مدارس وزن سلامت خطرات و هزینه های ناشی از بازگشایی در پاییز

لس آنجلس Unified School District نمی خواهد بازگشایی زمانی که دوباره مدرسه شروع می شود در ماه اوت به عنوان COVI

توسط AKHBAREMAAAA در 24 تیر 1399

لس آنجلس Unified School District نمی خواهد بازگشایی زمانی که دوباره مدرسه شروع می شود در ماه اوت به عنوان COVID-19 موارد سنبله در جنوب کالیفرنیا. آموزش آنلاین ادامه خواهد داد به طور نامحدود در این کشور را دومین منطقه مدرسه. در سراسر کشور مدارس وزن هزینه ها از بازگشایی.

علاوه بر خطرات بالقوه بهداشتی از بازگشایی در طول همه گیر مناطق را مجبور به پرداخت برای دنده محافظ برای گسترش مربع از مدارس به اجتماعی فاصله ممکن است و بیشتر در اتوبوس ها.

"شما به دنبال در یک افزایش قابل توجهی در هزینه های حمل و نقل گفت:" نوئل Ellerson Ng با انجمن آمریکایی مدیران مدرسه.

سازمان یافت که به طور متوسط ولسوالی ها رو نزدیک به 2 میلیون دلار در بازگشایی هزینه های.

"و به طور متوسط منطقه ثبت نام 3,500 دانش آموزان است. و لا هیچ میانگین منطقه" گفت:.

آن را تا بیش از 600 ، 000 دانش آموزان و لا می گوید که آزمایش آن دسته از دانش آموزان و کارکنان این ویروس می تواند هزینه $300 در هر دانش آموز در طول سال است.

اما نگه داشتن بچه ها در خانه نیز همراه با هزینه. جولی مارش یک سیاست آموزش و پرورش استاد در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی گفت که در بهار و معلمان تا به حال مشکلات با استفاده از ابزارهای آنلاین.

"بسیاری از چالش تا به حال با آموزگاران نمی دانستند که چگونه به حتی به دانش آموزان نشان می دهد و به نوبه خود بر روی صفحه نمایش خود را و به شرکت" مارش گفت.

LA مدرسه منطقه گفت: معلمان و دانش آموزان دریافت خواهد کرد, آموزش های اضافی در آموزش آنلاین.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im