چه نقشی باید کارکنان در اجرای اجتماعی فاصله قوانین ؟

بیشتر کشورهای در حال کاهش برخی از مستند محدودیت های, ولی, که, کاهش, همراه با بسیاری از سوالات برای کسب و کار ک

توسط AKHBAREMAAAA در 26 اردیبهشت 1399

بیشتر کشورهای در حال کاهش برخی از مستند محدودیت های, ولی, که, کاهش, همراه با بسیاری از سوالات برای کسب و کار که در حال باز کردن back up.

اول وال استریت ژورنال و نیویورک تایمز را از این طرح در مک دونالد که در آن حمام و سرویس بهداشتی تمیز خواهد شد هر نیم ساعت و با وجود شرکت صحبت کردن امتیاز برای استفاده توسط کارکنان برای مقابله با مشتریان که شکستن قوانین.

که در حال رفتن به خار در بسیاری از کسب و کار.

لس آنجلس نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک در خارج از خانه های خود از جمله زمانی که آنها را خرید در فروشگاه. اما Dionna Richardson, صندوقدار در Ralphs می بیند مشتریان که آنها را می پوشند.

"و من به شما می گویند," آقا, شما می دانید, دفعه بعد شما در آمده است' یا 'خانوم من شما نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت' و سپس آنها را از فحش دادن من" ریچاردسون گفت. "'من انجام آنچه من می خواهم. آیا تا به حال به من بگویید چه باید بکنید دوباره.'"

او شنیده ام در مورد حوادث خشونت بار فوران در فروشگاه های دیگر. در اوایل این هفته یک گارد امنیتی در یک لا هدف دچار یک بازوی شکسته پس از کارکنان مواجه دو مورد گفته نمی پوشیدن ماسک.

"نباید نقش یک خرده فروشی کارمند به اجرای قانون" گفت: Jason آبجو با خرده انجمن مدیران صنایع. او می گوید: فروشگاه باید با تکیه بر آیات و PA اطلاعیه به اطلاع رسانی از قوانین است.

اما کسانی که قوانین را تبدیل به نمادهای متفاوت جهان انداز می گوید توماس Pepinsky در دانشگاه کرنل.

"ماسک مرئی یادآوری وجود یک بحران" Pepinsky گفت.

و این بدان معناست که کارکنان خرده فروشی ممکن است دریابید که یک درخواست به یک ماسک قرار می دهد و آنها را در یک نقطه سخت.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن