Reshoring جدید توجه در طول COVID-19

برخی از سناتوران می خواهید برای افزایش مالیات بر شرکت های ایالات متحده درآمد از چین است. می خواهید دیگران سخاو

توسط AKHBAREMAAAA در 31 اردیبهشت 1399

برخی از سناتوران می خواهید برای افزایش مالیات بر شرکت های ایالات متحده درآمد از چین است. می خواهید دیگران سخاوتمندانه سرمایه گذاری یارانه به شرکت های ایالات متحده برای تولید بیشتر در ایالات متحده است. همچنین بحث از 25 میلیارد دلار به صندوق پرداخت شرکت برای خروج از چین و بازگشت به ایالات متحده هدف حکم بزرگ: آوردن زنجیره تامین خانه.

"ما می تواند reshore هزاران و صدها هزاران و شاید میلیون ها شغل اگر ما می تواند کشف کردن که چگونه برای آوردن بسیاری از که قابلیت تولید دوباره گفت:" جفری Finkle رئیس جمهور از بین المللی توسعه اقتصادی شورای یک گروه محلی و مقامات اقتصادی دولت. توجه به reshoring شغل نهفته شده است اما زنجیره تامین شوک از coronavirus آورده آن را به جوش.

"ما کشف دردناکی ما می تواند عرضه به اندازه کافی [تجهیزات حفاظت شخصی] برای ما کارکنان مراقبت های بهداشتی" Finkle گفت. او اضافه کرد که معافیت های مالیاتی و یا مشوق های سرمایه گذاری را در گذشته توانسته است به صنایع به مکان های خاص در آمریکا

"سرمایه گذاری یارانه می تواند به افزایش آمریکا تولید چیزهای خاصی گفت:" چاد Bown, یک عضو ارشد با پترسون موسسه بین المللی اقتصاد. اما او گفت که ممکن است کمک کند در آینده همه گیر تا آنجا که مردم فکر می کنم.

"در طول این بیماری همه گیر در ایالات متحده, ما تا به حال شیوع این بیماری در تولید گیاهان بسته بندی گوشت می آمد امکانات" Bown گفت. کشورهای دیگر گفت: می تواند مقابله به مثل با دادن کسب و کار خود را درمان خاص.

روفوس Yerxa رئیس شورای ملی تجارت خارجی گفت: معافیت های مالیاتی که جای خود را دارد و محدود به reshoring. بسیاری از شرکت های عملیات در خارج از کشور به منظور فروش در خارج از کشور.

سوزان لوند شریک در McKinsey Global Institute گفت: وجود اشتها در حال حاضر برای تغییر زنجیره تامین در اطراف.

"بسیاری از شرکت ها در حال صحبت کردن در مورد تنوع منبع خود را از تامین کنندگان" لوند گفت.

بین سونامی و جنگ تجارت و بیماری های همه گیر جهانی آن سپیده جهانی کسب و کار است که نیاز خود را تولید تخم مرغ در یک سبد است و نه یک استراتژی هوشمند.

"اما این متفاوت است از تولید در حال بازگشت به آمریکا" لوند گفت. طبق معمول با تجارت بین المللی چیزهایی هستند که هرگز ساده است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن