خرده فروشی شد راه اندازی در مه. اما نمی پاپ شامپاین فقط رتبهدهی نشده است.

وزارت بازرگانی آمریکا منتشر شده خرده فروشی در شماره روز سه شنبه و آنها eye-popping تا 17.7 درصد در ماه مارس. ک

توسط AKHBAREMAAAA در 28 خرداد 1399

وزارت بازرگانی آمریکا منتشر شده خرده فروشی در شماره روز سه شنبه و آنها eye-popping تا 17.7 درصد در ماه مارس. که در صد به دست آوردن یک رکورد است و آن را مانند تلفن های موبایل ، اما این ماه به ماه مقایسه و رک و پوست کنده هر چیزی خوب به نظر می رسد در مقایسه با ماه مارس و آوریل.

زمانی که نیویورک آغاز شده و بازگشایی آن زمان برای ویلیام بل به خارج بروید.

"من فقط می خواهم برای رفتن و اجرای یک ماموریت" بل گفت. "من می خواهم به خارج شدن از خانه." پس از او آزمایش مثبت برای COVID-19 آنتی بادی او رفت و به شکوه و آرامش راهرو خانه انبار.

"من نیاز به کمک به چیدن گل در گلدان و من توصیه از کسی که در آنجا کار می کرد. او به معنای واقعی کلمه آمد درست در کنار من و کمک به من حق انتخاب کردن و آن را کمی عجیب و غریب در ابتدا که نزدیک به هم" بل گفت. "اما ما هر دو به حال ماسک و ما فقط آن را پذیرفته."

مقدار زیادی و تعداد زیادی از ویلیام زنگ خرید رفت در ماه گذشته. لباس و لوازم جانبی فروشگاه فروش شد تا 188 درصد ماه بیش از ماه است. مبلمان و مبلمان خانه تا 90%. الکترونیک و لوازم خانگی تا 51%. اگر شما را از نمایندگی مجاز و فروش خودرو و گاز و رستوران, خرده فروشی, خرید و فروش شد و در واقع تا 1.7% در ماه مه سال بیش از سال با توجه به فدراسیون ملی خرده فروشی که در آن جک Kleinhenz است اقتصاددان ارشد.

"این مطلقا یک خبر خوب برای اقتصاد و آن را قاطعانه خبر خوب برای مصرف کننده" Kleinhenz گفت.

و در حال حاضر اجازه دهید همه رفتن برای خرید یک نام تجاری جدید واقعیت را بررسی کنید. لیندزی Piegza یکی به صورت رایگان — او اقتصاددان ارشد در Stifel.

"بله ما به برخی از مقید کردن تقاضا" Piegza گفت. "اما رفتن به جلو با بیکاری در پایان با [چک Protection Program] آینده به پایان خواهد مصرف کننده قادر به مالی همچنان به صرف در این مطلب مثبت سطح؟"

آنها خواهد شد با توجه به جو Brusuelas اقتصاددان ارشد در RSM.

"احساس من این است که مردم را کاملا درک نمی کنند — و نه سیاستگذاران که برای ماده — صخره های مالی که در انتظار اقتصاد فقط در شش هفته" Brusuelas گفت.

شش هفته است در مورد زمانی که آن اضافی بیکاری پرداخت پایان. خیره کننده را افزایش می دهد کنار خرده فروشی هنوز 8% خود اوج ژانویه. و بسیاری از کسب و کار خواهد آمد, اما, برخی نیست. دیوید شوارتز است یک تحلیلگر سهام در مورنینگ پژوهش است.

"در بسیاری از اخبار بد وجود دارد نشان می دهد که بیشتر فروشگاه ها بسته خواهد شد بیشتر رستوران ها بسته خواهد شد و که برخی از مردم را برای همیشه بیکار است که در حال حاضر ممکن است درک نیست که" Swartz گفت.

ذخایر فدرال پیش بینی است که در پایان سال — شش ماه دیگر از در حال حاضر نرخ بیکاری خواهد بود 9 درصد.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن