آماده است یا نه, هالیوود, شروع به گفتن coronavirus داستان

یک ویروس است که به طور کامل درک نشده. جهانی و همه گیر. کشور تعطیل. چند ماه پیش که صدا مانند یک نه چندان خلاق

توسط AKHBAREMAAAA در 20 اردیبهشت 1399

یک ویروس است که به طور کامل درک نشده. جهانی و همه گیر. کشور تعطیل.

چند ماه پیش که صدا مانند یک نه چندان خلاق فیلم های هالیوودی. اما در حال حاضر آن را در زندگی واقعی. چند عمده تولید مسکن را اعلام کرد COVID-19 مضمون را نشان می دهد — در مورد عشق از دست دادن و اجتماعی فاصله.

اما آیا کسی می خواهید به تماشای آن ؟

Netflix فقط امضا برای یک سری به نام "اجتماعی فاصله" تولید شده توسط Jenji کهن خالق "Orange Is the New Black." و دیزنی کانال کابل Freeform برنامه ای برای تولید یک کمدی رمانتیک به نام "عشق در زمان تاج" فیلم برداری از راه دور با استفاده از تکنولوژی.

اما هالیوود تقسیم شده است با توجه به پیتر سفید, تلویزیون, ویرایشگر در Deadline Hollywood magazine. او گفت: سازندگان مطمئن نیستید که مخاطبان را نشان می دهد تا به تماشای آنچه که آنها در حال حاضر زندگی می کنند.

"مردم در حال تلاش برای کار کردن اینکه آیا آنها در حال رفتن به می خواهید به تکیه به این و یا اینکه آیا آنها در حال رفتن به سعی کنید و اجتناب از آن" سفید گفت. "تن چیزی است که بسیاری از مردم در حال صحبت کردن در مورد."

تن به این معنی شما را به یک کمدی در مورد یک بیماری همه گیر?

این اولین بار نیست که هالیوود تا به حال به شکل از چگونه به نگه داشتن آمریکایی ها سرگرم طریق بار خشن. در دوران رکود بزرگ فیلم ها نمایش شرلی تمپل, Fred Astaire و زنجبیل راجرز شیر-رقص به آمریکا دل.

اما امیلی Carman دانشیار فیلم در دانشگاه چپمن گفت که در آن زمان سخت آمریکایی ها همچنین می خواستم برای دیدن فیلم در مورد شکست کار-کلاس قهرمانان و گانگستر.

"وجود دارد یک جذبه با آن نوع از یاغی-rebel ارقام" Carman گفت.

مانند اصلی "Scarface" — آن گرافیک و بحث برانگیز اما مردم آن را دوست داشتم. در حال حاضر هالیوود است مجبور به نوآوری دوباره. چند productions در حال حرکت رو به جلو خواهد بود اختراع یک نوع با برخی از زیبا تجربی, تست نشده فن آوری است.

و ما را ببینید که چگونه از آن می رود.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن