کبک با استفاده از دایرکتوری کسب و کار آنلاین برای تشویق مصرف کنندگان به خرید محلی

بسیاری از فروشگاه ها در کانادا استان کبک مانند دیگران در سراسر جهان تلاش کرده اند برای حفظ خود با خرید و فروش

توسط AKHBAREMAAAA در 9 مرداد 1399

بسیاری از فروشگاه ها در کانادا استان کبک مانند دیگران در سراسر جهان تلاش کرده اند برای حفظ خود با خرید و فروش آنلاین و وانت در طول بیماری همه گیر.

به کمک دولت کبک اعلام کرد که ابتکار عمل در این بهار به نام Le Panier جایگزین ارزشیابی دوزبانه یا سبد آبی. هدف این است که برای هدایت مردم به دور از غول خرده فروشی آنلاین مانند آمازون نسبت به محصولات محلی.

این فهرست آنلاین که پیر Fitzgibbon وزیر اقتصاد و نوآوری گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی است که به منظور کمک به فروشگاه های محلی رقابت با غول خرده فروشی آنلاین.

"هنگامی که مردم در آمازون, آنها اغلب به آنجا بروید و ببینید که چه محصولات وجود داشته باشد. بنابراین ما می خواهیم به تکرار همان چیزی که ما می خواهیم Panier جایگزین ارزشیابی دوزبانه بود و اساسا یک سپرده گذاری برای تمام کبک محصولات است که ارائه شده توسط کبک شرکت" Fitzgibbon گفت.

تقریبا 20,000 کسب و کار امضا کرده بود به ویژه در این سایت همانطور که از ماه ژوئن است. این طرح همچنین شامل یک کمپین بازاریابی.

یک بررسی انجام شده توسط یک افکار عمومی شرکت برای Panier جایگزین ارزشیابی دوزبانه found60 درصد از ساکنان کبک از آن شنیده بود و از کسانی که نیمی از آنها می خواهم افزايش محلی خود را خرید.

این وب سایت می آید در یک زمان کلیدی با توجه به فرانسین Rodier بازاریابی استاد در دانشگاه کبک در مونترال. او گفت یک شوک مانند همه گیر می تواند تولید سریع تغییرات در عادات خرید. و مشتریان که در عادت خرید در آمازون ممکن است سخت برای فروشگاه های محلی به دست آوردن مجدد حتی به عنوان آنها شروع به باز کردن.

آن را هنوز هم این سوال در ذهن همه را: چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. خانه دموکرات ها می خواهند به گسترش پرداخت. جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد به بیکاران 70% اخیر حقوق و دستمزد در ماه اکتبر زمانی که دولت نرخ بیکاری در دفاتر را در زمان حال به پیکربندی مجدد سیستم های کامپیوتری خود را به انجام این محاسبات است. تا آن بیکاری کارگران خواهد فقط یکی دیگر از $200.

چه آخرین اخراج?

برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها همه چیز به دنبال تیره و تار. نرخ بیکاری بالا و همه گیر اخراج moratoriums شده اند و در کشورهای در سراسر کشور است. و به عنوان بسیاری از مردم در حال حاضر می دانیم اخراج چیزی است که می امد و شد زیاد زندگی یک فرد را برای سال. مثلا گرفتن اخراج می توانید آن را سخت به اجاره دوباره. و که می تواند منجر به فقر فزاینده.

که خرده فروشان نیاز است که مردم ماسک در هنگام خرید ؟ و چگونه آنها اجرای این قوانین است ؟

Walmart, Target, لاو, CVS, Home Depot, Costco — همه آنها سیاست هایی که می گویند خریداران ملزم به پوشیدن ماسک. هنگامی که یک کارمند در برابر یک مشتری که حاضر به تعامل می تواند از کنترل خارج شود بنابراین بسیاری از این خرده فروشان در حال گفتن کارگران خود را به اجرای این حکم. اما فقط داشتن آنها خواهد شد در واقع بیشتر مردم به پوشیدن ماسک.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب