جمهوریخواهان وزن گزینه های همه گیر بیکاری دستمزد تعویض

جمهوری خواهان هنوز در تلاش به آمده تا با یک طرح به جای همه گیر مزایای بیکاری که میلیون ها نفر از آمریکایی ها د

توسط AKHBAREMAAAA در 3 مرداد 1399

جمهوری خواهان هنوز در تلاش به آمده تا با یک طرح به جای همه گیر مزایای بیکاری که میلیون ها نفر از آمریکایی ها دریافت شده اند. که $600 دلار در هفته نفع منقضی می شود در پایان این ماه است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: اوایل روز شنبه که جمهوری خواهان در مورد صحبت شد دربندی دستمزد جایگزینی در 70 درصد از یک کارگر را قبل از پرداخت. روشن نیست این خواهد بود که دقیق طرح خواهان حل و فصل, اما آنچه که ممکن است آن چیست ؟

یکی از استدلال جمهوری خواهان باید ساخته شده است که 600 دلار در هفته بیش از برخی از مردم درآمد به طوری که آنها لازم نیست که انگیزه ای برای بازگشت به کار.

برای کسی که استفاده می شود برای به دست آوردن حداقل دستمزد 70 درصد از آنها قبل از حقوق و دستمزد می تواند فقط چند صد دلار در هفته است.

و در پایان, آن را بیش از حد پیچیده برای هر کشور برای کشف کردن آنچه که 70 درصد از همه گذشته دستمزد خواهد بود گفت: اقتصاددان گری Burtless از موسسه بروکینگز.

"این دیوانه است که منتظر این طولانی" Burtless گفت. "آنها باید برنامه ریزی در داشتن چیزی شبیه به شش تا هشت هفته حداقل قبل از کشورهای در حال رفتن به قادر به پیاده سازی آن در یک راه."

در عوض برخی انتظار می رود جمهوری خواهان برای پایان دادن به پیشنهاد یک نرخ ثابتی.

"من فکر می کنم راه آنها احتمالا قصد انجام این است که فقط به همه حدود 200 دلار در هر هفته, تخت, بدون در نظر گرفتن که آنها" گفت: Ernie Tedeschi یک اقتصاددان با Evercore.

در ضمن تیک تاک ساعت است در زمان مزایای انقضای.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن