قیمت برای مصرف کنندگان ایالات متحده تا جایی که آن را مهم ترین

قیمت مصرف کننده ایالات متحده افزایش یافته است 0.6% در ماه ژوئن پس از سه ماه کاهش می یابد با یک جهش بزرگ در قیم

توسط AKHBAREMAAAA در 24 تیر 1399

قیمت مصرف کننده ایالات متحده افزایش یافته است 0.6% در ماه ژوئن پس از سه ماه کاهش می یابد با یک جهش بزرگ در قیمت بنزین حسابداری برای بیش از نیمی از آن به دست آورید. وزارت کار گزارش داد که این روز را در افزایش شاخص قیمت مصرف کننده به دنبال کاهش از 0.4% در ماه مارس 0.8% در ماه آوریل و 0.1% در ماه مه به عنوان ضربه به تقاضای ناشی از گسترده خاموش شدن ناگهانی از اقتصاد نگه داشته و یک درب در قیمت ها.

به گزارش ماه ژوئن نشان داد که قیمت انرژی افزایش 5.1% با بنزین هزینه های فزاینده 12.3%. اما حتی با این افزایش قیمت پمپ بنزین در حال 23.4% زیر که در آنها از یک سال پیش.

شاخص مواد غذایی نیز در ماه ژوئن افزایش یافت, افزایش 0.6 درصد به عنوان شاخص برای مواد غذایی در خانه در ادامه به افزایش است.

جفری کلیولند اقتصاددان ارشد در Payden & Rygel را شکست اعداد با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

دیوید Brancaccio: بنابراین تورم مرده است. حداقل در این ماه است. شما ببینید آن را در فروشگاه های مواد غذایی, آیا شما?

جفری کلیولند: شما انجام دهد. ما به دنبال به طور خاص در مواد غذایی در صفحه اصلی index. این افزایش 5.6% بیش از 12 ماه گذشته از طریق ژوئن که بزرگترین 12 ماه افزایش می دهد در حدود نه سال از سال 2011 است. ما می تواند که بیشتر برای شما اگر شما می خواهم اگر خود کام خواسته است. گوشت و مرغ و ماهی و تخم مرغ بخشی از این مواد غذایی در خانه شاخص clocking +12.7% سال بیش از سال در ماه ژوئن. که بزرگترین افزایش است که من در این نمودار قدمت آن به اواخر 1970s. بنابراین در حالی که بانک مرکزی به شما خواهد گفت که تورم پایین است به دنبال مواد غذایی و انرژی هسته ای, شاخص, من می توانم به شما بگویم که در آن این مهم برای من کیف بغلی من از دیدن قیمت را افزایش می دهد.

Brancaccio: من می دانم و آن را تایید می کند آنچه ما می بینیم هنگامی که ما در آن وجود دارد. بسیاری از این coronavirus اختلالات درست است ؟ در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و به طور کلی کمبود ؟

کلیولند: مطمئن هستیم به طوری که برخی از این ممکن است کار خود را در طول سال به عنوان ما را از طریق برخی از تنگناها را به عنوان تولید می آید به آنلاین و غیره. اما در حال حاضر, آن, من فکر می کنم, است که مصرف اضافی نیش از مردم حقوق.

با گزارش از آسوشیتد پرس

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن