PNC bank, مکان متمرکز در شرق ایالات تصویر: PNC

اما نه هر کس راحت ساخت برنامه های کاربردی آنلاین.

اگر شما ترجیح می دهید یک فرد با تجربه و شما زندگی می کنند در سمت شرقی کشور شما را به خوبی ممکن است دسترسی آسان به یکی از PNC را 2,600 شاخه. باید آن را ساده را برای شما به راه اندازی یک چهره به چهره ملاقات با یک متخصص و مشاور.

وام گیرندگان در خاکستری-رنگی متحده بالا را مجبور به درخواست برای یک PNC وام مسکن آنلاین یا از طریق تلفن.

است PNC بهترین وام دهنده وام مسکن برای شما ؟

اگر شما ترجیح می دهید یک تبادل نظر نرم افزار و منابع آنلاین PNC ممکن است یک وام دهنده وام مسکن برای شما.

آن را نیز مناسب انتخاب برای سواحل شرق محلی که دسترسی به یکی از PNC را از 2 ، 000+ مکان های بانک.

در هر صورت مهم برای مقایسه وام دهندگان مختلف قبل از انتخاب یک شرکت وام مسکن. PNC منابع تنها به عنوان خوب به عنوان نرخ آن می توانید به شما ارائه دهد. همان می رود برای هر وام دهنده است.

آغاز شده توسط مقایسه نرخ ها و هزینه های بسته از حداقل سه نفر معتبر وام مسکن وام دهندگان برای پیدا کردن بهترین معامله را برای شما.

مقایسه نرخ های فعلی از وام دهندگان عمده. از اینجا شروع کنید (May 12th, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن