SBA می گوید PPP در حال گرفتن وام های کوچکتر در دور دوم اعطای وام

اداره کسب و کار کوچک فقط منتشر شد اطلاعات جدید در آن چک حفاظت از برنامه. SBA می گوید آن را تایید کرده است بیش

توسط AKHBAREMAAAA در 31 اردیبهشت 1399

اداره کسب و کار کوچک فقط منتشر شد اطلاعات جدید در آن چک حفاظت از برنامه. SBA می گوید آن را تایید کرده است بیش از $510 میلیارد دلار در بخشایش وام که به معنای نگه داشتن مردم در اشتغال بیش از دو دوره از این برنامه است.

متوسط اندازه وام شده است در حال سقوط است. پس از دور اول PPP وام از پول در آوریل 16, SBA گفت: حجم وام به طور متوسط بیش از $200,000.

در حال حاضر که به طور متوسط کاهش یافته و به حدود 120 ، 000$.

"آن را به نصف کاهش دهد و یا بیشتر در هر کشور تنها بین دور یک و دو" گفت: Curt طولانی اقتصاددان ارشد در انجمن ملی فدرال-بیمه های اعتباری.

او می گوید: SBA ساخته شده برخی از تغییرات پس از دور دوم آغاز شده است, از جمله به طور موقت به کوچکتر دهندگان دسترسی منحصر به فرد به این وجوه است.

"به طوری که اجازه بسیاری از اتحادیه های اعتباری و دیگر وام دهندگان به کسانی که برنامه های کاربردی که تا به حال بوده است انباشته پردازش طولانی گفت.

کسب و کارهای کوچک با کوچکتر درخواست وام تا به حال مقدار زیادی از رقابت برای وام در دور اول می گوید: Luke بیدار ارشد, کارکنان, وکیل فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

"'بزرگتر کسب و کارهای کوچک,' کسانی که نزدیک به 500 کارمند علامت بودند ربودند تا کسانی که وام های," او گفت:.

بیدار می گوید: کاهش میانگین اندازه وام نشانه آن است که کسب و کارهای کوچک هستند و در نهایت گرفتن وام مصوبات.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن