چشم انداز آمریکا-چین "افتراق" رشد می کند در میان کمبود کالاهای پزشکی

نیمی از یک سال پیش مفهوم ایالات متحده و چین تقسیم را جداگانه اقتصادی حوزه زده آمریکا چند ملیتی مدیران مستقر در

توسط AKHBAREMAAAA در 30 فروردین 1399

نیمی از یک سال پیش مفهوم ایالات متحده و چین تقسیم را جداگانه اقتصادی حوزه زده آمریکا چند ملیتی مدیران مستقر در چین که بسیار بعید است.

امروز که تغییر کرده است. یک نظرسنجی جدید از مدیران در شرکت های آمریکایی با سابقه طولانی در بازار چین می یابد 44 درصد پاسخ که ایالات متحده-چین اقتصادی "افتراق" است که "غیر ممکن است." که از 66 درصد در پاییز گذشته نشان می دهد "بالقوه" برای چنین واشدن با توجه به نظرسنجی از AmCham چین AmCham شانگهای و PwC چین است.

این نظرسنجی در میان افزایش تماس را به تولید ضروری پزشکی محصولات — تجهیزات ایمنی دارو, دستگاه های مانند هواکش — بازگشت به ایالات متحده در بسیاری از موارد در کوتاه مدت تامین — ایمنی لباس, مواد خام برای داروسازی مانند پنی سیلین و ایبوپروفن — درجه اول از همان کشور: چین است. این نگرانی هم زده بودند, در بخش, به عنوان برخی از کارخانه های چینی تعطیل از آنجا که از virus. در موارد دیگر گیاهان فروش کالا به کشورهای دیگر و یا به شهروندان در خانه.

"یکی از آموخته های از این نقطه نظر است که در بسیاری از همه جاده ها بازگشت به چین گفت:" بنیامین Shobert ارشد دیپلم بین المللی سلامت در اداره ملی آسیایی, پژوهش است. "با توجه به واقعیت های سیاسی بهداشت عمومی از واقعیت در حال حاضر ما در حال درخواست از خودمان این سوال که چقدر از این ساخت زیرساخت های ما راحت داشتن وابسته به چین؟"

این یک آشنا سوال. مقامات آمریکایی ابراز اضطراب در مورد عرضه جهانی-زنجیره آسیب پذیری در بخش های دیگر: هادی مخابراتی 5G چرخ دنده ها و مواد معدنی مهم برای سلاح های پیشرفته و باتری. دولت ایالات متحده را مسدود کرده است چینی ادغام در صنایع کلیدی از جمله نفت و نیمه هادی ها و رسانه های اجتماعی.

در طرف چینی پکن ساخته شده در چین تا سال 2025 برنامه ریزی شده است به صراحت طراحی شده برای کاهش این کشور را وابستگی به تکنولوژی خارجی. علاوه بر این دولت چین محدود بخش خصوصی در سرمایه گذاری های مالی در ایالات متحده است.

"دولت چین عصبی مورد outflows سرمایه به عنوان نشانه ای از خطر مالی و بی ثباتی [بسته شده] خود را در شرکت های خود را رفتن به خارج از کشور گفت:" دانیل روزن موسس شریک رادیوم گروه مشاوره.

با توجه به همه گیر روزن انتظار بیشتر تماس را به ساخت خانه به آمریکا اما که می تواند گران قیمت به دلیل بالاتر هزینه های نیروی کار. و در برخی از بخش ها وجود دارد ممکن است کمبود نیروی کار ماهر. بنابراین روزن نشان می دهد کمتر در مراحل شدید.

"دقیق و انبارش تنوع زنجیره تامین جهانی فعالیت به طوری که آنها نه همه متمرکز در یک کشور در حال استراتژی های اضافی است که باید از طریق فکر," او گفت:. "نه فقط reshoring."

یک خطر: بالا بردن drawbridges در اقتصاد جهانی می تواند نتیجه معکوس. از ماه مارس بیش از 30 پزشکی صادرات ممنوع شده اند اعمال شده در سراسر جهان است. از لحاظ تاریخی این نوع از تجارت موانع دعوت tit-for-tat تلافی. و آن را دوباره اتفاق می افتد — با ماسک محافظ به عنوان مثال.

"با ماسک شما احتمالا شنیده ام 3M در حال انجام بهترین خود را به سطح شیب دار بالا تولید به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است" گفت: داگلاس اروین اقتصادی مورخ در کالج دارتموث است. "اما آن را نیز وابسته به واردات از کانادا از الیاف است که به ماسک."

بنابراین اگر ایالات متحده می گوید هیچ ماسک برای کانادا کانادایی ها می تواند پاسخ می دهند و می گویند هیچ الیاف برای شما. و هر کس از دست می دهد.

"به طوری که فقط شروع به آبشار و همه چیز را مشکل تر رفتن به جلو" ایروین گفت.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن