پازل فروش در حال اوج در طول COVID-19 قرنطینه

آیا شما بازی یک بازی هیئت مدیره در چند هفته گذشته? شاید شما هم قرار دادن یک پازل ؟ شما قطعا نه به تنهایی. پازل

توسط AKHBAREMAAAA در 24 فروردین 1399

آیا شما بازی یک بازی هیئت مدیره در چند هفته گذشته? شاید شما هم قرار دادن یک پازل ؟ شما قطعا نه به تنهایی.

پازل در حال فروش سریع. تقاضا برای آنها افزایش و بسیاری از فروشگاه ها نمی تواند نگه داشتن سهام در قفسه. در Ravensburger به رهبر بازار جهانی فروش هستند تا 370%. "ما خیلی تجربه Christmastime در عید پاک" مدیر عامل Filip Francke گفت.

برای اولین بار پازل به فروش بودند دنج صحنه در مقابل شومینه. بعدی بودند آنهایی که از رویایی دور ، یکی دیگر از رده محبوب است که متخصص در سطح پازل است که به عنوان مثال هیچ چیز اما روشن نارنجی مک و پنیر.

"شاید آن است که رضایت از تکمیل چیزی در غیر این صورت یک نوع کثیف جهان اطراف شما" Francke گفت.

از دیگر دلایل محبوب آنها آنقدر گیج کننده است.

"این بسیار درمانی [برای بسیاری از مردمی] از آنجا که آن را یک بازی ساده که الگوی فن آوری رایگان این نمایش گفت:" جیمز Zahn, سردبیر ارشد در اسباب بازی های خودی.

فروش رونق نیست فقط خوب برای پازل سازان. به عنوان خرده فروشان بزرگ از فروش آن را نیز کمک به کوچک, ابزار جنسی, مغازه گرفتن یک تکه از پازل است.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن