او شغل خود را دوست دارد. COVID-19 تهدید به آن را دور.

این روزها پاییز Saxton-راس احساس می کند مانند همه او می تواند انجام دهید این است که حداقل. "مثل اینکه چه چیزی

توسط AKHBAREMAAAA در 6 اردیبهشت 1399

این روزها پاییز Saxton-راس احساس می کند مانند همه او می تواند انجام دهید این است که حداقل.

"مثل اینکه چه چیزی نیاز به انجام به قادر به نشان می دهد تا برای بچه ها ؟ چه حداقل که من نیاز به انجام به نشان می دهد تا برای کار ؟ چه حداقل من نیاز به انجام برای خودم پس من نمی چاقو را در چشم؟"

برای ماه گذشته — پس از غیر انتفاعی که در آن او کار می کند و تا به حال به لغو همه برنامه های آموزشی و اخراج بسیاری از کارکنان خود را از او ساعت قطع شد از 40 هفته 16 پس از او تا به حال به جلو و بچه ها او را از مدرسه او را به راه رفتن در اطراف مانند یک انسان زنده است.

"من احساس می کنم مثل من فقط در حال حاضر نوع از بیرون آمدن از خلبان اتوماتیک" او گفت:. "حتی واقعا احساس مانند یک فرد بیشتر شبیه به یک ربات است."

وجود دارد شده اند بسیاری از ضرر و زیان یکی بالای دیگری. بزرگ و کوچک و ملموس و ناملموس.

وجود دارد و درآمد او را از دست داده و ساعت در کار. وجود دارد این واقعیت است که او 3 ساله و 5 ساله نمی کنید برای دیدن دوستان خود دیگر است که او نمی تواند آنها را به بازدید از خانواده است. وجود دارد و انزوا و این واقعیت که او نمی تواند حتی رفتن او غرق غم با یک دوست.

یکی از بزرگترین زیان هر چند "است که احساس دانستن فرد است که شما را," او گفت:. "مثل من باید یک کار است که من دوست دارم و من در آن خوب است و من آن را انجام دهد. من و بچه های آنها مانند مدرسه خود را و آنها می خواهم خود را در مهد کودک, و من آنها را رها کردن و من آنها را انتخاب کنید و ما برای افزایش در روزهای شنبه. مانند هیچ یک از که دیگر اینجا. به طوری که هر روز آن را مانند, متعجب, که من در این جهان عجیب و غریب?"

برای چهار سال گذشته کار خود را در حال اجرا زیست محیطی برنامه های آموزش و پرورش برای کودکان و نوجوانان شده است و بخش بزرگی از هویت او است. او آن را دوست دارد در راه چند نفر تا به حال به عشق شغل خود را.

"این شغل مناسب برای من," او گفت:. "من یک پس زمینه بهداشت عمومی و تفریح به طوری که قادر به پیدا کردن یک شغل است که اجازه می دهد تا به من برای انجام هر دو از آن چیزهایی است که بسیار نادر است. من مانند رفتن به محل کار. هنوز بسیاری از مردم می گویند که."

با کار و خیلی از زندگی تا حد زیادی در انتظار پاییز, Saxton-راس گفت: "هر روز آن را مانند, متعجب, که من در این جهان عجیب و غریب?" (حسن نیت ارائه میدهد پاییز Saxton-Ross)

او را دوست دارد بسیاری از چیزهایی که در مورد کار خود را در NatureBridge از جمله این که آنها قادر به ارائه برنامه های خود را به صورت رایگان برای سی مدرسه کودکان و نوجوانان بسیاری از آنها سیاه و لاتین.

"از کارکنان حدود 200 من یکی از دو زن در یک سازمان است که معتقد است در اتصال افراد جوان را به خود, دیگران و علم را از طریق خارج از منزل. که برای من بسیار مهم است کمک به مردم است که به دنبال من آمده و از من پس زمینه," او گفت:. "من شهر بچه ها در اصل از کانزاس سیتی ، و اتصال من به منزل نمی شد Yosemite یا این فضاهای اتصال من به خارج از منزل است از مادر بزرگ من, حیاط خلوت, حیاط خلوت من یا پارک شهر."

و در حال حاضر او احساس می کند آن لغزش دور.

"من فکر می کنم این سازمان ممکن است قادر به بیرون آمدن از آن است. من نمی دانم اگر من می تواند در مدت طولانی به اندازه کافی به ماندن و تماشای," او گفت:. "من در یک خانواده جوان بسیار گران قیمت وام مسکن, کمی را نجات داد اما نه به اندازه کافی قادر به کار پاره وقت برای شش ماه است."

در حال حاضر او تا به حال به شروع به دنبال چیز دیگری حتی اگر او نمی خواهید به.

"من دوست دارم که قادر به ماندن در جایی که من هستم" او گفت:. "اما من نیز مردم را به خوراک."

هر چند او و شریک زندگی خود را یک مربی شخصی باید هر دو را از دست داده بیشتر از درآمد خود را در چند هفته گذشته آنها خوب در حال حاضر. عمدتا به دلیل آنها بوده است قادر به کاهش هزینه های خود را با مقدار زیادی.

"تصمیم گیری برای اولین بار است که ما ساخته شده و هیچ ایده اگر من می تواند و یا نمی شد به جلو و دختر ما از مهد کودک," او گفت:. "در عرض یک هفته من رفتم جلو و به او گفت مهدکودک, 'شما می دانید من شما را دوست دارم اما من نیاز دارم که $1,200.'"

نکته دوم آنها بود درخواست برای تحمل بر روی وام مسکن خود را.

"بدون این دو" او گفت: "ما می توانیم آن را."

او نگران است در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که تحمل است. معلوم نیست در این نقطه زمانی که و چگونه آنها را مجبور به پرداخت این چند ماه. اما او چهره او را عبور از پل که هنگامی که او را به.

"که در لیست از چیزهایی که من در فضای بهتری به می خواهید به آن مکالمات," او گفت:.

همچنین در این لیست است, تقاضا برای بیکاری. او درست نبوده است قادر به مقابله با آن و در عین حال, اگر چه او می داند که او باید به زودی.

در حال حاضر وجود دارد بسیار او را دست و پنجه نرم با, از جمله این واقعیت است که حتی اگر او را از دست داده و آنقدر او را هنوز هم بهتر از بیشتر است.

"فقط دانستن که وجود دارد بسیاری از مردم در اینجا به خصوص مردم رنگ که لازم نیست که امتیاز از دانستن است که آنها می تواند خوب برای چند ماه," او گفت:. "به رسمیت شناختن است که امتیاز و در همان زمان فقط برگزاری نگرانی و درد برای مردم که نمی باید افتخار است که ما انجام می دهیم."

آن را احساس می کند مانند است و او می تواند انجام دهد تا کمی او را کنترل بیش از است.

"تنها چیزی که من هر صبح و سعی کنید برای انجام این است که فکر می کنم چه چیزی است که من می گویند بله به به بچه ها ؟ من این زمان چه یک چیز می توانم بگویم بله؟"

ملاقات با دخترش حیوانات? بله.

یک پیک نیک شام در طبقه در مقابل تلویزیون ؟ بله.

ماندن در گذشته خواب? بله.

بله. بله. بله.

"پس از این زمان در واقع به تمرکز بر روی آنها واقعا نمی مراقبت اگر هر چیز دیگری اتفاق می افتد چرا که وجود دارد هیچ چیز دیگری اتفاق می افتد," او گفت: "داشتن که فضا خوب است."

شاید تنها چیز خوب در این کروناویروس جدید جهان است.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن