دریافت PPP وام یک چیز است. داشتن آن بخشیده است دیگر.

یکی از دلایل بزرگ چرا چک برنامه حفاظت از وام در چنین تقاضای بالایی است که این وام می تواند بخشیده شود توسط دول

توسط AKHBAREMAAAA در 19 اردیبهشت 1399

یکی از دلایل بزرگ چرا چک برنامه حفاظت از وام در چنین تقاضای بالایی است که این وام می تواند بخشیده شود توسط دولت است. وجود دارد که الزامات مورد نیاز برای بخشش جزئی از برنامه است. برای مثال یک کسب و کار را در آن زمان معادل کارکنان برای وام به طور کامل ببخشند. بسیاری از کسب و کار است که دریافت PPP وام در حال پیدا کردن که جلسه آن مورد نیاز می تواند یک فرآیند پیچیده.

آوردن سرشماری بازگشت به سطح قبل از بحران بود بسیار آسان برای دیوید مک براید یک عینک ساز اجرا می شود که چشم انداز درمانگاه در پورتلند اورگان است. او برای یک وام اعمال شود پس از دولت تعطیل عروق کرونر از مراقبت های پزشکی در ماه مارس است.

"ما نمی دیدن بیماران" مک براید گفت. "آن را انجام نمی دهد هر گونه خوب به کارکنان من در اینجا نشسته انجام هیچ چیز نیست."

بنابراین مک براید رفت و به او حسابدار.

"و من گفتم: شاید. شما ممکن است مجبور به پرداخت آنها را به نشستن در خانه و گفت:" Lorilyn ویلسون که صاحب یک شرکت حسابداری به نام دسته جمعی. او گفت: بسیاری از مشتریان خود در حال دست و پنجه نرم کردن با بخشش مورد نیاز است. "مثل" حالا ما باید این بودجه پس چه بهترین راه ما می تواند به حداکثر رساندن که بخشش?'"

کسب و کار مجبور به صرف 75 درصد از وام های خود را در حقوق و دستمزد است که می تواند یک چالش اگر آنها عامل با تعداد محدودی از کارکنان. لوقا بیدار است یک وکیل با فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

"برخی از مردم در حال رفتن به شروع به دادن پاداش — پرداخت های تشویقی برای افرادی که در واقع گزارش زمانی که آنها عامل که skeleton crew" بیدار گفت.

یکی از عوامل پیچیده است که کسب و کار باید هشت هفته به استفاده از پول شروع لحظه ای که دریافت وام. بیدار گفت: بسیاری از کسب و کار در حال حاضر چند هفته به هشت هفته پنجره است.

"من شنیده ام از بسیاری از افرادی که به ام گفت:" من آرزو می کنم که من تا به حال برخی از انعطاف پذیری برای تنظیم که کمی به طوری که آن را لزوما شروع به اجرای لحظه ای که من کردم پول از بانک'" از خواب بیدار گفت.

آن را نیز می تواند دشوار است به یاد کارکنان زمانی که بسیاری در حال گرفتن بیمه بیکاری که شامل اضافی 600 دلار در هفته در اورژانس همه گیر مزایای.

در این ماه وزارت خزانه داری گفت: وام می تواند بخشیده شود اگر کسب و کار ارائه کارکنان شغل خود را به عقب. اما انجام این کار می تواند به معنای آن دسته از کارکنان دیگر واجد شرایط برای بیمه بیکاری.

مت Hetrick, اجرا می شود که یک شرکت حسابداری به نام هماهنگی گروه گفت که نیروهای صاحبان کسب و کار به یک معضل اخلاقی.

"اگر شما در حال آوردن آنها به شرایطی که ناامن هستند و یا شما آنها را وادار به تسلیم بیکاری بنابراین شما می توانید آمار خود را PPP من فکر می کنم که یک وضعیت خطرناک" Hetrick گفت.

در پورتلند, اورگان, دولت باز عروق کرونر, مراقبت از هفته گذشته است. مک براید به ارمغان آورد بسیاری از کارکنان خود را به عقب و او فکر می کند که او را واجد شرایط برای وام بخشش. در عین حال او را ramping تا اقدامات ایمنی در اطراف درمانگاه.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن