رکود بد هستند برای کار حرکات ... به جز زمانی که آنها نیست

این بی سابقه بار برای کارگران آمریکایی. ده ها میلیون شغل از دست داده اند میلیون ها نفر بیشتر شده است cooped در

توسط AKHBAREMAAAA در 11 مرداد 1399

این بی سابقه بار برای کارگران آمریکایی. ده ها میلیون شغل از دست داده اند میلیون ها نفر بیشتر شده است cooped در خانه برای ماه با بچه ها در حالی که دیگران در صورت افزایش خطرات انجام کار که پس از عادی به نظر می رسید. انبار و خواروبار کارگران برگزار شد تظاهرات به تقاضا بهتر ایمنی و خطر پرداخت در حالی که دیگران را با عجله برای پر کردن صدها نفر از هزاران نفر از شغل موقت در همان کسانی که مخاطره آمیز صنایع.

آیا این لحظه به پایان خواهد رسید تا تقویت و یا تضعیف قدرت کارگران هنوز مشخص نیست, بنابراین ما در زمان یک نگاه دوباره به تاریخ ما برای پاسخ.

رکود به طور معمول نیست زمان زیادی را برای اتحادیه های کارگری. شما فقط باید به نگاه به رکود بزرگ برای اثبات.

کار جامعه شناس اموزش شیر در دانشگاه شهر نیویورک اشاره کرد که در حالی که باراک اوباما به تازگی انتخاب شده رئیس جمهور با یک کار پسند, پلت فرم, بیکاری در حال افزایش یافت.

"عقل متعارف در میان اقتصاددانان این است که بهترین زمان برای کار سازماندهی است که نرخ بیکاری پایین است," او گفت:.

سازماندهی خطرناک است, بیشتر از آن زمانی که شغل کمیاب هستند. و در واقع عضویت در اتحادیه ادامه داد: آن دهه کاهش طول رکود بزرگ. عمومی تصویب اتحادیه های کف.

اما در این رکود ما از دست داده و سه بار به عنوان بسیاری از مشاغل فقط در چند ماه گذشته است.

"این است که بسیار بزرگتر از یک مقیاس" گفت: Milkman. "و که بیشتر شبیه به '30s. که تنها در قرن 20 زمانی که بحران این عمیق است."

این شدت از رکود کمک کرد که منجر به بزرگترین افزایش در سازماندهی این کشور تا به حال دیده می شود.

"وجود دارد که برخی بسیار مهم و درس های آموخته از چه بود قطعا یک نبرد دشوار در 1930s" گفت: Lizabeth کوهن, یک مورخ در دانشگاه هاروارد و نویسنده کتاب "ساخت یک معامله جدید: کارگران صنعتی در شیکاگو 1919-1939."

اتحادیه جنبش تمام شد اما مرده در آغاز رکود بزرگ گفت: کوهن. عضویت بود و مانند امروز در پایین تاریخی. اما اقتصادی درد از افسردگی آنقدر عمیق است که آن را متحد آمریکایی در خشم و به خصوص توده های بیکار.

"وجود دارد گرسنگی راهپیمایی در خیابان های بسیاری از شهرهای آمریکا گفت:" کوهن.

در سال 1933 فرانکلین D. روزولت در زمان دفتر و نهاد فراگیر مجموعه ای از جدید مقابله اصلاحات که تقویت حقوق کارگران به اوج خود رسید در سال 1935 با ملی روابط کار عمل می کنند.

برای اولین بار کارگران حق سازماندهی و کارفرمایان بودند مجبور به مذاکره کنند. کوهن گفت: اواسط دهه 1930 شاهد افزایش عضویت در اتحادیه.

"قابل توجه شد بسیار مهم است که آیا تهدید به اعتصاب," او گفت:. "کارگران واقعا خم عضلات خود را."

کوهن گفت: تشابه بین آن زمان و در حال حاضر محدودیت های خود را. برای یک چیز, رهبری سیاسی است که کمتر دوستانه به اتحادیه های کارگری در حال حاضر.

اما آن را فقط اقتصادی نیست فاجعه است که امروز کارگران روبرو هستند و آن را یک بحران بهداشتی است که انعکاس حتی در اوایل دوره است.

"در سال 1911 آن را فوق العاده خطرناک برای رفتن به محل کار در امریکا" گفت: نویسنده David Von Drehle. "کارگران معدن بودند معادن غار در آنها نفر در حوادث راه آهن, آنها تا به حال گلدان فولاد مذاب ریخته بیش از آنها را."

محل کار تراژدی مشترک بودند در نوبه خود از قرن و بیشتر نادیده گرفته گفت: تا سال 1911 زمانی که یک آتش سوزی از طریق مثلث کارخانه پوشاک در نیویورک کشته شدن 146 کارگران — عمدتا جوان, زنان مهاجر است.

در کتاب خود "مثلث آتش است که تغییر و امریکا" فون Drehle تواریخ شرایط ساخته شده است که آن را یک نقطه عطف است.

در سال 1909 پوشاک کارگران در این شهرستان از جمله کسانی که در مثلث کارخانه راه می رفت خاموش کار در یک اعتصاب گسترده خواستار بهتر پرداخت, ساعت کوتاه تر و امن تر شرایط.

"این اولین اعتصاب در تاریخ آمریکا بود که در درجه اول زنان اعتصاب," او گفت:.

اعضای پرستاران ملی ایران, بزرگترین پرستاران اتحادیه در ایالات متحده آمریکا, تظاهرات در مقابل کاخ سفید در ماه آوریل است. (برنده McNamee/گتی ایماژ)

جنبش اسیر تخیل از شهرستان به خصوص ثروتمند جامعه زنان که پیوست اعتصاب خط هر چند دستاوردهای اعتصاب بودند و متوسط.

"و سپس به طور ناگهانی وجود دارد چیزی است که باعث یک جهش بزرگ رو به جلو" گفت: فون Drehle. مرگبار آتش گالوانیزه رو به رشد جنبش برای شرایط کاری بهتر و در نهایت منجر به ملی اصلاحات.

امروز کارگران دوباره فراخوانی اتحادیه محوری گریه می کند از گذشته است.

در مارس پرستاران اعتراض به مرگ و میر ناشی از همکاران خود را از COVID-19 در مقابل کاخ سفید و به نقل از اوایل 20 قرن نیروی کار فعال مادر جونز: "دعا برای مرده و مبارزه مثل جهنم برای زندگی است."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im