صرفه جویی در انگلیسی, پنیر جعبه های افزایش فروش برای کسب و کار رنج می برند

مانند باغ پیروزی از جنگ جهانی دوم دوران تلاش در جریان است در انگلستان به تجمع مردم برای صرفه جویی در بریتانیا

توسط AKHBAREMAAAA در 25 اردیبهشت 1399

مانند باغ پیروزی از جنگ جهانی دوم دوران تلاش در جریان است در انگلستان به تجمع مردم برای صرفه جویی در بریتانیا پنیر صنعت از سقوط تحت وزن از coronavirus.

پیروزی در سال 2020 نظر است که کمتر از یک پچ های گیاهی, اگر چه, و بیشتر بخار دیگ fondue.

Mathew کارور بنیانگذار لندن رستوران پنیر بار است که میزبانی Instagram Live streams برای آموزش ده ها تن از اهالی لندن چگونه به ماهرانه ذوب کردن پنیر اضافه کردن یک سالم پور از شراب سفید و بجوش و خروش آمدن تا زمانی که آنها کامل قابلمه قشنگ ماده چسبنده و لزج.

یک جلسه اخیر خود بخشی از سه روز رویداد مجازی نقشه کشی توجه به بریتانیا پنیر صنعت که مانند بسیاری رنج می برد تحت وزن COVID-19.

Jason Hinds از حیاط نیل لبنی می گوید صدها نفر از تولید کنندگان از دست داد 90 درصد از کسب و کار خود را به مدت یک شب.

"نرم-پنیر سازان باید یک مقدار نامتناسبی از خود پنیر رفتن به رستوران برای پنیر تابلوهای" Hinds گفت. "به طوری که آنها تا به حال خود را در بزرگترین بازار خشک و همچنین فروش پنیر که حفظ نمی کند بسیار طولانی است. بنابراین برای کسانی که سازندگان آن به خصوص آخرالزمانی."

این زمانی است که حیاط نیل لبنی یک artisanal پنیر خرده فروش آغاز شد فروش یک نجات انگلیسی, پنیر جعبه.

"ما برای اولین بار جعبه شامل سه انبار پنیر بود که بیشتر در معرض خطر و نیاز به فروش می رسد سریعترین" Hinds گفت.

Stichelton یک نوع از پنیر آبی یکی از آنها بود. جو اشنایدر صاحب Stichelton لبنی گفت که ورود او را نجات داد کسب و کار.

"حیاط نیل لبنی به حال انتظار می رود به فروش حدود 2500 از آن جعبه در یک هفته. آنها فروخته شده در چهار ساعت" اشنایدر گفت. "کسانی که جعبه استفاده می شود تا 93 پنیر برای ما. که مقدار قابل توجهی."

میگوئل گومز استادیار در دانشگاه کرنل دانشکده حسابداری و مدیریت می گوید: COVID-19 بحران می تواند تاکید بیشتر بر مستقیم به مصرف کننده فروش مواد غذایی از تولید کنندگان کوچک — مانند artisanal پنیر سازان.

"من فکر می کنم کسانی که کسب و کار در تلاش هستند که می شود کارآمد تر در رسیدن به مصرف کنندگان به دلیل کوتاه تر زنجیره تامین هستند کمتر در معرض ابتلا به اختلالات," Gómez گفت.

قطعا بسیاری را در انگلستان به نظر می رسد پاسخ خوبی به کاهش زنجیره تامین. و تقریبا 8,000 پنیر عاشقان از 107 کشورهای مختلف شرکت کننده در سه روز از مجازی حوادث. هزاران نفر در رسانه های اجتماعی خود را ابراز شور و شوق به اشتراک گذاری دستور العمل و عکس های فوری از در خانه پنیر خلاقیت.

حتی پرنس چارلز به اشتراک گذاشته شده خود را از دستور العمل های مورد علاقه برای قشنگ پخته و تخم مرغ و اثبات حتی در زمان عدم اطمینان و اجتماعی فاصله ما می توانید تمام اطراف پنیر هیئت مدیره.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن