اجاره اعتصاب فعالان دنبال تسکین در طول COVID-19 همه گیر

دو ماه آخر علامت Osgood از شیکاگو گفت: او شده است قادر به پرداخت اجاره. او 32, Uber راننده و می گوید کار خشک ش

توسط AKHBAREMAAAA در 12 اردیبهشت 1399

دو ماه آخر علامت Osgood از شیکاگو گفت: او شده است قادر به پرداخت اجاره. او 32, Uber راننده و می گوید کار خشک شده است تا با توجه به این ویروس است. او گفت: نه او محرک نه او و نه بیکاری چک در آمده است.

"من زنده چک به چک به عنوان آن است," او گفت:. "و اگر وجود دارد هیچ درآمد در آینده وجود دارد هیچ لایحه پول رفتن."

امروز مارس 1, اجاره, است با توجه, و او گفت که او نمی خواهد پرداخت. نه بسیاری از دیگران وجود دارد اجاره اعتصابات در سراسر کشور امروز به عنوان یک پاسخ به از دست دادن شغل و اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر. کارگر, فعالان حقوق در سراسر کشور نیز خواستار یک بعد از عمل برای جلب توجه به مسائل مربوط به محل کار در سراسر COVID-19.

ایلینوی مانند نیویورک یخ زده است مشفق اما Osgood می پردازد بیش از 1300 دلار در هر اونس در ماه و گفت که او نمی خواهد بود قادر به پرداخت اجاره انبار پس از مهلت قانونی برداشته شده است.

برخی از برگزارکنندگان اجاره اعتصابات در سراسر کشور در حال پرسیدن از کسانی که هنوز هم می توانیم اجاره برای پیوستن به مردم مانند Osgood و خودداری از پرداخت. طرفداران می خواهند اجاره برای لغو شود تا مردم می تواند بازگشت به کار با خیال راحت. نیکول دین از اتحاد کالیفرنیا برای توانمندسازی جامعه گفت که بدون حفاظت اضافی پس از اخراج moratoriums از میان برداشته شوند "وجود دارد خواهد بود توده اخراج در کالیفرنیا پس از همه گیر و یا مستاجران بالقوه خواهد بود ده ها هزار دلار در بدهی."

آخرین بار وجود دارد یک سازمان اجاره اعتصاب در این سطح بود در هارلم در دهه 1960 است. دانشگاه جورج تاون استاديار رزماری Ndubuizu گفت: این متمرکز شده بود در مسابقه و مبرم شرایط زندگی برای مردم رنگ.

"آنها به طور فزاینده ای نا امید چون کد مسکن که نیویورک بود نه اجرا به خصوص برای خانواده," او گفت:, و اضافه کرد که این تظاهرات برگزار شده در درجه اول توسط زنان آمریکایی آفریقایی تبار بودند و در ابتدا موفق و گسترش به مکان هایی مانند واشنگتن ،

صاحبخانه امروز هشدار داد که اجاره اعتصاب می تواند موج دار شدن از طریق اقتصاد است. داگ Bibby رئيس جمهور از ملی مسکن چند, شورای گفت او را درک مستاجرها' وضعیت اما "که بزرگ بد صاحبخانه یک وام مسکن و حقوق و دستمزد. و هنگامی که شما را متوقف از پرداخت آنها میخوای شروع برش افرادی که نگاه درست مثل مردم خواستار اجاره اعتصاب است."

او گفت: دولت فدرال نیاز به کمک به مستاجرها مستقیم, فراتر از یک بار محرک را بررسی کنید. در غیر این صورت او گفت: بحران مسکن بدتر خواهد شد.

برای بسیاری از آن در حال حاضر است. ترا توماس مستقل گلفروش در اوکلند کالیفرنیا گفت که او تا به حال به تصمیم گیری که آیا برای پرداخت ماهانه 900 دلار برای اجاره-کنترل آپارتمان و یا نگه داشتن پرداخت برای مواد غذایی و مراقبت های بهداشتی.

"من در منطقه خلیج است. این خانه من است. و اگر من از دست دادن این آپارتمان من را ندارد و به اندازه کافی برای پرداخت هزینه در نرخ بازار. و آن این است که ... آره این واقعا ترسناک است," او گفت:.

او را انتخاب کرده اند به پرداخت هزینه برای مواد غذایی و مراقبت های بهداشتی و اعتصاب در اجاره.

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن