SBA به طور موقت خاموش کردن بانک های بزرگ و کسب و کار از چک حفاظت از برنامه

کسب و کار بزرگ — با کمک بانک های بزرگ — باید gobbled برخی از پول از وام های نجات که قرار بود برای رفتن به کسب

توسط AKHBAREMAAAA در 11 اردیبهشت 1399

کسب و کار بزرگ — با کمک بانک های بزرگ — باید gobbled برخی از پول از وام های نجات که قرار بود برای رفتن به کسب و کارهای کوچک در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

تنظیم کننده تلاش برای رسیدگی به این مسئله با آخرین دور از بودجه منتشر شد, در این هفته — با دادن بانک های بزرگ یک ایست. بانک ها بسته شدند برای یک زمان از اعمال و پس از اخذ فلک برای علاقه بزرگتر مشتریان.

در اینجا چگونه تحریم مشغول به کار: کسب و کارهای کوچک از طریق بانک های خود را برای دریافت این وام. آنها با پر کردن این نرم افزار و بانک فرآیندهای آن را از طریق پورتال های آنلاین با اداره کسب و کار کوچک.

"SBA اساسا کنار گذاشته هشت ساعت — 4 p. m. EST تا نیمه شب [چهارشنبه] در شب — فقط برای بانک های کوچکتر احتمالا با کوچکتر کسب و کار مشتریان به طوری که آنها می خواهم یک شانس برای دریافت از طریق سیستم دریافت و وام مصوب" بازار را Nova Safo گفت.

Mehrsa برادران یک قانون بانکداری متخصص در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین گفت: حرکت به مقدار یک کف دست زدن بر روی مچ دست برای بانک های بزرگ اما می تواند عواقب ناخواسته.

"شاید کمی در حاشیه آن ممکن است کمک به یک کمی بیشتر کسب و کارهای کوچک دریافت پول قبل از کسب و کارهای بزرگ در آمده است," او گفت:. "اما بسیاری از کسب و کارهای کوچک باید حساب در ولز فارگو و سیتی و بنابراین شما ممکن است در نهایت صدمه زدن به برخی از کسب و کارهای کوچک."

بانک های بزرگ هستند البته نه در مورد همه این است. سر از یک ارتباط بانکی گفت: SBA خواهد بود بهتر است رفع تصویب آن سیستم.

بانک ها شکایت شده است که در مورد پورتال آنلاین است که آنها را به استفاده برای پردازش وام. آنها می گویند آن را glitchy و باعث به تاخیر می اندازد.

به گفته یکی از گروه بانکی تقریبا 1 میلیون وام های پردازش شده است که تا کنون در این دور دوم از بودجه وجود دارد برخی از پیشرفت.

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب