رستوران منوها در حال کاهش با تشکر از همه گیر

این COVID-19 همه گیر و اقامت در خانه سفارشات به معنای ویروس را تحت کنترل آمار صنعت رستوران داری سخت تر از تقری

توسط AKHBAREMAAAA در 27 خرداد 1399

این COVID-19 همه گیر و اقامت در خانه سفارشات به معنای ویروس را تحت کنترل آمار صنعت رستوران داری سخت تر از تقریبا هر نوع دیگر. بسیاری از رستوران ها کوچک اند پشت منوهای خود را بیش از چند ماه گذشته و این تغییرات ممکن است در اینجا به ماندن بگیرید.

چه یک رستوران ارائه می دهد و در منوی آن است که یک مسئله ساده ریاضی با توجه به کریستف مولر استاد عمل در دانشگاه بوستون از مهمان نوازی دولت.

"شما نمی توانید به یک منوی گسترده و بدون بسیاری از کارکنان" مولر گفت. "شما نمی توانید تعداد زیادی از کارمندان بدون مقدار زیادی از مهمانان و یا تعداد زیادی از کرسی است."

اما وجود ندارد و بسیاری از مهمانان تحت stay-at-home سفارشات رستوران ها از نظر مقیاس به آنچه آنها ارائه شده است. Red Robin به تازگی اعلام کرد که حذف بیش از 50 آیتم های منو ، مولر گفت: بازنده خواهد بود رستوران تامین کنندگان.

"برای اکثریت قریب به اتفاق از کسب و کار آنها شده است خرید از یک تعداد انگشت شماری از توزیع کنندگان," او گفت:.

شرکت ما مانند مواد غذایی و Sysco که مانند آمازون برای صنعت رستوران. مولر گفت: این شرکت ها از دست داده اند بین 75 ٪ و 90 ٪ از کسب و کار خود در این سال است.

الکس Susskind, استاد, مواد غذایی و نوشیدنی, مدیریت در دانشگاه کورنل گفت: پوسته پوسته شدن پشت منوها را به برخی از فشار رستوران به طوری که آنها می تواند به اجتماعی جدید فاصله دستورالعمل.

"آن را فقط به نوع فراهم می کند فرصت برای رستوران اپراتورها به نوع تنظیم مجدد و آن را سخت به انجام این کار زمانی که شما در کسب و کار در روز و روز را انجام چیزهای" Susskind گفت.

این مستند نشان داد رستوران مردم واقعا چه می خواهند گفت: Amanda دائم الخمر و مواد غذایی صنعت تحلیلگر Mintel.

"مواردی که واقعا فروشندگان که کم هزینه برای تولید. بنابراین چیزهایی مانند همبرگر و پیتزا و پاستا," دائم الخمر گفت.

مستند همچنین اجازه رستوران رها کردن آیتم هایی که تنها در تعداد انگشت شماری از بازارهای به گفته جان Quelch دین در دانشگاه میامی مدرسه کسب و کار.

"گسترش کسانی که تخصص آیتم های محلی در طول زمان اضافه خواهد شد به پیچیدگی زنجیره تامین," او گفت:.

انجمن ملی رستوران گفت: از eateries را از دست داد $120 میلیارد دلار فروش در سه ماه گذشته.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن