سنا لایحه ای که می تواند ممنوعیت برخی از شرکت های چینی از بورس سهام ایالات متحده

سنا به اتفاق آرا به تصویب لایحه ای است که می تواند نیروی برخی از شرکت های خارجی فعال آمریکایی مبادلات سهام. هر

توسط AKHBAREMAAAA در 1 خرداد 1399

سنا به اتفاق آرا به تصویب لایحه ای است که می تواند نیروی برخی از شرکت های خارجی فعال آمریکایی مبادلات سهام. هر شرکت خارجی می تواند تحت تاثیر قرار, اما سناتور شد و فکر زیادی در مورد چین است.

این قانون دو حزبی نوشته شده توسط سناتور. جان کندی, R-La., و از سوی دیگر ، کریس ون Hollen D-Md. آنها می گویند چین به تقلب و گمراه کردن سرمایه گذاران آمریکایی.

ایده پشت این لایحه است برای وادار همه شرکت های خارجی برای آمریکایی اجازه می دهد که تنظیم کننده دسترسی به کتاب های خود را برای اطمینان از حسابداری است که صادقانه و بی ریا. این همان استاندارد شرکت های آمریکایی باید به دیدار ذکر شده در بورس.

مشکل این است که وجود بیش از 200 شرکت خارجی که دیدار که استاندارد است. بسیاری از چینی هستند. و آنها را به یک همراه در بازار سرمایه نزدیک به 2 تریلیون دلار.

سهام خود را معامله می شوند اما سرمایه گذاران آمریکایی ندارد و یک تصویر کامل از آنچه که در داخل این شرکت ها.

اگر این لایحه تصویب مجلس و به قانون امضا شده یا نه ما 200 شرکت بلافاصله delisted بستگی دارد که چگونه شرکت ها همکاری کنند.

وجود دارد سه سال ارائه در این لایحه بنابراین اگر آمریکا تنظیم کننده نداشته دسترسی به سوابق شرکت برای سه سال متوالی پس از آن کمیسیون بورس و اوراق بهادار می تواند منع تجارت که شرکت سهام.

رییس داس که بین سال های 2011 و 2015 رئیس ایالات متحده به مذاکره با تنظیم کننده های چینی گفت: بازار پنج شنبه صبح که او نمی داند "که شرکت های چینی به طور موثر عمل میکند."

"و من می گویم که به خاطر آنها باید در سایر حوزه های قضایی است که می تواند بیش از خوشحال به سالن خود را برای مثال," Das گفت.

او می گوید: هنگ کنگ سهام بورس یکی به احتمال زیاد مقصد برای این شرکت ها به جای شفافیت بیشتر با ایالات متحده تنظیم کننده.

این لایحه همچنین نیاز شرکت به افشای اگر آنها در مالکیت و یا کنترل شده توسط یک دولت خارجی. این شده است یک مسئله بزرگ برای رهبران آمریکایی — تا چه حد شرکت های چینی در پاسخ به این کشور و دولت است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن