Ron Howard در مستند "بازسازی بهشت'

در اوایل صبح در Nov. 8, 2018, شهر بهشت, کالیفرنیا بود ویران شده توسط اردوگاه آتش — بزرگترین آتش سوزی در کالیفر

توسط AKHBAREMAAAA در 10 مرداد 1399

در اوایل صبح در Nov. 8, 2018, شهر بهشت, کالیفرنیا بود ویران شده توسط اردوگاه آتش — بزرگترین آتش سوزی در کالیفرنیا ، در عرض چند ساعت بیش از 95 درصد از بهشت تا به حال سوزانده جابجایی 50,000 مردم 85 از آنها زنده بماند.

به عنوان مدارس و مغازه ها و محله از بین رفته این شهر ساکنان باقی مانده بودند به شکل از چگونه به بازسازی. دیرین هالیوود ثابت Ron Howard بررسی این در مستند جدید "بازسازی بهشت" که او تولید و کارگردانی. این فیلم نشان داده خواهد شد که در تئاتر را انتخاب مجازی نمایش و رانندگی-ins شروع جمعه. هوارد صحبت با بازار میزبان کای Ryssdal در مورد انعطاف پذیری از بهشت و ساکنان آن است. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.


کای Ryssdal: چرا می خواهم شما می خواهید برای ساخت این مستند ؟

Ron Howard: خوب من واقعا لذت بردن از تعمق به مستند متوسط برای چند سال گذشته و من می خواستم برای پیدا کردن یک موضوع است که شخصی بود به من. و هنگامی که آتش در بهشت رخ داده بود که یک شهر که من می دانستم. من مادر در قانون-تا به حال زندگی می کردند وجود دارد, من می خواهم به بازدید در چند سال گذشته از زندگی خود را, من می خواهم برای بازدید وجود دارد بسیاری از بار و ناگهان چیزی وجود دارد شخصی در جریان است. و من فقط تعجب شما می دانید آنچه که بازسازی بهشت در واقع ممکن است مستلزم اگر آن را حتی ممکن است. و ما فقط شروع شد.

باقی مانده و سوخته اموال پس از آتش اردوگاه در بهشت کالیفرنیا.
(نشنال جئوگرافیک/لینکلن دیگری)

Ryssdal: OK. بنابراین به این فیلم و روابط شخصی خود را به بهشت. این کمی بی رحمانه است. هشت دقیقه در حال آتش خود گفت: از طریق بدیهی است که فیلم هایی که شما و کارکنان خود را رفت و به دریافت. من حدس می زنم که باز سوال این است که چه آن را مانند برای شما دارد و پس از آتش سوزی و به اطراف نگاه?

هاوارد: خوب, من می خواهم هرگز به شما می دانم که در اطراف هر چیزی مانند آن است که مرتب کردن بر اساس از مجموع ویرانی. و این به خودی خود تکان دهنده بود به سیستم عصبی. و سپس برای دیدن و شروع به مصاحبه با افرادی که شما می دانید تا به حال تجربه کرده فرش به طور کامل بیرون کشیده و از زیر آنها چه بود برای رفتن به سمت چپ برای آنها. و این شد داستان ما. و این نیز چیزی است که آنها می خواستند به بحث در مورد. آنها می خواستم برای به اشتراک گذاشتن این فیلم. آنها می خواستند مردم را به درک کنند که همانطور که دیدیم این افراد را بسیار قابل توجه و تصمیم گیری این مراحل نسبت در واقع تلاش برای بازسازی زندگی خود و این جامعه ما را هرگز فراموش نکنید که شما می دانید در سالهای اخیر این بود هولناکی را تجربه کنند.

Ryssdal: آره آخرین صحنه در که باز 8½ دقیقه یک خانواده در ماشین, پدر, اشاره, شما می دانید و آن را در 11:30 صبح و بهشت وجود دارد این آتش آن است که شب و پس از آن پدر می گوید: "در این ماشین وجود دارد آسمان آبی وجود دارد آبی آسمان است." و شما می توانید بشنوید و من نمی توانم بگویم که آیا آن را به مادر و یا همسر و یا یکی از بچه ها گریه و گفت که آنها می خواهند به عنوان دور از بهشت به عنوان امکان پذیر است. و کمی وجود دارد استعاری چیزی در رفتن وجود دارد, حق, چون خیلی از آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر با اهل بهشت است و بهشت در خارج از کشور درست است ؟ افرادی که چپ اقتصادی یا دلایل روانی, واقعا, و نمی خواهم به بازسازی می دانید ؟ وجود دارد یک دسته از کسانی که در این فیلم بیش از حد.

مدیر Ron Howard راهنمایی کلاه خود را به سابق بهشت شهردار استیو "وودی" Culleton.
(نشنال جئوگرافیک/لینکلن دیگری)

هاوارد: خوب این اتفاق افتاد بلافاصله. شما می توانید آن را ببینید منظورم این است که ما در مصاحبه های افراد در اردوگاه صلیب سرخ منطقه و غیره. آنها جذاب و آنها احساس آنها می خواستم به سعی کنید به چسبیدن به در و بازگشت. اما شما می دانید که ما در آینده از طریق مرتب کردن بر اساس وجود دارد هر دو هفته با خدمه دوربین و لمس پایه با مردم و بسیاری از مردم فقط از بین میره. اما شما می دانید آنچه که من در بر داشت ؟ افرادی که در این حوادث که آیا آن را یک مراسم یادبود برای این شهر آیا آن روشنایی درخت کریسمس و یا خود قطعه طلا روز است که در شهر رژه و جشن, کسانی که بودند افرادی که من فکر می کنم انجام شد بهترین و بر اساس مشاهدات من و مردم ما زیر است.

Ryssdal: آخرین سوال و آن را به عنوان این فیلم "بازسازی بهشت است." آنها درست است ؟ این فقط یک واقعیت است. ما در حال بازسازی در همه جا در این کشور است که می شود از بین برود با بلایای طبیعی است. سوال این است که به شما به عنوان کسی که این فیلم فکر می کردم در این مورد زیاد است و یک پلت فرم. باید کنیم ؟

هاوارد: اوه, خوب, شما می دانید که به اعتقاد من ، من قطعا بر این باورند که وجود دارد در بهشت به آنها نیاز به ساخت عاقلانه است. نگاه کنید زمانی که شما کشیدن این فرش را از زیر مردم آن را نه فقط در مورد زندگی خود را و یا در حال مرگ در آن لحظه. آنها دیگر صرفه جویی برای بچه های خود را' صندوق کالج و یا کسب و کار خود را که آنها می خواهند به ساخت. این مردم من فکر می کنم, پیشنهاد بسیار الهام بخش مورد مطالعه در حل مشکل است. من واقعا شگفت زده است که آنها انجام آنچه آنها انجام داد. من مطمئن نیستم که با عنوان "بازسازی بهشت" بود و قابل دوام در پایان هنگامی که ما برای اولین بار آغاز شده و سه و چهار ماه به تولید می باشد. و آنها از آن ساخته شده به طوری که از طریق مرتب کردن بر اساس از عدم تمایل به گفتن ندارد که کشیدن هم به چیزهای خوب اتفاق می افتد.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن