برای تقویت ضد عفونی کننده دست تولید فرانسه uncorks یک رمان راه حل

فرانسه مانند بسیاری از کشورهای دنیا تا به حال کمبود ضد عفونی کننده دست برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19.

توسط AKHBAREMAAAA در 7 مرداد 1399

فرانسه مانند بسیاری از کشورهای دنیا تا به حال کمبود ضد عفونی کننده دست برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19. و به عنوان کشور بازگشایی تقاضا در حال افزایش است هنوز هم بیشتر است. اما این کشور پیدا کرده است جالب و بسیار فرانسوی — راه حل برای این مشکل.

برخی از مقامات محلی تبدیل شده به تولید کنندگان شراب برای مقابله با ضد عفونی کننده کمبود. برخی از شراب سازان مشروب. آنها تقطیر مانده احساسات بیش از حد از پیپ و پوست را به آنچه به نام تفاله هویج, چه در ایتالیا گرپپا. و این چیزی است که داروسازان را به استفاده از ضد عفونی کننده دست.

آن Arbeau co-هدایت با او برادر یک خانواده تاکستان به نام Vignobles Arbeau در جنوب فرانسه.

"در آغاز بحران شهردار همسایه ایجاد کرد به نام ما اگر درخواست ما الکل در ذخیره سازی و اگر ما می توانید عرضه داروخانه" Arbeau گفت: در فرانسه "از آنجا که داروخانه از روستای خود شد و به دنبال مصرف الکل در همه جا."

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا به شنیدن داستان کامل.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن