"میزان" از ناامنی غذایی در ایالات متحده به دلیل COVID-19

در برخی از نقطه در این سال 54 میلیون آمریکایی — از جمله یکی در چهار فرزند — نمی دانم که در آن وعده غذایی بعدی

توسط AKHBAREMAAAA در 2 خرداد 1399

در برخی از نقطه در این سال 54 میلیون آمریکایی — از جمله یکی در چهار فرزند — نمی دانم که در آن وعده غذایی بعدی خود را از آینده است.

ناامنی غذایی در حال افزایش است در هر بخشی از ایالات متحده و ادامه خواهد داد تا در طول سال 2020 با توجه به پیش بینی این هفته از تغذیه امریکا است.

"این سطح رکورد گفت:" امیلی Engelhard مدیر عامل پژوهش در تغذیه امریکا است که یک شبکه در سراسر کشور از بانک های مواد غذایی. "ما را دیده اند و نه ناامنی غذایی در رسیدن به این سطح و در طول زمان است که ناامنی غذایی اندازه گیری شده است."

برخی از بزرگترین افزایش در آینده متحده که به شدت متکی به گردشگری مانند نوادا و هاوایی که ضربه سخت شده توسط pandemic مربوط به شغل-ضرر و زیان است. و تنها نیاز به ادامه به رشد در ایالات متحده است که تا به حال بالاترین نرخ ناامنی غذایی قبل از همه گیر از جمله می سی سی پی, آرکانزاس, آلاباما و لوئیزیانا.

کشورهای با بالاترین پیش بینی تغییر در ناامنی غذایی با توجه به تغذیه در امریکا گزارش تاثیر Coronavirus در محلی امنیت غذایی. (حسن نیت ارائه میدهد تغذیه امریکا)

"گاهی اوقات ما تمایل به احساس مانند مسئله ناامنی غذایی است که مساله ما نیست و آن را دور. آن را در برخی از محله در برخی دیگر از جامعه" Englehard گفت. "اما این واقعا نشان می دهد که آن را به هر جامعه است."

بیش از 37 میلیون نفر از مردم در حال حاضر در نظر گرفته غذایی نا امنی قبل از COVID-19 وارد در آمریکا و ویران اقتصاد — که کمترین آن شده بود پس قبل از رکود بزرگ.

از آنجا که اولین روز از این بیماری همه گیر مواد غذایی و بانک ها در سراسر کشور شده است شاهد افزایش تقاضا در چیزی است که آنها اغلب اندازه گیری در پوند است. یک وعده غذایی است که تقریبا 1.2 پوند با توجه به کاترین d'amato, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بوستون بیشتر مواد غذایی بانک.

قبل از همه گیر بوستون بیشتر بانک مواد غذایی توزیع شد بین 4 و 5 میلیون پوند از مواد غذایی در ماه به طور متوسط.

در ماه مارس آن را توزیع 8 میلیون پوند است.

در آوریل 9.5 میلیون پوند است.

در ماه مه آن را در مسیر به توزیع بیش از 10 میلیون پوند است.

"این یک شاخص بسیار روشن است که چیزی متفاوت است" d'amato گفت. "این تاریخی ما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این. پس هیچ نقشه راه برای ما و ما نوع ساختمان آن است."

پیش بینی نرخ ناامنی غذایی برای سال 2020 توسط دولت با توجه به تغذیه در امریکا گزارش تاثیر Coronavirus در محلی امنیت غذایی. (حسن نیت ارائه میدهد تغذیه امریکا)

حدود 40 درصد از افزایش در حال آمدن است از افرادی که هرگز به یک بانک مواد غذایی قبل از توجه به تغذیه امریکا — افرادی که به تازگی از دست داده یا در حال حمایت از بیمار و اعضای خانواده.

با بیکاری همچنان رو به افزایش هر هفته نزدیک به 39 میلیون نفر را برای اعمال منافع برای اولین بار فقط در دو ماه گذشته — مواد غذایی بانک ها می دانیم که تنها نیاز به رفتن به ادامه افزایش است و به احتمال زیاد به بالا باقی می ماند برای یک مدت زمان طولانی.

"ما می رویم به در این پنج سال ؟ ما می رویم به در این سه سال؟" D'amato گفت. "ما می دانیم که ما در حال رفتن به در این چند سال به سادگی بر اساس این تاریخی بیکاری اعداد است."

تا کنون شده است وجود دارد افزایش در کمک های مالی هر دو از افراد و شرکت ها است که کمک به بانک غذا برای دیدار با افزایش تقاضا.

اما Englehard گفت: "نگرانی من این است که این را تبدیل به یک جدید عادی که نوعی از انرژی و حمایت جامعه که ما می بینیم نمی, حفظ, حتی در حالی که مردم همچنان نیاز مبرم به حمایت."

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن