گلدان فروش در حال افزایش است در برخی از ایالت ها با افراد خانه به دلیل COVID-19

آن است که پنج شنبه, مارس 20, که به معنی آن را نیز 4/20 — ad hoc بین المللی تعطیلات را جشن می گیرند استفاده از

توسط AKHBAREMAAAA در 1 اردیبهشت 1399

آن است که پنج شنبه, مارس 20, که به معنی آن را نیز 4/20 — ad hoc بین المللی تعطیلات را جشن می گیرند استفاده از ماری جوانا و قانونی.

شما فکر می کنید هر چیزی که شامل گروه های زیادی از مردم با پیوستن به هم گوش دادن به موسیقی و سخنرانی در مورد قانونی بودن گلدان و جرقه تا برخی از مفاصل خواهد بود و لغو در این سال از COVID-19.

اما سازمان دهندگان دعوت جشن به جلو بروید — با خیال راحت و بدون هیچ اجتماعات اما در عوض مجازی آنهایی که آنلاین.

همه گیر و یا نمی تفریحی ماری جوانا صنعت انجام شده است فقط خوب است.

اورگان یکی از 11 متحده که در آن حقوقی برای بزرگسالان برای استفاده تفریحی از ماری جوانا. بسیاری از کسب و کار بسته شده با توجه به COVID-19 همه گیر اما گلدان فروشگاه ها باز ماندن بسیاری از آنها ترجیح می دهند منظقه خدمات.

این فروشگاه در پورتلند اورگان است که مبادرت به فروش ماری جوانا از نظر قانونی مجاز به باز باقی می ماند تحت ایالت Covid-19 مستند محدودیت. از 11 متحده است که باید قانونی تفریحی ماری جوانا برای استفاده در بزرگسالان تنها ماساچوست دستور داده است تا فروشگاه خود را بسته است. (میچل هارتمن بازار)

حشیش فروشان تلقی می شود "ضروری" — این همان در بسیاری از کشورهای که در آن تفریحی ماری جوانا قانونی است.

و فروش برگزار شد نیز می گوید: Troy دیتون در Arcview تحقیقات بازار ،

"در آغاز این مرتب کردن بر اساس از اواسط ماه مارس وجود دارد سنبله بزرگ در فروش" دیتون گفت. "مردم به خرید وحشت این بود که یکی از این محصولات است که آنها در جوراب زنانه ساقه بلند."

حشیش فروش هنوز هم در مقایسه با ماه آوریل گذشته در بازارهای عمده مانند کالیفرنیا و واشنگتن و کلرادو است.

مسیحی Groh در شرکت سرمایه گذاری کشتی تجارتی مسلح کار کردن منابع می گوید آن را تعجب آور نیست.

"شاهدانه بسیار شبیه به الکل پتانسیل را دارد که یک ضد ادواری محصول" Groh گفت. "ضد ادواری کسب و کار محصولات است که در واقع افزایش تقاضا در زمان ناراحتی های اقتصادی است."

شاهدانه کسب و کار فرار است. در سال گذشته چند با مشخصات بالا آمدن دیدم سهام خود را افزایش می یابد و سپس سقوط به پایین به زمین.

"وجود دارد یک بیت از overvaluation اتفاق می افتد وجود دارد یک حباب است که نوع-از پشت سر هم بر آن نیست که بی شباهت به آنچه که ما در طول dot-com bubble" دیتون گفت.

الی McVey در ماری جوانا کسب و کار روزانه پیش بینی فروش قوی رشد خود ادامه خواهد داد و پس از COVID-19 بحران اقتصادی گذشته است

"ما در حال دیدن جدید مصرف کنندگان است. Gen Z است فقط در حال حاضر آمدن سن بیش از 21," McVey گفت.

این بیماری همه گیر را به تاخیر می اندازد قانونی تلاش در بازارهای جدید مانند میسوری و نیویورک.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب