جمهوری خواهان به نورد از یک COVID-19 امداد لایحه. در اینجا چیزی است که آن را شامل.

در حال حاضر وجود دارد دو رقیب قصد دارد از کنگره برای چگونه به نگه دارید تا اقتصاد به عنوان با شدت گرفتن بیماری

توسط AKHBAREMAAAA در 7 مرداد 1399

در حال حاضر وجود دارد دو رقیب قصد دارد از کنگره برای چگونه به نگه دارید تا اقتصاد به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر در یکی از خانه دموکرات ها به تصویب رسید در ماه مه دیگر از جمهوری خواهان در سنا — که با وجود داشتن یک لایحه هنوز باقی مانده تقسیم خود را.

چقدر متفاوت هستند این برنامه ؟ حدود 2 تریلیون متفاوت است و در حال حاضر می آید مذاکره است. مقامات کاخ سفید به شمار می رود در کاپیتول هیل شنبه برای شرکت.

بازار را نانسی مارشال-Genzer است پس از اخبار است. در زیر یک ویرایش متن صحبت های او با میزبان صبری بن-Achour.

صبری بن-Achour: نانسی بیایید شروع با مزایای بیکاری. چگونه دور از هم هستند و دو طرف در آن ؟

نانسی مارشال-Genzer: دموکرات ها به تصویب یک لایحه در حدود 3 تریلیون دلار در بهار که ادامه اضافی 600 دلار در هفته کارگران بیکار در حال دریافت از طریق ژانویه. جمهوری خواه پیشنهاد روز دوشنبه منتشر خواهد داد بیکار 70% اخیر حقوق و دستمزد در ماه اکتبر زمانی که دولت نرخ بیکاری در دفاتر را در زمان حال به پیکربندی مجدد سیستم های کامپیوتری خود را به انجام این محاسبات است. تا آن بیکاری کارگران خواهد فقط یکی دیگر از $200.

بن-Achour: این است که به احتمال زیاد به تصویب کامل در کنگره?

مارشال-Genzer: نه راه چیزهایی که به دنبال در حال حاضر. مجلس نانسی پلوسی از جلسه روز شنبه با وزیر خزانه داری Stevem Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع گفت: این یک جلسه خوب, اما آنها اصلا "ارزش های مشترک." او گفت: آنها در حال تلاش برای پیدا کردن برخی از زمینه های مشترک. اما آنها هنوز وجود دارد.

من به صحبت مارک Goldwein در این مورد. او معاون ارشد رئیس جمهور در کمیته مسئول بودجه فدرال. او انتظار دارد که طرفین به توافق در 400 دلار در هفته اضافی بیکاری بهره مند شوند. Goldwein می گوید: حدود دو سوم از کارگران بیکار در حال ساخت بیشتر از بیکاری با اضافی $600 از آنها را زمانی که آنها تا به حال کار.

مارک Goldwein: و احتمالا چیزی هوشمند برای انجام شده است برای باز کردن آن را به آرامی و به اصلاح آن در راه است که شاید سهم بیشتری از پول در حال رفتن به کارگران و nonworkers بنابراین وجود ندارد که عمده عامل بازدارنده برای بازگشت به نیروی کار است.

مارشال-Genzer: Goldwein می گوید: در حال حاضر اضافی بیکاری پول است کمک به نگه داشتن برخی از افراد شاغل به دلیل بیکاری مصرف کنندگان هزینه های بیشتر به اقتصاد تقویت و ایجاد شغل. او می گوید: کنگره فقط به اعتصاب تعادل راست.

بن-Achour: چه هستند برخی از تفاوت های دیگر بین طرفین پیشنهادات?

مارشال-Genzer: جمهوری خواهان شامل مسئولیت حمایت خود را از لایحه حفاظت از کسب و کار و مدارس و بیمارستان ها از شکایت کرد که اگر کسی رو COVID-19 در اموال خود را. دموکرات شده اند بیشتر تمرکز بر حمایت از کارگران است.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب