Quaker Oats بازنشسته است و عمه Jemima به نام تجاری به دلیل ریشه های خود را در "نژادی کلیشه"

Quaker Oats اعلام کرده است که عمه Jemima این شربت و مخلوط نان شیرین و پهن با نام تجاری خواهد شد حذف نام و تصوی

توسط AKHBAREMAAAA در 28 خرداد 1399

Quaker Oats اعلام کرده است که عمه Jemima این شربت و مخلوط نان شیرین و پهن با نام تجاری خواهد شد حذف نام و تصویر به گفتگو ادامه می یابد بیش نژادی و بی عدالتی در پلیس و جامعه آمریکا است.

بازار را Marielle Segarra است پس از داستان است. او پیوست "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio و زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

Marielle Segarra: اگر شما یک بطری از عمه Jemima کلوچه شربت مشاهده می کنید تصویر یک زن با پوشیدن پیراهن سفید و گوشواره مروارید. اما این فقط آخرین نسخه. این برند در واقع بر می گردد به اواخر 1800s.

و تاریخ — به دلیل آن مهم است که بدانید تاریخ ما — این است: این شرکت که متعلق به برند در زمان استخدام یک زن به نام نانسی سبز به مدل جعبه. او برده های سابق. و او خندان تصویر مورد استفاده قرار گرفت برای بیرون کشیدن واقعا مشترک نژادپرستانه کاریکاتور از زنان شناخته شده به عنوان "لله" کلیشه. جیم کلاغ موزه توصیف آن را به عنوان ایده ای که سیاه شد "رضایت حتی خوشحال به عنوان برده است." بدیهی است که فوق العاده توهین آمیز است. و شما را دیدم همان کاریکاتور در "بر باد رفته" و بسیاری از فیلم های دیگر.

و حتی نام تجاری خود را — عمه Jemima — می آید از یک خنیاگر نشان می دهد. در طول خنیاگر نشان می دهد مردم سفید انجام شده در blackface و سعی کردم به شوخی کردن از مردم است.

دیوید Brancaccio: و مردم را خواستار شده است برای Quaker, یک شرکت تابعه از پپسی به تغییر این لوگو برای سال.

Segarra: آره و تا به حال شرکت نکرده اند و علاقه مند است که یا در واقعا حتی با اذعان به این تاریخ است. اما در حال حاضر لرزنده غذاهای افسر ارشد بازاریابی می گوید این شرکت به رسمیت می شناسد که این نام تجاری است که "بر اساس نژادی کلیشه." و بسته بندی جدید ظاهر خواهد شد در پاییز.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب