PPP وام مهلت می گذرد اما نه قبل از مجلس سنا تصویب فرمت

هنوز هم وجود دارد پول در سمت چپ چک Protection Program حدود 130 میلیارد دلار برای کمک به کسب و کارهای کوچک نگه

توسط AKHBAREMAAAA در 11 تیر 1399

هنوز هم وجود دارد پول در سمت چپ چک Protection Program حدود 130 میلیارد دلار برای کمک به کسب و کارهای کوچک نگه داشتن کارگران شاغل. اما مهلت به درخواست برای کمک آمده است و رفته است. که بدان معنی است مگر اینکه کنگره عمل می کند که پول خواهد شد در سمت چپ استفاده نشده.

شب گذشته با نزدیک شدن مهلت وجود دارد اقدام کنگره اما به زودی به اندازه کافی.

بازار را Nova Safo است پس از داستان است. او به جزئیات با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio و زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

دیوید Brancaccio: نوا آنچه شب گذشته اتفاق افتاد?

نوا Safo: مهلت درخواست برای دریافت وام زیر چک برنامه حفاظت از پایان ماه ژوئن. در حال حاضر ما در ماه جولای. هنوز هم وجود دارد اما کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هنوز نمیفهمد چه چیزی برای انجام با آن پول است.

سپس در شب گذشته در ایالت مریلند بن کاردین یک دموکرات در مجلس سنا در کف و گفت: این:

"اقتدار در مدیریت کسب و کار کوچک به تصویب هر چک برنامه حفاظت از وام منقضی می شود در نیمه شب امشب."

و کاردین در ادامه گفت که کنگره در حال تنظیم یک پایان ماه ژوئن مهلت چرا که از یک کلید فرض:

"ما فکر کردیم که تا پایان ماه ژوئن است که اقتصاد ما خواهد بود در مسیر بازگشت و ما نمی خواهد نیاز به برنامه های اضافی بعد از آن تاریخ است. خوب یک مقدار زیادی تغییر کرده است."

بسیاری تغییر کرده است از ماه مارس زمانی که آنها در ابتدا ایجاد $670 میلیارد برنامه. کاردین در خواست اتفاق آرا رضایت رای به تمدید مهلت طریق Aug. 8 و از آن گذشت.

Brancaccio: خانه و تهمت و دولت را مجبور به موافقت با این عنوان به خوبی. چه احتمال است ؟

Safo: ما می دانیم که آنها می خواهند به انجام کاری. سوال این است که آیا آنها فقط عبور یک افزونه ساده و یا ایجاد تغییرات بیشتر. دموکرات کنگره می خواهید برای تنظیم برنامه به عنوان مثال اجازه می دهد برخی از کسب و کارهای کوچک را به یک دوم PPP وام. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: خانه پنل در شهادت روز شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد به هدف باقی مانده پول را به سخت ترین ضربه کسب و کار — هتل ها, رستوران ها و مانند آن. بنابراین طرف های مختلف هنوز هم برخی از جزئیات به چکش.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن