موشک وام مسکن بررسی برای سال 2020

بررسی اجمالی موشک وام مسکن متعلق به شرکت مادر Quicken Loans. با هم, دو وام دهندگان این کشور بزرگترین شرکت و

توسط AKHBAREMAAAA در 27 تیر 1399

بررسی اجمالی

موشک وام مسکن متعلق به شرکت مادر Quicken Loans.

با هم, دو وام دهندگان این کشور بزرگترین شرکت وام مسکن. آنها همچنین به عنوان تسریع امتیاز در سایت خود — دوم-بزرگترین وام دهندگان برای FHA و وام. هر دو موشک نرخ وام مسکن و تسریع نرخ تمایل به کمی بالاتر از این صنعت به طور متوسط. اما آن را سخت به ضرب و شتم کیفیت و سهولت موشک آنلاین وام مسکن روند. همه چیز انجام شده است آنلاین و موشک ادعا می کند آن را می توانید مشتریان از پیش تایید شده برای وام مسکن فقط در هشت دقیقه است. در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند خود را در فنجان چای, بررسی نرخ شخصی از موشک برای دیدن اینکه آیا این شرکت با نرخ های رقابتی و هزینه برای شما.

مقایسه موشک نرخ وام مسکن

موشک نرخ وام مسکن — و تسریع نرخ وام مسکن که برای ماده — تمایل به کمی بالاتر از بازار به طور متوسط در هر روز داده می شود.

اما به یاد داشته باشید که نرخ آگهی تنها به معنای به عنوان یک معیار و شما می تواند کمتر و بیشتر بسته به اینکه چقدر قوی از یک گیرنده شما هستید.

30 سال ثابت نرخ وام مسکن برآورد در بانک ها

 
موشک وام مسکن (Quicken Loans)
ولز فارگو
تعقیب و گریز
بانک مرکزی آمریکا
به طور متوسط 30 سال نرخ بهره 2019
4.16% 4.22% 4.22% 4.05%
ماهانه P&I, پرداخت
$973 $980 $980 $961
متوسط وام هزینه های 2019
$5,075 $3,484 $3,440 $3,918
ميانه منشاء اتهامات 2019
$2,805 $1,199 $1,279 $1,265

متوسط نرخ و هزینه داده ها از منابع عمومی سوابق مورد نیاز با صفحه اصلی وام مسکن افشای عمل (HMDA).

با توجه به سوابق عمومی در سال 2019 موشک & تسریع مشتریان متوسط هزینه های وام از $5,075 که قرض دهنده خود منشاء هزینه اختصاص $2,805.

* * * * ماهانه اصل و پرداخت سود بر اساس یک $250,000 صفحه اصلی قیمت با 20% پایین در هر وام دهنده به طور متوسط 30 سال نرخ بهره برای 2019. خود رای و پرداخت ماهانه متفاوت خواهد بود.

بررسی نرخ جدید (Jul 17, 2020)

موشک وام مسکن در مقابل Quicken Loans

موشک وام مسکن و وام درآوردن متعلق به همان شرکت است. اما آنها در خدمت کمی مقاصد مختلف.

موشک وام مسکن تسریع اصلی پلت فرم آنلاین. آن دسته از روند درخواست و پرداخت وام مسکن.

تسریع می کند بیشتر از پشت صحنه کار می کنند. آن underwrites و فرآیندهای وام است که مشتریان اعمال می شود.

این که آیا شما اعمال می شود از طریق موشک وام مسکن و یا به طور مستقیم از طریق تسریع شما برگزار می شود به همان استانداردهای صلاحیت و ارائه شده همان نرخ. بنابراین انتظار نداریم که به ارائه یک معامله بهتر از موشک نسبت به تسریع و یا بالعکس.

شروع به کار با موشک وام مسکن امروز (17 جولای سال 2020)

موشک وام مسکن بررسی برای سال 2020

موشک وام مسکن توصیف خود را در این راه:

"اگر شما لازم نیست که صبر برای بانک ها و می خواهید سریع مناسب راه خود را برای دیدن گزینه های وام مسکن شما باید به موشک وام مسکن امتحان کنید."

این تمام دیجیتال دهنده واقعا ارزش آن را?

یک چیز به یاد داشته باشید این است که موشک وام مسکن نمی اکسل برای نرخ آن است که به طور متوسط در بهترین حالت.

اما یک منطقه که در آن Quicken Loans از جمله موشک وام مسکن است صنعت-ضرب و شتم است که در آن خدمات به مشتریان است.

قرض دهنده در صدر J. D. Power را 2019 ایالات متحده وام مسکن اولیه منشاء رضایت مطالعه است. و این دهمین سال متوالی است که در آن برگزار شده بود که نقطه.

Quicken Customer Reviews, Quicken Mortgage Review from The Mortgage Reports

هم موشک وام مسکن و تسریع شده است دارای امتیاز بالا برای رضایت مشتری برای ده سال گذشته. تصویر: تسریع

بنابراین اگر شما می خواهید خوشحال خود را با وام مسکن و خدمات شما در طول راه آن را می شود سخت به ضرب و شتم موشک یا زنده.

البته که فقط به کسانی که راحت با استفاده از موشک وام مسکن آنلاین فرآیندهای نرم افزار.

طبیعی است که وام دهنده وعده های "مشاوره زمانی که شما به آن نیاز دارید." اما در کل ایده این است که سیستم خود را به طوری که متخصص آن را به آرامی شما را از طریق تمام تجربه.

و آن را کمک می کند تا اگر شما یک "خوب" گیرنده: منطقی معتبر و با بدهی شما به راحتی می توانید استطاعت.

پس گفت که, وب سایت می گویند این وام را سرگرم برنامه های کاربردی از کسانی که با نمرات پایین به عنوان 580.

موشک وام مسکن قبل از تصویب

موشک وام مسکن ارائه می دهد آنلاین قبل از تصویب برای خریداران خانه و refinancers.

به قبل از تایید توسط موشک شروع در شرکت پورتال آنلاین. پاسخ به چند سوال در مورد درآمد خود را دارایی و بدهی است. سپس Quicken (موشک شرکت مادر) به منظور بررسی مالی خود را با چک کردن پرداخت های اینترنتی و بانک های اخیر اظهارات.

موشک و تسریع می گویند که آنها را تکمیل فرایند قبل از تصویب در فقط 24 ساعت است. شما می توانید شروع به موشک خود را وام مسکن قبل از تصویب در اینجا.

کار با موشک وام مسکن

ما به دنبال در یکی از صنعت وام مسکن درست نوآوران در اینجا. بنابراین شما خواهد شد جای تعجب نیست زمانی که شما بازدید از موشک وام مسکن وب سایت و پیدا کردن یکی از بهترین.

بر خلاف برخی از رقبای خود اعداد موجود در آن قول نرخ به طور معمول باید قابل اعتماد است.

بله شما باید کاملا صادقانه با اطلاعات شما فراهم می کند. و بله شما می توانید همه چیز را زود هنگامی که شما قطعی قیمت خانه شما خرید و یا باید برای تغییر این مقدار پس از ارزیابی.

شما همچنین باید طیف وسیعی از گزینه اگر شما می خواهید برای خرید امتیاز تخفیف. که زمانی که به شما پرداخت کمی بیشتر چشمگیر در بسته برای خرید کاهش نرخ وام مسکن.

اما مگر اینکه شما تغییر چنین چیزهایی که شما می توانید به طور کلی تکیه بر رای دادن قول شما دریافت آنلاین می شود دقیق است.

هنگامی که موشک وام مسکن تصویب و شما قبول قول شما آماده برای حرکت به جلو.

و این سایت در ادامه به ارائه قابلیت های غنی.

آن را فراهم می کند یک محیط امن که در آن شما می توانید ارتباط با افسران وام وام ها و اسناد و نظارت بر وام ها و اطلاعات خود دسترسی داشته باشید بسته شدن اسناد و مدارک.

در واقع اگر شما واقعا نمی خواهید به صحبت کردن با شخص دیگری, شما می توانید انتخاب کردن برای برقراری ارتباط از طریق آن صحبت کردن با ما صفحه. اما شما همیشه باید این گزینه به صحبت کردن واقعی زندگی می کنند وام متخصص از طریق تلفن.

موشک وام مسکن, خدمات به مشتریان, نظرات

وقتی که می آید به اطلاعات در مورد موشک وام مسکن, خدمات به مشتریان آن تمایل به درمان به عنوان بخشی از وام درآوردن. که به اندازه کافی منصفانه. آن است که بعد از همه یک "تجربه" (یا نام تجاری) ارائه شده توسط زنده و نه یک شرکت مجزا.

شرکت
وام مسکن Originations 2019
CFPB شکایات
شکایت در هر 1000 وام مسکن
2019 JD قدرت امتیاز
موشک وام مسکن (Quicken Loans)
774,900 187 0.24 880/1,000
ولز فارگو
1,026,800 342 0.33 837/1,000
تعقیب و گریز
527,600 188 0.36 850/1,000
بانک مرکزی آمریکا
466,552 245 0.53 843/1,000

همانطور که در بالا ذکر شد, موشک وام مسکن و وام درآوردن مجموعه نوار برای خدمات به مشتریان است که دیگران به سادگی نمی تواند روشن.

Fairway وام مسکن مستقل بسیار نزدیک در 2019. اما نتونست برای پایان دادن به تسریع وام ده سال اجرا به لیگ-شکوه وام دهنده وام مسکن.

و جای تعجب نیست موشک/تسریع بالا نمره رضایت منعکس شده در پایین شکایات.

فدرال تنظیم کننده و مصرف کننده حمایت مالی دفتر حفظ مکان های پایگاه داده آنلاین از شکایات مصرف کنندگان در برابر وام دهندگان وام مسکن. و در آن Quicken Loans یکی از پایین ترین (شاید این کمترین) تعداد شکایات در کمتر از نیمی از شکایت در هر هزار وام مسکن.

وام محصولات در موشک وام مسکن

به عنوان شما می خواهم انتظار موشک وام مسکن نمونه کارها محصول همان Quicken Loans یکی. این گزینه ها عبارتند از:

  • ثابت نرخ وام مسکن (FRMs) — بسیاری از افراد می خواهند خود را ثابت نرخ وام به 30 سال گذشته. اما با موشک, شما می توانید انتخاب کنید یک مدت از هشت سال تا 30
  • تنظیم نرخ وام مسکن (اسلحه) — اینها در ابتدا مقرون به صرفه تر از نرخ ثابت وام مسکن اما با خطر بالاتر از نرخ های بعد. شما می توانید نرخ خود را برای یک دوره پنج تا هفت یا 10 سال پس از آن خواهد حرکت به بالا و پایین با بازار
  • FHA وام — با حمایت اداره مسکن فدرال اینها برای کسانی که با اعتباری ناقص و کم کردن پرداخت (min. 3.5 درصد از قیمت خرید). اما آنها با گران ماهانه وام مسکن پرداخت بیمه
  • وام — واجد شرایط برای خدمات اعضای جانبازان و همسران بازمانده. صفر پرداخت حتی ساده تر اعتبار مورد نیاز و بدون ادامه وام مسکن پرداخت بیمه
  • ادم تنومند و بدقواره وام — قرض گرفتن تا 3 میلیون دلار اگر وام استاندارد کلاه گرفتگی سبک خود را

تنها چیزی که موشک واقعا ارائه نمی اختصاصی محصول وام. برخی از وام دهندگان دیگر — عمدتا بانک های بزرگ — خود را ایجاد کنید انواع وام اغلب با کم کردن پرداخت و وام مسکن بیمه.

اما موشک را نمونه کارها وام مسکن وام است که به اندازه کافی گسترده است که این نمی تواند یک موضوع برای اکثر مردم است.

که در آن شما می توانید یک وام مسکن با موشک وام مسکن ؟

NMLS ID: 3030 (Quicken Loans, Inc.)

این جایی است که ما به طور معمول به شما بگویم در مورد یک وام دهنده شبکه شعبه. اما موشک وام مسکن است none.

Rocket Mortgage Is Licensed In All 50 States, Rocket Review From The Mortgage Reports

موشک وام مسکن, یک شرکت تابعه از Quicken Loans است مجاز به قرض دادن در تمام 50 ایالت. این موشک می کند و نه کار بدنی شاخه در هر دولت است.

البته شما می توانید به صحبت افسران وام از طریق تلفن. و ممکن است یک تماس یا ایمیل شما — احتمالا در پایان زمانی که نهایی وام خود را.

اما آن را کاملا امکان پذیر است برای تعامل انسان شما باید در پایان و زمانی که خانه جدید خود را می شود شماست.

اگر شما پیدا کنید که چشم انداز نچسب و سپس موشک وام مسکن به احتمال زیاد نیست قرض دهنده برای شما.

اما افزایش تعداد وام گیرندگان مانند و می خواهید کاملا تجربه آنلاین. و برای کسانی موشک وام مسکن است که منجر به اتهام به بهتر تجربه وام خانه.

موشک وام مسکن پرسش های متداول

چه موشک وام مسکن ؟

موشک وام مسکن یک وام مسکن آنلاین پلت فرم ارائه شده توسط وام درآوردن. این دو شرکت باید همان انواع وام و قیمت گذاری اما کمی متفاوت تجربه کنید. موشک اجازه می دهد تا شما را به وام مسکن و یا تشکیلات جدید بکار تجاری روند 100% آنلاین از جمله e-امضای خود را بسته شدن مقالات از خانه. آن را به معنای ساده ترین و سریعترین راه برای دریافت وام مسکن از تسریع.

چه حداقل نمره اعتباری برای موشک وام مسکن ؟

موشک وام مسکن اجازه می دهد تا نمره اعتباری شروع 580 برای FHA وام. دیگر انواع وام بالاتر نمره های اعتباری مورد نیاز است. موشک حداقل نمره اعتباری 620 معمولی و وام.

آیا موشک وام مسکن, آیا وام?

بله — موشک وام مسکن ارائه می دهد وام و خدمات واجد شرایط عضو و جانبازان است. و وام های مسکن با حمایت وزارت امور کهنه سربازان اجازه می دهد تا صفر پرداخت و به طور معمول کاهش نرخ وام مسکن از وام های دیگر. برای دریافت وام و از موشک و یا شرکت مادر تسریع, شما نیاز به یک نمره اعتباری حداقل 620.

می توانم یک موشک وام خانه وام سهام?

موشک وام مسکن ارائه نمی دهد صفحه اصلی وام سهام. نه پدر و مادر خود شرکت Quicken. اما موشک وام مسکن و تسریع هر دو ارائه نقدی از refinancing است که راه دیگری برای شیر به عدالت خانه خود را.

چه موشک تصویب وام را ؟

موشک وام مسکن می گوید آن را قبل از تایید می توانید مشتریان برای یک وام مسکن در 24 ساعت.

توجه: قبل از تصویب متفاوت از مدرک پیش. قبل از تصویب تایید خود درآمد دارایی و اعتبار را تا مقدار شما تایید شده به قرض گرفتن است در واقع تایید. با موشک وام مسکن این است که به نام "تایید تایید است."

قبل از احراز صلاحیت سریع تر است اما آن را به سادگی یک برآورد از آنچه شما می توانید استطاعت خود را بر اساس پاسخ به چند سوال. شما می توانید یک پیشنهاد در یک خانه بر اساس مدرک پیش. با موشک وام مسکن این است که به نام "Prequalified تصویب." (شما می توانید ببینید که چگونه این اصطلاحات ممکن است گیج کننده است.)

چقدر هزینه بسته با موشک وام مسکن ؟

انتظار می رود هزینه های بسته با موشک وام مسکن باید بین 3% و 6% از مبلغ وام خود را. برای 250.000 دلار وام که به معنی بسته شدن هزینه ها می تواند در هر نقطه از $7,500 به $15,000.

اما توجه داشته باشید درصد معمولا قطره به عنوان وام در اندازه بزرگتر. به عنوان مثال شما می شود بعید است به پرداخت موشک $15,000 در هزینه های بسته برای آن 250.000 دلار وام -- آنها می خواهم به احتمال زیاد نزدیک به 3 درصد تا پایان.

است موشک وام مسکن بهترین وام دهنده وام مسکن برای شما ؟

موشک وام مسکن و شرکت مادر آن تسریع محبوب ترین شرکت های وام مسکن در ایالات متحده آمریکا است که احتمالا دلیل این که آنها ستارگان خدمات مشتری و یک میزبان کامل از ابزارهای آنلاین.

به عبارت دیگر اگر شما می خواهید برای دریافت یک وام را به سرعت و به راحتی موشک است که ارزش یک نگاه.

فقط به خاطر داشته باشید که نرخ ها از هر شرکت نمی رقابتی برای همه.

شما می توانید مقایسه وام برآورد از موشک وام مسکن با چند شرکت دیگر را به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن بهترین معامله ممکن است.

بررسی نرخ جدید (Jul 17, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im