روسی تانکر عبور از قطب شمال در اوایل فصل سفر به عنوان یخ رشد می کند نازک تر

این هفته در چین یک کشتی تانکر را تحویل یک محموله گاز طبیعی پس از مصرف این مسیر قطب شمال در بالا از جهان و تکمی

توسط AKHBAREMAAAA در 19 خرداد 1399

این هفته در چین یک کشتی تانکر را تحویل یک محموله گاز طبیعی پس از مصرف این مسیر قطب شمال در بالا از جهان و تکمیل سفر خود را در اولین بار از سال تا کنون است.

این سفر یک آزمون مورد برای شرکت های انرژی روسیه که می خواهد به کشتی گاز طبیعی به چین در طول ماه های تابستان. در نظر گرفتن مسیر قطب شمال lops بیش از 10 روز از سنتی سفر در سراسر دریای مدیترانه و از طریق کانال سوئز و در سراسر هند است.

کلیدی: یخ نازک.

"این مسیر است نه یخ به صورت رایگان در این زمان از سال در گفت: ابگوشت Stroeve, Arctic, آب و هوا دانشمند در دانشگاه مانیتوبا و دانشمند محقق در ملی برف و یخ مرکز داده در دانشگاه کلرادو بولدر. "چیزی که من حدس مهم تر است, گمان می کنم, برای کشتی است چگونه ضخیم که یخ است. و به نظر می رسد مانند یخ است که کمتر از متر ضخامت در لحظه ای است که بسیار نازک است."

قطب شمال یخ نازک است چرا که سالانه در فصل زمستان برای رشد یخ در قطب شمال در حال گرفتن کوتاه تر داده می شود گرم شدن کره زمین Stroeve گفت. به گفته ناسا سطح متوسط درجه حرارت در قطب شمال است که نزدیک به 4 درجه سانتیگراد و یا در حدود 7 درجه فارنهایت است.

منبع: ناسا; های ملی برف و یخ مرکز داده دانشگاه کلرادو بولدر

روسیه گاز کشتی تانکر به طور خاص ساخته شده برای گذشتن از قطب شمال طراحی شده است برای نفوذ نسبتا نازک یخ که کمتر از 7 فوت ضخامت دارد.

"اگر آنها روبرو می شوند واقعا شدید یخ آنها در واقع می تواند به نوبه خود در اطراف کشتی," Malte Humpert بنیانگذار قطب شمال موسسه اتاق فکر گفت. "و پشت کشتی خیلی بیشتر سخت. به طوری که آنها به نوبه خود در اطراف کشتی و آنها می رم از طریق شدید یخ. و سپس هنگامی که آنها از طریق که آنها به نوبه خود در اطراف و دوباره به حالت عادی جهت رو به جلو است که کارآمد تر است."

کل ایده عبور است به بهره برداری ناشی از تغییر آب و هوا: گرم قطب شمال. برخی از گروه های زیست محیطی استدلال می کنند شرکت های نفت و گاز کمک به ایجاد یک گرمتر سیاره در وهله اول و در حال حاضر تبدیل به اطراف و بهره مندی از آن.

منتقدان همچنین ترس قطب تولید انرژی و حمل و نقل را آلوده هوا و آب. هفته گذشته یک نیروگاه به بیرون درز حدود 20000 تن دیزل به قطب شمال آبراه.

هنوز دولت روسیه سرمایه گذاری 300 میلیارد دلار به این منطقه است.

"ولادیمیر پوتین قرار داده و خود را اعتبار در راستای قطب شمال توسعه و همچنین روسیه و اقتصادی آینده است."

هدر Conley, مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی

"ولادیمیر پوتین قرار داده و خود را اعتبار در راستای قطب شمال توسعه و همچنین روسیه از آینده اقتصادی" گفت: هدر کانلی معاون ارشد رئیس جمهور برای قطب شمال اروپا و اوراسیا در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی. کانلی گفت: مشخص نیست که سرمایه گذاری خواهد شد عملکرد سود داده تخصص کشتی و بیمه گران هستند و قیمت فروش نفت و گاز غیر قابل پیش بینی است.

کشورهای دیگر نیز شرط بندی بر روی یک گرمتر قطب شمال به دست آوردن دسترسی به مواد معدنی و ماهیگیری تجاری و فرصت های برای ساخت خطوط لوله.

"چین در حال سرمایه گذاری بیشتر در زیرساخت ها در تمام طول قطب شمال مسیرهای" کانلی گفت. "شما شروع به دیدن که در آن روسیه و چین در حال کار با هم در حال حاضر."

ایالات متحده و کانادا و اسکاندیناوی متحده نیز اعلام کرده اند آرمان در قطب شمال که Conley توصیف به عنوان یک نقطه جدید در جهان برای "قدرت های بزرگ رقابت است."

به مطمئن شوید که آن را آسان تر برای عبور از قطب شمال با توجه به اینکه چگونه به سرعت یخ در حال ذوب شدن گفت: دونالد Perovich مهندسی استاد در کالج دارتموث است Thayer School of Engineering. Perovich مطالعات ژئوفیزیک دریا یخ.

"این بسیار بازتابنده," Perovich گفت. "و هنگامی که شما از دست دادن این بسیار بازتابنده یخ دریا و جایگزینی آن توسط اقیانوس تاریک است که جذب نور خورشید بیشتر شما می توانید یک حلقه بازخورد مثبت."

منبع: ملی برف و یخ مرکز داده دانشگاه کلرادو بولدر

یخ دریا منعکس کننده نور خورشید به فضا پس از از دست دادن آن چیزی است که Perovich خواستار تغییر آب و هوا "تقویت کننده."

سه دهه پیش Perovich گفت: هیچ کس در نظر گرفته بخار یک کشتی در سراسر قطب شمال. "و 30 سال از در حال حاضر اگر روند ادامه آن خواهید بود سر راست است."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب