رئیس جمهور تهمت هل مقامات به بازگشایی تا مدارس این سقوط

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لگد کردن یک فشار جدید کمپین شنبه برای متقاعد کردن دولت و مقامات محلی ب

توسط AKHBAREMAAAA در 18 تیر 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لگد کردن یک فشار جدید کمپین شنبه برای متقاعد کردن دولت و مقامات محلی برای باز کردن مدارس در پاییز.

در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در یک سری از توییت تهدید به خودداری از بودجه فدرال از مدارس که نمی بازگشایی و حمله کردن در سی دی بیش از دستورالعمل ها برای بازگشایی.

تصمیم گیری که آیا برای نگه داشتن مدارس و دانشگاه ها باز در طول همه گیر شده و بیشتر محلی تصمیم به این نقطه و چگونه به بازگشایی آنها را با خیال راحت است که هنوز چیزی در آموزش و پرورش و مقامات بهداشت در حال مرتب کردن.

بازار را کیمبرلی Adams بیشتر در این. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را با بازار را صبری بن-Achour.

صبری بن-Achour: Kimberly چه در پشت برگ برنده دولت فشار اینجا ؟

کیمبرلی Adams: بحث اصلی این است که این بدتر برای کودکان و نوجوانان به ماندن در خانه و چوب به آموزش از راه دور در مقایسه با زمانی که به طور کلی خطر ابتلا به آنها را گرفتن بسیار بیمار و یا حتی مرگ ناشی از بیماری های ناشی از COVID-19. آکادمی اطفال آمریکا که پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام سهشنبه نیز هشدار در مورد آنچه که این انجام شده است برای کودکان و نوجوانان' سلامت روان یک مهارت های اجتماعی به خارج از مدرسه برای مدت طولانی. نیز وجود دارد بحث اقتصادی است که تا زمانی که بچه ها نمی توانند به مدرسه بروند آن را به سخت خواهد بود اگر نه غیر ممکن است برای مراقبان به بازگشت به کار و که خواهد بود در ادامه با کشیدن بر روی هر اقتصادی

بن-Achour: با افزایش شدید در COVID-19 نفر در سراسر کشور وجود دارد که به وضوح یک خطر برای سلامتی اگر مدارس باز خیلی زود اما چه هزینه های مرتبط با بازگشت بچه ها به مدرسه و بزرگسالان جوان به کالج?

آدامز: من صحبت کرد و در اوایل امروز با لیلی Eskelsen گارسیا رئیس ملی انجمن آموزش و پرورش. او گفت: بين اضافی معلمان و پرستاران مورد نیاز برای خوب اجتماعی فاصله به علاوه پول برای PPE, ضد عفونی کننده و از راه دور پشتیبانی آموزش و مدارس سراسر کشور نیاز اضافی $200 میلیارد با خیال راحت به بازگشایی:

"ما نمی توانیم این کار را از جیب underpaid معلمان در یک زمان زمانی که بودجه مدرسه در حال کاهش است زیرا ما منبع درآمد مالیاتی دلار مالیات پایه کاهش یافته است خاموش صخره."

Eskelsen گارسیا نا امید توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای بازگشایی تا حدودی به این دلیل در حال حاضر وجود دارد نه پول به آن متصل است.

اکثر مدارس و دانشگاه ها شد نه فقط طراحی شده برای امن اجتماعی فاصله. بیشتر در تمیز کردن وسایل, احتمالا کلاس های کوچکتر بیشتر برای حمایت از بخشی یا تمام وقت از راه دور آموزش — اینها دیگر هزینه های مرتبط با این. و به عنوان Eskelsen گارسیا گفت: این همه اتفاق می افتد به عنوان دولت و بودجه های محلی در حال حاضر رو فشار از پاسخ به همه گیر به علاوه کاهش درآمدهای مالیاتی به دلیل کمتر فعالیت اقتصادی در طول مستند.

بن-Achour: چه شده است پاسخ به این فشار تا کنون ؟

آدامز: رئیس جمهور تهمت کند که برخی از بهداشت و آموزش و پرورش مقامات پشتوانه او و گفتن اجتماعی و آموزشی باید برای کودکان و نوجوانان به صورت فیزیکی در مدرسه بیشتر از خطرات آن. اما چند تن از معلمان گروه و دیگر کارشناسان بهداشت هشدار می دهند آن را بیش از حد خطرناک برای دانش آموزان و معلمان قبل از وجود دارد بهتر برنامه های در محل.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب