راهنمایی خرید عینک طبی شنا

در اطراف عینک لایه های سیلیکونی قرار دارد که با مکندگی پوست به طور صحیح قرار می گیرد. به طور کلی عینک های شنا

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

در اطراف عینک لایه های سیلیکونی قرار دارد که با مکندگی پوست به طور صحیح قرار می گیرد. به طور کلی عینک های شنا به مدلی های چون عینک مسابقه ای، عینک تمرین شنا، عینک مخصوص شنای تفریحی، ماسک عینک، عینک شنای سوئدی و عینک شنای کلاسیک تقسیم بندی میشوند که در ادامه پر استفاده ترین ها را به شما معرفی خواهیم کرد. ازآنجاکه بسیار نرم و راحت است، برخی از شناگران برای شنای تفریحی هم این مدل را ترجیح میدهند. معمولا این عینک را فقط برای مسابقات استفاده میکنند، زیرا چندان راحت نیستند. پس از مطالعه آن میتوانید انواع عینک شنا و انواع لنز آن را بشناسید، ازنظر اندازه، سبک و مناسببودن برای صورت آن را ارزیابی کنید و درنهایت عینکی را انتخاب کنید که کاملا برایتان راحت باشد. شما احتمالاً بارها شنا در استخر را امتحان کرده اید و با اصول شنا آشنا هستید و همچنین با تجهیزات و امکانات شنا آشنا هستید. اگر به ورزش علاقه دارید اما در انتخاب یک رشتهی ورزشی مناسب و کارآمد دچار تردید شدهاید، به شما پیشنهاد میکنیم که شنا را انتخاب نمایید. در واقع شما میتوانید سبکها و مکانهای مختلف را بهطور کاملاً دیجیتالی امتحان کنید؛ بدون اینکه نیازی به جابجایی در محیط اطراف خود داشته باشید. This c on tent w as ​done  wi th the help ᠎of GSA  Conte᠎nt G en erator Dem᠎oversion​!

عینک شنا سوئدی: عینکهای شنا سوئدی در بازار به عنوان جدیدترین مدل شناخته میشوند، اما محبوبیت بیشتری در بین شناگران نشان میدهند. شکل ظاهری عینک های شنا در سه دسته ی سوئدی، کلاسیک و تفریحی طبقه بندی می شود. لنز های عینک شنا در دو دسته بندی بزرگ و کوچک طراحی می شوند. کلر موجود در آب استخر از یک سو و عرق شناگران و حتی ادرار آنها (باور کنید شوخی نمیکنیم!) از سوی دیگر، میتوانند وارد چشم شوند و آن را تحریک کنند. واشرهای لاستیکی که در آنها تعبیه شده است، سبب میشود فشار کمتری روی چشمتان وارد شود. رنگ مورد استفاده در این لنزها براساس نور محیطی که شناگر می خواهد فعالیت کند، طراحی شده است. وی به کمک طناب، کمربند و قلاب، مبتدیان را در آب تعلیم میداد. در گدشته قیمت عینک طبی با لنز طبی بسیار زیاد بود ، اما اکنون عینک طبی شنا به بازار آمده است که در آنها لنزهای طبی با قیمت های بسیار مناسب را می توان بر روی فریم های ورزشی بکار برد. قسمتی از میله ماهیگیری که قابلیت چرخش دارد؟ اندازهاش از عینک غواصی که لوله تنفسی دارد کوچکتر و از عینک کلاسیک بزرگتر است. عینک های طبی مختص افرادی است که چشم های ضعیفی دارند.  Th is da​ta was done ᠎wi th GSA Co ntent Generato᠎r ​DEMO​.

چسب های طبی به پوست اطراف چشم متصل می شوند و از نفوذ آب و بخار به داخل چشم ممانعت می کند. به تشریح واقعیت افزوده، از شناخت شیء برای درک محیط فوری کاربر استفاده میکند. واقعیت افزوده مبتنی بر تلفیق (Superimposition) تصاویر، یک شیء را در دنیای جسمی تشخیص میدهد و به نوعی آن را تقویت میکند تا یک دید متناوب را ارائه نماید. پیشنهاد میشود قبل از خرید حتما محصولات این برند ها را مورد بررسی قرار دهید، زیرا از هر لحاظی با کیفیت و عالی هستند. ساختار فنی خاصی ندارند اما کیفیتشان بهتر از عینکهای مسابقهای است؛ زیرا شناگران مدام باید از آن استفاده کنند و مدت تمرینشان هم طولانیتر از مسابقات است. اندازه بودن عینک: زمانی که عینک را بر روی چشم قرار می دهید باید بدون اینکه بند یا به اصطلاح کش عینک را بیاندازید بر روی چشم بماند آن زمان دیگر می توانید مطمئن شوید که سایز عینک برای چشم و صورت شما مناسب است . اندی پسری نوجوان است که از معلم سوءاستفادهگرش متنفر است، سگ با وفایش ویسکی را دوست دارد و دچار بیماری ترس از تاریکی (تاریکی هراسی) است. درحقیقت رنگ های مورد استفاده در لنز ها براساس نور محیطی که شناگر می خواهد فعالیت کند، طراحی شده است.

لنز شیشه ای یا کریستال نشکن: این مدل لنز لنزی است که بسیار گران قیمت است، این مدل عینک ها ضد بخار هستند تا در زیر آب بتوانید به خوبی ببینید و همچنین ضد بخار نیز هستند. درواقع، این نوع عینک از بند های مخصوصی ساخته شده است که از نفوذ آب جلوگیری می کند. این نوع از شکار ماهی، شامل دسترسی به آبها بسیار عمیق برای دسترسی به گونههای ماهیهای بزرگ دریایی مانند نیزه ماهی، ماهیهای تن، یا تراولیهای غول پیکر است. این عینکها نسبت به عینکهای دیگر ارزانتر و نسبتا راحتتر هستند، اما برای مسابقات شنا مناسب نیستند؛ زیرا خیلی سریع مهآلود میشوند. با اینکه چسب های طبی مورد استفاده در عینک های بدون بند، کششی بر روی سطح پوست ایجاد نمی کنند اما برای افرادی که پوست حساسی دارند، مناسب نمی باشد. شنا کردن ورزشی است که در آن پاها و دستها با حرکات منظمی به سمت جلو پیش میروند.

آخرین مطالب