Sephora را بازگشایی ارائه می دهد یک نگاه اجمالی به همه گیر دوران زیبایی خرده فروشی

Sephora آغاز خواهد شد بازگشایی فروشگاه خود را در 13 ایالت جمعه. این شرکت شناخته شده برای آن دست-در-تجربه فروشگ

توسط AKHBAREMAAAA در 2 خرداد 1399

Sephora آغاز خواهد شد بازگشایی فروشگاه خود را در 13 ایالت جمعه. این شرکت شناخته شده برای آن دست-در-تجربه فروشگاه — شما دریافت می کنید سعی کنید در آرایش و یا ابرو انجام می شود. و طرح خود را برای بازگشایی, که شامل یک لیست طولانی از اقدامات احتیاطی و روش به ما می دهد یک نگاه اجمالی به چه زیبایی خرده فروشان را وفق دهند در این دوران است.

هنگامی که شما به Sephora, آن را واقعا یک تجربه است. در درب شما ضربه با — برخی ممکن است می گویند قریب به اتفاق — بوی عطر. سپس شما می بینید آرایش-تست ایستگاه های یکبار مصرف پارچه های پنبه ای و ریمل مژه و ابرو wands. شما می توانید شیب انگشتان دست خود را در یک گلدان از پایه و اساس برای دیدن اگر رنگ برای شما کار می کند.

Aaron Patterson 35 و زندگی در بالتیمور. او گفت که او را دوست دارد Sephora.

"همیشه وجود دارد مشتری تکرار راه رفتن در اطراف درخواست شما, آیا شما نیاز به کمک با هر چیزی؟" پترسون گفت. "آنها به شما بگویم اگر پوست شما خشک است یا چرب. آنها باید توصیه هایی برای شما به استفاده از به عنوان دور به عنوان پاک کننده صورت."

او حتی بدست ارضا روی صورت, در فروشگاه یکی از بسیاری از خدمات را ارائه می دهد.

همه از این عمدی است. Sephora مانند سایر فروشندگان است تکیه به کل تجربی خرده فروشی چیزی.

"یک فروشگاه باید فقط به عنوان هیجان انگیز و یا هیجان انگیز تر به فروشگاه آنلاین است که آسان به فروشگاه" گفت: تیفانی Hogan, یک تحلیلگر اصلی در Kantar. "شما نیاز به یک دلیل برای خریداران به فروشگاه های خود را به جای فقط فروش یک محصول مشخص به عنوان می توان آن را برای زیبایی به خصوص."

پس چه اتفاقی می افتد در حال حاضر ؟ Sephora می گوید تست می رویم به صفحه نمایش تنها. و وجود خواهد داشت بدون در فروشگاه آرایش برنامه های کاربردی و یا لوله. که بدان معنی است که شانس کمتری به توصیه محصولات و فروش است.

هوگان گفت: Sephora و زیبایی دیگر خرده فروشان در حال رفتن به سعی کنید برای پر کردن شکاف ها را با چیزهایی مانند جداگانه بسته بندی نمونه و "واقعیت تقویت شده است." Sephora دارای یک برنامه است که اجازه می دهد تا شما ببینید که چگونه برخی رژ لب یا خط چشم را نگاه در چهره خود را.

"این شگفت آور واقع بینانه" هوگان گفت. "حتی با ریمل مژه و ابرو شما می توانید بگویید در اینجا نوع جلد میخوای دریافت در اینجا از ظهر شما ممکن است دریافت کنید."

این همان نیست اما هیچ چیز در حال حاضر است. هوگان گفت: مشتریان خواهد شد و احتمالا دوباره به فروشگاه و حتی بدون تجربه عملی. چرا که آنها به نوعی هم بزنید ،

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب