شرکت های بیمه خصوصی می تواند نقش قدرتمند در اصلاح شیوه های پلیس

اگر یک شهر نمی تواند بیمه خود را برای نیروی پلیس آنها نمی تواند یک نیروی پلیس. می تواند شرکت های بیمه پس از آن

توسط AKHBAREMAAAA در 12 خرداد 1399

اگر یک شهر نمی تواند بیمه خود را برای نیروی پلیس آنها نمی تواند یک نیروی پلیس. می تواند شرکت های بیمه پس از آن بود که یک راننده بهتر policing?

پروفسور جان راپاپورت در دانشگاه شیکاگو دانشکده حقوق مورد مطالعه قرار داده است و او می گوید آنها می توانند. در زیر یک ویرایش متن خود را در گفتگو با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio.

دیوید Brancaccio: بنابراین بیمه مسئولیت است که شهرداری ها را می توان به یک نیروی اجتماعی را تغییر دهید ؟

جان راپاپورت: آن را می توانید. هنگامی که یک شرکت بیمه می نویسد پوشش پلیس مسئولیت شرکت های بیمه قرار می دهد خود را در یک موقعیت که در آن بهبود خط پایین خود را برای کاهش سوء رفتار پلیس. بنابراین فقط به عنوان اموال خود را بیمه گر می خواهد به مطمئن شوید که ساختمان خود را بسوزاند نمی کند, یک پلیس مسئولیت بیمه گر می خواهد به مطمئن شوید که اداره پلیس این بیمه را انجام نمی, چیزهایی که باعث مسئولیت.

Brancaccio: بنابراین برخی از نامزدی در بخشی از شرکت بیمه ؟ آن را فقط مانند در پایان مدت سیاست ما تجدید شما یا ما نمی? وجود دارد به عقب و جلو.

راپاپورتاست. منظورم این است که آن را متفاوت در سراسر بیمه. به طور کلی وجود دارد نامزدی. شما ببینید شرکت های بیمه شرکت کننده در این آموزش و آموزش و پرورش افسران. شما آنها را ببینید حسابرسی ادارات پلیس در واقع ارسال کنندگان به بازدید از بخش. بنابراین راه های مختلف وجود دارد که شرکت های بیمه باید برای کار با این بخش تا مطمئن شویم که آنها به تلاش برای کاهش این خطر است.

Brancaccio: احتمالا باعث می شود برخی از افراد عصبی این ایده که این شاید بیچهره شرکت است که با داشتن چنین نقش مهمی در سیاست های عمومی.

راپاپورت: آره من درک می کنم. و وجود دارد یک حرکت نزولی در اینجا. منظورم این است که من می خواهم به تاکید می کند: اگر شرکت های بیمه در حال انجام یک کار خوب در تلاش برای مدیریت خطر آنها در واقع می تواند همه چیز بدتر بود. این ایده از خطر اخلاقی درست است ؟ هنگامی که شما دریافت می کنید پوشش های بیمه شما رانندگی یک کمی کمتر و با دقت. آیا شما به دنبال با انواع پیشگیری از دست دادن و یا مدیریت ریسک و تنها پس از آن این امکان وجود دارد که شما می تواند ساخت در واقع همه چیز بهتر است ؟

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب