تحقیقات علمی برای متوقف COVID-19. در حال حاضر آن را در تلاش برای بازگشت به دنده.

در مارس 17, ایزابلا, Rauch کردم خبر بد. او تا به حال فقط چند روز تعطیل خود را ایمونولوژی آزمایشگاه در اورگان ب

توسط AKHBAREMAAAA در 22 خرداد 1399

در مارس 17, ایزابلا, Rauch کردم خبر بد. او تا به حال فقط چند روز تعطیل خود را ایمونولوژی آزمایشگاه در اورگان بهداشت و علوم در دانشگاه پورتلند که مطالعات چگونه عوامل بیماری زا به بدن از طریق پوست و روده و بافت های دیگر.

این بدان معنی است که کسی تا به حال به euthanize بیش از 100 موش. و Rauch تا به حال به تصمیم می گیرید که کشت بافت به بازی شیر یا خط که ممکن است برخی از ارزش در تحقیقات آینده است.

"من در واقع تا به حال سعی کنید و حدس می زنم آنچه در جریان است به مهم ترین چیز برای من در آزمایشگاه طی چند سال آینده" او گفت:.

همه این اتفاقات فقط در سه روز.

آزمایشگاه کارکنان مراقبت از موش تیم زنده نگه داشته است. نمونه بافت نگهداری آنها ذخیره شده در -150 درجه سانتیگراد در نیتروژن مایع که به معرفی خود و نگرانی در طول مستند Rauch گفت.

"ما واقعا نگران است که عرضه زنجیره ای برای این امر به دلیل شکستن آن تبخیر نسبتا سریع," او گفت:.

در طول همه گیر برخی از دانشمندان در سراسر جهان تبدیل شده است توجه خود را به تحقیق در مورد این رمان coronavirus و این بیماری باعث می شود. اما تقریبا همه دیگر تحقیقات علمی در آزمایشگاه و درمانگاه تعطیل به این کشور رفت و به مستند.

هنگامی که اجتماعی فاصله آمد به اثر بیش از یک دوجین از دانشگاه ییل متخصص مغز و اعصاب دکتر کوین Sheth است آزمایش های بالینی به ترومای مغزی بودند متوقف و یا تعطیل.

"اگر شما دیگر محاکمه جدول زمانی به این معنی است که هزینه آزمایشات تبدیل افزایش یافته است. کل بازاریابی چشم انداز تغییرات. وجود دارد هزینه های بزرگ مالی" او گفت:.

Sheth در حال حاضر بدانند چگونه به راه اندازی مجدد یک دادگاه در حال پیشرفت در 120 تحقیقات سایت در سراسر کشور است که هر کدام به موضوع بهداشت محلی مقررات.

"در حال حاضر هر مرکز است خود را در حال توسعه روند تحقیقات برای زمانی که آنها می آیند به صورت آنلاین و چه قوانین محلی هستند," او گفت:.

دانشمندان می گویند قوانین محلی در مورد اجتماعی فاصله تغییر خواهد کرد راه علم انجام شده در آزمایشگاه رفتن به جلو.

جان رول دین پژوهش در دانشگاه ایالتی واشنگتن را فلوید دانشکده پزشکی. او قفل شده خود را به آزمایشگاه برای نزدیک به 100 روز است.

"که برخی از مشکل اگر شما در حال اجرا یک فعال پژوهش پروتکل," او گفت:.

رول نگران است در مورد اثرات اجتماعی فاصله پروتکل در علم است.

"تحقیقاتی فعال دانشگاه است که چنین یک مکان پر جنب و جوش بود. هر روز وجود دارد مکالمات اتفاق می افتد. پیدا کنم آن را سخت به تکرار آن در زوم. بسیاری از اتفاق می افتد که در سالن زمانی که شما در حال صحبت کردن با همکاران خود و یا دوستان" او گفت:.

در اورگان بهداشت و دانشگاه علوم Rauch است به آرامی گرفتن آزمایشگاه او را به بالا و در حال اجرا است. محققان کار را مبهوت ساعت. او نظارت بر دانش آموزان از طریق ویدئو. آنها باید به شکل از چگونه برای پاکسازی $100,000 میکروسکوپ هر بار که کسی انجام شده است استفاده از آن. نمونه خواهد بود ذوب کردن و موش ها را باید پرورش داده است که ماه.

پس از آن وجود دارد این موضوع از پول است. آزمایشگاه نیاز به شروع به درخواست برای کمک های مالی از حق دور و به انجام این کار دانشمندان نیاز به برخی از مرتب کردن بر اساس داده های اولیه می توانید آنها را نشان می دهد.

"ما ممکن است به های مختلف را از اولویت های ما خواهد بود معمولا. بنابراین شاید اولویت بندی آزمایش است که آسان تر انجام دهید و یا در یک بازه زمانی کوتاه تر و یا جایی که ما لازم نیست به اندازه زمان آماده سازی و یا ما لازم نیست به اندازه ميکروسکوپ زمان," او گفت:.

معلوم نیست چه فدرال بودجه سازمان را در مقابله با تاخیر در پژوهش.

"این پیام را از [موسسه ملی بهداشت و درمان] و [غذا و داروی آمریکا] است که آنها را تشخیص می دانید چه اتفاقی می افتد, آنها مجددا بر اهمیت انجام پژوهش های مثل این و من فکر می کنم در حال رفتن به انجام همه چیز آنها می توانید به ادامه حمایت از این محاکمه" Sheth گفت. "اما آن را هنوز هم نمی پاسخ به این سوال که دقیقا پول رفتن به می آیند؟"

یک ائتلاف از تحقیقات دانشگاه ها از کنگره خواسته است تا برای $26 میلیارد دلار به تحقیق دوباره رفتن. و این که اگر وجود ندارد موج دوم COVID-19 که خاموش labs پایین دوباره.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب