SCOTUS حکم منع تبعیض کاری در برابر تجاوز افراد

قبل از حکم دادگاه عالی روز شنبه آن را قانونی و در حدود نیمی از کشورهای به آتش کسی برای همجنسگرا بودن یا فراجنس

توسط AKHBAREMAAAA در 27 خرداد 1399

قبل از حکم دادگاه عالی روز شنبه آن را قانونی و در حدود نیمی از کشورهای به آتش کسی برای همجنسگرا بودن یا فراجنسیتی. اما در یک 6-3 تصمیم دادگاه عالی گفت: حمایت های مبتنی بر جنسیت تحت عنوان هفتم از سال 1964 حقوق مدنی قانون گسترش به گرایش جنسی و هویت جنسیتی.

وجود تبعیض در محل کار از جمله اخراج نه استخدام کمتر پرداخت می شود و یا مورد آزار و اذیت نشدن اقتصادی تفاوت تجربه LGBTQ کارگران است.

"ما دیده ایم به طور مداوم گی و دو جنسی مردان را کاهش درآمد از در غیر این صورت مشابه مردان دگرجنسگرا" گفت: Lee Badgett یک اقتصاددان در دانشگاه ماساچوست و نویسنده "اقتصادی مورد تجاوز برابری."

در یک 2019 مطالعه با ویلیامز موسسه در UCLA School of Law او نیز در بر داشت بالاتر از نرخ فقر برای جامعه مردم: 22 درصد در مقابل 16 درصد از جمعیت به عنوان یک کل با مردم تغییر جنسیت و زنان تجربه حتی نرخ بالاتر است.

کسانی که اثرات حاد به خصوص در ایالات متحده است که لازم نیست که تبعیض قوانین و گفت: کریستی مالوری به Renberg ارشد محقق و دولت های محلی و سیاست های مدیر در Williams موسسه. در آریزونا به عنوان مثال تجاوز بزرگسالان شد دو بار به عنوان به احتمال زیاد به گزارش آنها نیست به اندازه کافی پول برای مواد غذایی است.

"ما می بینیم که کسانی هستند که نه تنها ایالات متحده است که آیا حمایت چشم انداز, اما, اجتماعی, آب و هوا نیز به عنوان حمایت از همجنسگرایان," او گفت:.

یک سال 2017 بررسی توسط مرکز آمریکایی از پیشرفت در بر داشت فرهنگ تبعیض تأثیرات کارگران در کمتر راه مستقیم بیش از حد: بسیاری از اقدامات برای جلوگیری از افشای خود را به تبعیض در وهله اول گفت: سیاست مدیر Sharita Gruberg.

"این می تواند شبیه به انتخاب که در آن به زندگی می کنند که در آن به کار آنها چه خواهد افشای اشتغال در برنامه های کاربردی" او گفت:. مردم در روابط هم جنس نیز تغییر شغل کمتر. همه عواملی هستند که می تواند منجر به کاهش سود در دراز مدت.

تغییر جنسیت افراد اغلب سخت ترین ضربه تجربه بسیار بالاتر از بیکاری و فقر است.

شانون Minter یک وکیل که وکالت شاکیان در تبعیض موارد گفت: اغلب وجود دارد یک لینک مستقیم بین یک فرد همجنسگرا اقتصادی و امنیت فیزیکی.

"زمانی که شما از لحاظ اقتصادی حاشیه و شما را بی خانمان و یا نیمه-بی خانمان و تنها راه شما می توانید یک زندگی است که با انجام چیزهایی که خارج از قانون قرار می دهد که شما به طور مستقیم در مسیر" او گفت:.

دیوان عالی کشور حکم او گفت که کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که شیوه های تبعیض آمیز که حاشیه راندن مردم را می توان از طریق سیستم حقوقی.

و عادلانه تر به بازار کار برای جامعه کارگران به نفع اقتصاد گسترده تر Badgett گفت.

"تبعیض به معنی مردم نیست استفاده می شود موثر است. دانش و مهارت های خود را و یا خلاقیت نیست که به طور کامل مورد استفاده توسط ما اقتصاد است. که دارای همه ما بازگشت," او گفت:.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن