رستوران ها در صورت بسته شدن به عنوان کسب و کار کاهش می یابد و اجاره پرداخت نشده برو

صنعت رستوران ضربههای همه گیر. بین خاموش شدن ناگهانی اجتماعی فاصله مقررات و بحران اقتصادی بسیاری از رستوران ها

توسط AKHBAREMAAAA در 25 تیر 1399

صنعت رستوران ضربههای همه گیر.

بین خاموش شدن ناگهانی اجتماعی فاصله مقررات و بحران اقتصادی بسیاری از رستوران ها می گویند که آنها به سادگی قادر به پرداخت اجاره خود را.

رهن Ta co-دارای دو رستوران در لس آنجلس. در اینجا به دنبال شما است در Koreatown که در آن غذای مورد علاقه او قورباغه ها ، در تمام طول روز کودک در LA نقره دریاچه محله دارای یک معنی گربه ماهی ساندویچ, او گفت:.

در اوایل این بیماری همه گیر او تا به حال به انتقال به بایگانی اطلاعات و تحویل اما "ما فقط هیچ پول را ندارد," او گفت:.

"وجود دارد شب هنگامی که دو دستور در می آیند," Ta گفت. "وجود دارد شب زمانی که هیچ دستور در خواهد آمد."

او در زمان از یک چک حفاظت از برنامه وام. هنوز هم Ta گفت: پرداخت اجاره شد یک نگرانی بزرگ.

رستوران ها در سراسر کشور دیده می شود درآمد خود را نابود خاموش شدن ناگهانی. الکس Susskind, استاد, مواد غذایی و نوشیدنی, مدیریت در دانشگاه کرنل پیش بینی کرد که 30 درصد از رستوران ها ممکن است بیرون رفتن از کسب و کار.

"رستوران ها در طول تاریخ بسیار نقدی-جریان وابسته به" او گفت:. "وقتی که خاموش رستوران ها که نمی هر گونه ذخایر و یا بسیار سطح پایین ذخایر — این یک مسئله بزرگ برای آنها است."

NYC مهمان نوازی داد به تازگی در بر داشت 80 درصد از رستوران های شهر نمی پرداخت کامل اجاره در ماه ژوئن.

"من فکر می کنم دولت فدرال نیاز به در با لینک مستقیم تزریق پول گفت:" اندرو Rigie مدیر اجرایی داد. "ما نیاز به مقابله با اجاره مسئله است."

در لس آنجلس Ta تصمیم به نزدیک او Koreatown رستوران در حال حاضر. صاحبخانه برای آن نقطه است او را ببخشند اجاره برای هم بودن.

او Silver Lake رستوران هنوز باز است برای تحویل و بایگانی اطلاعات. او گفت: صاحبخانه او نمی خواهد مذاکره مجدد است که اجاره و او تا به حال به اخراج 60 نفر است.

او هنوز هم نمی تواند شکستن حتی در میزان کسب و کار او است.

"وجود دارد فقط کافی نیست. بنابراین آنچه که ما می رویم به انجام این کار ؟ ما فقط در حال رفتن به صبر کنید تا زمانی که ما لگد, من حدس می زنم" Ta گفت.

او نمیخواهد ، اما او در حال اجرا از ایده های.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن