اجاره کوتاه مدت پایین در میان همه گیر

تمام سفر ما انجام نمی دهد به دلیل COVID-19 برای کسب و کار و یا لذت بردن آمار بازار برای اجاره کوتاه مدت بسیار

توسط AKHBAREMAAAA در 2 خرداد 1399

تمام سفر ما انجام نمی دهد به دلیل COVID-19 برای کسب و کار و یا لذت بردن آمار بازار برای اجاره کوتاه مدت بسیار سخت است. Airbnb اعلام کرد در این ماه این تخمگذار کردن یک چهارم از نیروی کار خود را — تقریبا 2000 نفر — و مدتها در انتظار آن IPO ممکن است در نگه داشتن تا سال آینده.

در ضمن یک گزارش جدید نشان می دهد برخی از صاحبان این خواص ممکن است pivoting به دراز مدت فصلی اجاره. در 100 بزرگترین مناطق مترو مبله و فصلی اجاره هستند تا 21 درصد پس از پایان ماه فوریه.

کیمبرلی کنت هنر است کارگزار نقاش و سابق Airbnb میزبان در پورتلند اورگان است. در ماه مارس او شروع به اجاره دو آپارتمان استودیو برای سفر به پرستاران برای یک تا سه ماه باقی می ماند.

"ما در حدود 100 دلار در شب اصل با Airbnb. و آنچه که ما در حال گرفتن با این دوستان در حال حاضر 1200 $در ماه" کنت گفت.

که کمتر از نیمی از آنچه که او ساخته شده که به طور کامل رزرو Airbnb. آن را فقط coronavirus; یک بازار اشباع شده نیز نقش داشته است.

اما به عنوان کوتاه مدت رزرو خشک شده اند تا در طول همه گیر داده های جدید از لیست سایت Realtor.com نشان می دهد تعداد زیادی از میزبان ممکن است تغییر برای دراز مدت اجاره. گردشگری نقاط مانند نشویل تنسی; Austin تگزاس; اورلاندو فلوریدا و لاس وگاس دیده می شود بزرگترین افزایش می دهد. جورج Ratiu ارشد اقتصاد در Realtor.com گفت: برای بسیاری از صاحبان جنوبی وام مسکن صورتحساب "کمی طولانی-مدت اجاره است یک جایگزین مناسب در این معنا به پل شکاف بین عدم تقاضا در حال حاضر و ممکن است دوباره بجای اول برگشتن بعد."

اما وجود تقاضا به اندازه کافی برای کسانی که کمی طولانی-مدت اجاره? جاشوا کلارک یک اقتصاددان در Zillow گفت: بسیاری از مستاجرها ممکن است بخواهید انعطاف پذیری بیشتر.

"اگر من یک مستاجر در حال حاضر, و من از دیدن همه هرج و مرج در استخدام من نمی دانم که چگونه این چیزی که قراره آخر" کلارک گفت. "من ممکن است می خواهید به ثبت نام برای یک سال اجاره."

و پس از آن وجود دارد همه مردم به ویژه در شهرهای شلوغ که ممکن است به دنبال فرار به ساحل و یا کشور است.

ششم Nguyen, مدیر عامل شرکت Homads — یک بازار برای میان مدت اجاره — گفت: با بسیاری از کارفرمایان اجازه می دهد از راه دور کار "کارکنان در حال فکر کردن," هی, من در واقع نمی حتی به اینجا. من می توانم چیزی کمی لذت بخش تر مناسب است؟' "

نمی شود از سمت چپ Airbnb می گوید بیشتر از آن میزبان رزرو مدت طولانی بیش از حد و ارائه تخفیف برای باقی می ماند از یک ماه یا بیشتر.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن