آماده برای رفتن به غذا خوردن ؟ رستوران مورد علاقه خود را نگاه نمی همان

هنگامی که ما راه رفتن به رستوران های محلی مورد علاقه احتمالا نگاه کمی بیشتر بی ثمر. برخی از این تغییرات ممکن

توسط AKHBAREMAAAA در 1 خرداد 1399

هنگامی که ما راه رفتن به رستوران های محلی مورد علاقه احتمالا نگاه کمی بیشتر بی ثمر.

برخی از این تغییرات ممکن است به نظر می رسد به طور موقت. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری صادر کرده است یک فلوچارت برای کمک به سرویس کامل رستوران — نشسته رستوران با خدمات جدول — بازگشایی شده است. بسیاری از مکان در حال حاضر در جوراب زنانه ساقه بلند در sanitizers طراحی مجدد صندلی برنامه های است که اجازه می دهد تا 6 فوت بین جداول و در همه جا حاضر و ماسک.

"سرویس کامل را ببینید بیشترین میزان ساییدگی گفت:" آنتونی آنتون, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت واشنگتن مهمان نوازی انجمن. با توجه به رستوران داران و صاحبان کسب و کار او به صحبت وجود دارد خواهد بود در جایی "بین 20 ٪ و 50 ٪ از سرویس کامل رستوران ها که در آن را ندارد."

این تغییرات دراز مدت به رستوران خدمات در حال حاضر در حال آزمایش در طول مستند به دلیل آن خواهد شد به یک موضوع از زندگی یا مرگ برای بسیاری از کوچک به متوسط رستوران در یک پست-coronavirus عصر. کسانی که در ایجاد جریانهای چندگانه درآمد در آغوش بهره وری فن آوری و کاهش هزینه ها در هر کجا که امکان پذیر خواهد بود که آنهایی که هنوز پر کردن جداول دو سال از هم اکنون.

مادر و پاپ ها و رستوران ها در بسیاری از خطر

داگ mid-major madness را اجرا خانواده اش شام برای 20 سال است. Mid-major madness شده است بخشی از تولیدو اوهایو برای سه نسل قدمت آن به سال 1948 زمانی که مادر بزرگ خود را برای پذیرایی شرکت تبدیل به یک رستوران های کنار جاده ای و متخصص در کیک.

داگ mid-major madness در زمان بیش از خانواده کسی که شام میخورد در تولیدو اوهایو از مادر خود آلیس (سمت چپ).

"ما یک کسی که شام میخورد: پنج جداول پنج غرفه و 13 کروم مدفوع در یک منحنی ضد" mid-major madness گفت: با افتخار. "ما 53 کرسی ما را از 23 نوع از پای."

زمانی که فرماندار را به طور موقت نزدیک همه نشسته سرویس آمد mid-major madness بلافاصله چرخد و به منظقه وانت برو از وعده های غذایی خود را کاهش نیروی انسانی نیاز دارد. او را به انتخاب 30 نفر تیم در قالب یک سوال با سه پاسخ ممکن است:

"من نیاز به کار. من خواهد بود خوشحالم گذاشته است. و یا هر آنچه شما نیاز دارید."

او امیدوار است که تا پایان تابستان او می تواند تمام کارکنان خود را پشت dishing کیک و زنگ در عتیقه ثبت نام در, ضد, اما ناشناخته سخت است. اصلی خود را معضل ؟ نگه داشتن همان صمیمی جمعی از احساس به mid-major madness را در حالی که انطباق اجتماعی-فاصله دستورالعمل هنگامی که او بازگشایی برای نشستن در شام.

"آنچه در مورد این دو آقایان که با هر روز صبح برای غذا خوردن با هم ؟ من قرار نیست به آنها اجازه انجام این کار," او گفت:.

قرار دادن پارچه پرده بین غرفه و قرار دادن پلکسی گلاس موانع بین ضد مدفوع می تواند خراب کردن آشنا فضای رستوران خود را, اما آن لازم است.

Mid-major madness را در حال حاضر در 50 درصد کمتر از درآمد باقی مانده در preordered وعده های غذایی خانواده به دست مشتریان در اتومبیل های خود را.

ارائه جامعه خود خانه پخته شده مواد غذایی راحتی به رفتن نمی شد در اصل بخشی از کسب و کار خود را, اما mid-major madness امیدوار است آن را حفظ خواهد کرد mid-major madness را شناور.

مستند استراتژی ممکن است ثابت شهری ناهار خوری

بیشتر متمرکز مناطق شهری را از دیگر چالش های.

رستوران های شهر نیویورک به مدت طولانی متکی بسته بندی مشتریان محکم به اتاق ناهار خوری.

"ما در حال تلاش برای ایجاد سود. ما فقط تلاش برای آن را به طرف دیگر" هنری گفت: Moynahan غنی صاحب Oberon ، این شرکت دارای دو میله شراب یک سرویس کامل رستوران و یک شرکت غذا در بروکلین.

کاهش تعداد جداول و گسترش فضای بین آنها لازم خواهد بود بنابراین مشتریان می توانید احساس راحتی و ناهار خوری در دوباره. که یکی از عوامل تغذیه انتظارات از 50% کاهش در اشغال گفت: هالی اتاق معاون Oberon ،

برای شناور ماندن رستوران گروه توسعه جریان درآمد جدید که به احتمال زیاد ادامه هنگامی که شام می توانید دوباره نشستن و سفارش یک کاسه پاستا فوزیلی با گردو و سس پستو.

خرفه گروه پذیرایی شرکت ارائه وعده غذایی بسته بندی مواد غذایی و اقلام سفارش آنلاین. در Rhodora نوار شراب اتصالات جدید به کشاورزان محلی ایجاد یک CSA برنامه — جامعه-حمایت کشاورزی — ارائه محصولات تازه به افرادی که دور ماندن از فروشگاه های مواد غذایی. همه Oberon رسانه در حال فروش شراب بطری به عنوان یک خرده فروشی گزینه را به عنوان به خوبی.

یک منجی برای N. Y. C. رستوران ها در طول مستند شده است فرماندار منظور اجازه می دهد آنها را به فروش مشروبات الکلی به رفتن که افزایش درآمد برای مکان های که در غیر این صورت توقیف. بسیاری از نیویورک رستوران دادخواست برای قوانین جدید اجازه می دهد خرده فروشی و برو مشروب فروش به باقی می ماند دائمی پس از بازگشایی.

منوی تغییرات می تواند به کاهش خطر سلامت و هزینه های

منوها است که می تواند از بین برود پایین به راحتی با ضد عفونی کننده و یا دور انداخته می شود پس از استفاده به نظر می رسد مانند یک داده در یک بیماری همه گیر جهانی است. نیز وجود خواهد داشت کاهش گسترده گزینه های منو که آمده اند برای نشان دادن فراوانی از آمریکا رستوران های زنجیره ای مانند کارخانه کیک پنیر یا Applebee است.

"ساده تر منوها مردم موثر تر با استفاده از cross-استفاده از محصولات" پیش بینی په په Guzman, بنیانگذار کلاه مهمان نوازی.

با 40 یا 50 آیتم در منوی رستوران ها نیاز به نگه داشتن مقدار زیادی از مواد تشکیل دهنده در خانه. تغییر کردن ماهی مرکب جوهر ماکارونی برای پاستا primavera است که با استفاده از همان سبزیجات مورد استفاده در غذاهای دیگر را کوتاه منوها — و کاهش هزینه ها.

با توجه به مردم Guzman صحبت به طور متوسط در رستوران از دست داده و در حدود 5000 $به $10,000 در تلف تولید زمانی که آنها به طور ناگهانی دستور به نزدیک است. به طور دائم کاهش موجودی روشن خواهد شد سربار و کاهش ضایعات مواد غذایی منجر به سالم حاشیه.

هنری غنی می بیند تنگ تر منوها هم به عنوان یک بهداشت عمومی موضوع و یک راه برای به حداکثر رساندن تعداد زیادی از مردم در خدمت هر شب. این ممکن است به معنای انجام دور با multicourse وعده های غذایی که به طور منظم بخشی از خدمات در Rucola, Oberon شمالی رستوران ایتالیایی.

"کمی تحکیم به طوری که مردم در حال لذت بردن از خود, اما آنها احتمالا هزینه های بسیار به عنوان زمان زیادی با ما" غنی گفت. "هر چیزی که ما می توانید انجام دهید به حاشیه های پایین تر, درصد از کسی گرفتن بیمار در فضا ما انجام خواهیم داد."

کاهش تماس فیزیکی بین مراجعان و کارکنان خواهد شد امن تر و کارآمد تر. کوتاه تر از وعده های غذایی به این معنی است که مشتریان بالقوه در هر شب.

بیشتر فن آوری های دیجیتال در روز-به-روز مدیریت

چاپ منوهای خود را ممکن است تبدیل به یک چیزی از گذشته. دیجیتال تبلت ها راحت تر به پاکسازی و می تواند ساده کردن خدمات برای کاهش بار سرور صرف در جداول.

باب Donegan است رئیس جمهور Ivar را یکی از سیاتل قدیمی ترین غذاهای دریایی زنجیر. Donegan به طور معمول در عمل سه سرویس کامل رستوران, شش برگر رستوران, 23 غذاهای دریایی میله و حدود 30 ورزشگاه رسانه ها و همچنین به عنوان یک آبگوشت کارخانه تولید. در حال حاضر با تنها 22 quick-سرویس مغازه ها باز او استخدام حداقل 700 کارکنان کمتر از او در این زمان در سال گذشته است.

مانند بسیاری از کشورهای دیگر واشنگتن امیدوار است تا با استفاده از تماس با ردیابی برای کمک به بازگشایی آن با خیال راحت.

"هر کس که می آید به رستوران برای رزرو کرده ام. بنابراین اگر یک مورد تایید شده نشان می دهد وجود یک مکانیزم برای تماس با مردم" Donegan گفت. اما آن را متوقف نمی وجود دارد. "آیا ما سرپا نگه داشتن درب باز ؟ آیا ما باید greeter که sanitizes درب بعد از هر استفاده کنید ؟ آیا ما قبول نقدی و یا تمام آن را از راه دور پرداخت؟"

تمام این تصمیمات به شدت تغییر خواهد کرد که چگونه یک رستوران اجرا شده است. این تغییرات به خدمات تاثیر می گذارد کارکنان مورد نیاز است.

"دیجیتال سفارش خواهد بود یک راه برای صرفه جویی در خود را کمترین هزینه" گفت: Anton از واشنگتن مهمان نوازی انجمن با اشاره به حقوق و دستمزد.

در mid-major madness کسی که شام میخورد در تولدو داگ mid-major madness امیدوار است که به سفارشات می توانید با نگه داشتن کسب و کار خود را شناور و یک نقاب waitstaff نمی خواهد به نوبه خود به دور مشتریان به دنبال یک بشقاب رنده شده گوشت گاو بیش از نان تست یک دست آغشته میلک شیک و یک تکه از scutterbotch پای.

"شما می توانید بگویید که کسی است که لبخند زدن با نگاه کردن در چشمان" او گفت:. "آن را کمی بیشتر تلاش, اما من فکر می کنم ما می توانیم آن را انجام دهد."

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب