خدمات پستی می تواند به توقف آمده است در ماه ژوئن آن را به عنوان خونریزی نقدی

برخی از قانونگذاران هشدار داد که ایالات متحده خدمات پستی عملیات می تواند به توقف آمده است به عنوان به زودی به

توسط AKHBAREMAAAA در 26 فروردین 1399

برخی از قانونگذاران هشدار داد که ایالات متحده خدمات پستی عملیات می تواند به توقف آمده است به عنوان به زودی به عنوان ماه ژوئن است.

بیش از آخر هفته واشنگتن پست گزارش داد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آماده شده بود به رد 2 تریلیون دلار COVID-19 محرک عمل می کنند اگر آن را شامل کمک مالی برای USPS. در عوض خدمات پستی یه 10 میلیارد دلار وام است که در انتظار تایید از وزارت خزانه داری.

که می تواند طلسم مشکل برای آمریکایی ها زندگی در مناطق روستایی است. افرادی مانند جان Tsitrian از شهر کمی از دیوار داکوتای جنوبی شناخته شده توسط مردم محلی به عنوان "جغرافیایی مرکز از هیچ جا."

او دارو را از دولت جانبازان بیمارستان از طریق USPS.

او نگران است که اگر خدمات پستی به توقف آمده است "این امر نیاز به 100 مایل دور سفر. این امر می تواند بسیار گران قیمت و وقت گیر است."

شرکت هایی مانند آمازون به شدت بستگی به USPS. در مناطق روستایی در آن طول می کشد مراقبت از اصطلاح "آخرین مایل" از تحویل. Tsitrian گفت که برای بسیاری از دیوار ساکنان, خدمات پیک فدرال اکسپرس و یو پی اس می تواند بیش از حد گران است.

USPS شده است در مشکل مالی برای چندین دهه با تشکر به ایمیل e-صورتحساب و e-vites.

در حال حاضر USPS گفت: coronavirus همه گیر باعث شده است که یکی دیگر از کاهش شدید در کسب و کار. و رومینا Boccia یک اقتصاددان با بنیاد میراث گفت: همچنین هزینه نگهداری حدود 600,000 کارگران پستی امن در حال حاضر. "آن پایین می آید به ارائه آنها را با ماسک و دستکش تمیز کردن وسایل نقلیه خود را گسترده تر و از همه چیز برای کاهش احتمال گسترش یافته است."

قانونگذاران باید نگرانی در مورد USPS نیاز به تعطیل آن را به عنوان خونریزی پول است. دانشگاه کرنل پروفسور ریچارد Geddes شک و تردید آن را به آمده است که اما او فکر می کند خدمات پستی نیاز به گرفتن لحظه ای به ایجاد تغییرات عمده. "نگاه پستی خدمات مالی در مدل پایدار نیست قبل از ویروس. در حال حاضر آن را فقط فرو ریخت. بنابراین اجازه دهید آن را به قرن 21 است. آن را بیشتر تجاری است."

در داکوتای جنوبی Tsitrian می گوید او شده است فکر کردن در مورد خانواده یادگاری های او: نامه های ارسال شده به این شهر از دیوار در طول جنگ جهانی اول همان دوره زمانی که شهر خود را به دنیا آمد.

او نگران است که مانند کسانی که نامه اداره پست می تواند تبدیل به یک یادگاری از دوران گذشته است.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن