بازگشایی می تواند به معنای طراحی مجدد برنامه به عنوان به خوبی به عنوان طرح های طبقه

به عنوان کسب و کار شروع به فکر کردن در مورد بازگشایی آن را تبدیل شدن به روشن است که کار به عنوان ما آن را می د

توسط AKHBAREMAAAA در 13 اردیبهشت 1399

به عنوان کسب و کار شروع به فکر کردن در مورد بازگشایی آن را تبدیل شدن به روشن است که کار به عنوان ما آن را می دانستند در حال رفتن به نگاه بسیاری متفاوت است: بیشتر فضای خالی بین افراد بیشتری تقسیم و کمتر به اشتراک گذاشته لمس نقاط مانند دستگیره درب و دکمه های آسانسور. اما آن را فقط به فضاهای کار است که ممکن است نیاز به طراحی دوباره. این برنامه کار بیش از حد.

فکر می کنم در مورد معمولی باز کردن دفتر — کسانی که در جداول طولانی کهنه با کارگران عملا در بالای یکدیگر است. به سادگی با اضافه کردن برخی از پلکسی گلاس و ماسک است و نه کاهش آن. بسیاری از محل های کار نیاز به پیدا کردن راه هایی برای کاهش تعداد کارگران در یک مکان در یک زمان.

"من فکر می کنم یکی از اندازه متناسب با تمام 9 تا 5 است که احتمالا رفته" گفت: کالی ویلیامز Yost, یک کسب و کار مشاور و متخصص در کار انعطاف پذیر.

او گفت: شرکت ها می تواند شروع به تلو تلو خوردن بار یا کمتر دیگر تغییرات شاید در روز متناوب است. "بنابراین شما تقسیم مردم است. 'یک' تیم در آمده در روزهای خاص و 'B' تیم در آمده در روزهای خاص و هرگز آنها را با هم همپوشانی دارند."

ناگهانی تغییر جهت به کار از راه دور در حال حاضر بسیاری از شرکت ها مجبور به تبدیل شدن به بیشتر انعطاف پذیر, پس از باد کردن برنامه فقط طبیعی گام بعدی گفت: Alex اضطراب سخت و ناگهانی نویسنده کتاب "کوتاه: کار بهتر و دقیق تر و کمتر -- در اینجا چگونه است."

"این باز می شود تا یک شناخت وجود دارد که تغییرات در راه است که ما کار می کنند که شاید نزدیک به دست هستند و در دسترس تر از ما فکر, قبل," او گفت: "کار کمتر ساعت در دسترس نباشد.

اضطراب سخت و ناگهانی گفت: در چهار روز هفته کاری با کارکنان در نظر گرفتن روزهای مختلف هفته می تواند کمک به حل کوتاه مدت موضوع سرسام آور تغییرات است. تحقیقات نشان داده این می تواند به نفع کسب و کار بیش از حد.

"شما در واقع می تواند فقط به عنوان مولد یا سازنده تر است. مردم شادتر, تعادل کار و زندگی بهتر است و به جذب و حفظ راه رفتن تا" او گفت:.

فیلادلفیا شرکت نرم افزار Wildbit کار کرده است چهار روز در هفته برای سال.

"این فرضیه بود که ما هزینه های زیادی از روز ما روی چیزهایی که واقعا ارزشمند — فقط جلسات تعلل ناکارآمدی چیزهایی مانند آن است" گفت: مدیر عامل ناتالی Nagele.

او در بر داشت بهره وری بهبود یافته پس از سال اول با کارکنان قادر به انجام بهتر و بیشتر متمرکز در محل کار هنگامی که وجود دارد کمتر از آن است.

با بسیاری از مدارس بسته مداوم و عدم اطمینان در مورد مهد کودک ها و شرکت ها هنوز هم بدانند چگونه به مقاوم سازی فضای فیزیکی خود کوتاه هفته های کاری و برنامه های انعطاف پذیر می تواند تبدیل شدن به کمتر از جوشیدن و بیشتر از یک ضرورت است.

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن