روبات با استفاده از تئوری بازی ها به درک چگونه ما فکر می کنیم

این است که بخشی از ما "اقتصاد اعتبار اضافی" پروژه که در آن ما به عنوان خوانده شده یک مقدماتی اقتصاد کتاب درسی

توسط AKHBAREMAAAA در 11 اردیبهشت 1399

این است که بخشی از ما "اقتصاد اعتبار اضافی" پروژه که در آن ما به عنوان خوانده شده یک مقدماتی اقتصاد کتاب درسی ارائه شده توسط سازمان های غیر انتفاعی هسته Econ همراه با شنوندگان ما.


روبات ها در حال انجام بخشی خود را در طول COVID-19 بیماری همه گیر. آنها صدای تیز و تند در اطراف ما بیمارستان ها و فروشگاه های مواد غذایی, مصرف بیمار درجه حرارت مطابق با اصول بهداشتی بالا-سطوح تماس و تهیه قفسه — و آنها برای کمک به حداقل رساندن میزان تماس انسان مورد نیاز برای به انجام رساندن آن است.

بخشی از یک ربات است که مرور در اطراف مردم آن برخورد.

"چیزی که در مورد این محیط — جاده های ما بیمارستان ما طبقه — این است که آنها خالی نیست. آنها پر از مردم است. و به این ترتیب این ربات نیاز به انتخاب اعمال خود دقت" گفت: Anca دراگان علوم کامپیوتر استاد در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. "از آنجا که شما نمی خواهید این روبات bumping به مردم است."

که بدان معنی است که ربات ها نیاز به دریافت هوشمند به اندازه کافی در مورد اقدامات ما برای پیش بینی آنچه که ما در حال رفتن به انجام بعدی. آنها نیاز به درک ما تا حد معینی — نظم بلند اگر ما همیشه خودمان را درک کنید.

به مدل رفتار انسان برای این روبات مهندسین ممکن است شروع با پایه اهداف است که ما انگیزه حرکت می کنیم در مورد فضاهای عمومی: ما راه رفتن پایین تولید راهرو به دنبال مارچوبه و یا ما در حال تلاش برای دریافت از طریق تقاطع قبل از نور قرمز تبدیل می شود.

"این است که بسیار با اقتباس از اقتصاد که در آن ما مدل رفتار انسان وجود دارد که در پاسخ به این انگیزه و یا نرم افزار" دراگان گفت: "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio.

اما محیط زیست ما می تواند تاثیر رفتار ما. اگر یک ماشین به ما خط جلوتر ما ممکن است کم کردن سرعت و حتی اگر آن را به معنی از دست رفته است که نور.

ساده ترین چیزی که برای انجام شده است برای انجام آنچه سنتی اقتصاد می کند. است که فرض کنیم که مردم این کمی کامل بازی بازیکنان آنها کامل بهینه; آنها ابزار مناسب maximizers — و ما نه.

Anca دراگان

وارد بازی نظریه شالوده اصل اقتصاد رفتاری.

"نظریه بازی می آید از این واقعیت است که نه انسان و نه ربات تصمیم گیری در مورد آنچه به انجام در پیگیری اهداف خود را در یک خلاء است. آنها آگاه باشید از هر یک از دیگر" دراگان گفت. "وجود می آید این تنش: آنچه مردم را تحت تاثیر آنچه که ربات می کند; چه این ربات می کند و تحت تاثیر آنچه که مردم انجام می دهند. این عقب و جلو. این نوع مذاکره است."

ابزار تئوری بازی روبات اجازه می دهد به حساب برای راه مردم ممکن است تغییر مسیر به دلیل حضور و یا اعمال دیگران. و پیش بینی عمل انسان کارآمد روبات را قادر می سازد برای پیشرفت به سوی اهداف خود را بیش از حد.

اما نظریه بازی متکی بر منطقی بازیگران — و گاهی رفتار انسان می تواند به نظر می رسد غیر منطقی به ناظر.

"یکی از چیزهایی که باعث می شود همه از این بسیار چالش برانگیز است که هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم در این بازی نظری شرایط ساده ترین چیزی که برای انجام شده است برای انجام آنچه سنتی اقتصاد می کند. است که فرض کنیم که مردم این کمی کامل بازی بازیکنان آنها کامل بهینه; آنها ابزار مناسب maximizers — و ما نه. و اقتصاد رفتاری است به ما گفت که برای مدت زمان طولانی" دراگان گفت.

برای مثال کسی که مبادرت به فروش سهام خود را در هنگام سقوط بازار سهام. به جای این فرض که آنها اساسا غیر منطقی و یا آنها اهمیتی نمی دهند در مورد از دست دادن پول ما ممکن است به جای در نظر گرفتن اعتقادات است که می تواند انگیزه عمل است. ما ممکن است نیاز به نیشگون گرفتن و کشیدن مدل ما است. فروش سهام خود را زمانی که بازار پایین است به نظر می رسد به مراتب بیشتر منطقی است اگر شما فکر می کنم بازار خواهد شد و حتی بیشتر در آینده است.

دراگان می گوید این مهم است که برای آموزش ربات ها چگونه به دنبال این نوع از استدلال است.

"آنها باید در عمل و بیان خود را شناخت جهان در فرد [یا] انتظار فرد بود و به همین جهت در زیر ربات را مشاهده جهان," او گفت:.

آن را به کمک روبات ما در درک بهتر به طوری که آنها می تواند به ما کمک کند بهتر است.

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im