باید کارفرمایان گزارش کارکنان است که نمی بازگشت به کار ؟

یکی دیگر از 3 میلیون نفر ظ تعداد مدعیان بیکاری در این هفته با توجه به وزارت کار اضافه کردن به زیادی تاثیر COVI

توسط AKHBAREMAAAA در 26 اردیبهشت 1399

یکی دیگر از 3 میلیون نفر ظ تعداد مدعیان بیکاری در این هفته با توجه به وزارت کار اضافه کردن به زیادی تاثیر COVID-19 در نیروی کار ایالات متحده. این خبر چند روز پس از این بخش گفت: آمریکا و محلات باید یک تعهد برای تشخیص آنچه این گروه به نام "زباله و تقلب" در بیکاری سیستم.

چند متحده تحت فشار بوده اند کارفرمایان به افشای وقتی که گذاشته و کارکنان حاضر به بازگشت به کار.

حدود دو هفته پیش ورمونت وزارت کار راه اندازی یک صفحه وب برای کسب و کار به گزارش کارکنان کاهش می دهد به بازگشت به کار. آن را در سمت چپ برخی از صاحبان کسب و کار و مدیران و کارگران در یک موقعیت دشوار است.

کارکنان ممکن است احساس امن رفتن به محل کار اگر آنها می توانند در معرض coronavirus اما اگر کارفرمایان گزارش آنها به طور موثر می تواند آنها را لگد بیمه بیکاری.

"این باعث می شود آن را بسیار دشوار است به فکر می کنم که ما باید به نوبه خود به دولت و به آنها بگویید که آنها باید جلو کمک های خود گفت:" علامت گذاری Frier که شرکت صاحب یک رستوران به نام مخزن در پورتلند ایالت ورمونت.

چندین ایالت دیگر راه اندازی وب سایت های مشابه برای گزارش کارکنان از جمله مونتانا, اوکلاهما, تنسی و کارولینای جنوبی است.

Frier گذاشته همه کارکنان خود را در اواسط ماه مارس. او همچنین در زمان چک برنامه حفاظت از وام است که می تواند بخشیده شود اگر او به ارمغان می آورد خود را یافته بازگشت تا در طول این وام هشت هفته پنجره است.

رستوران ها مجاز به انجام takeout اما ورمونت نشده و به آنها اجازه داد به طور کامل بازگشایی شده است. Frier رستوران بسته است. "ما در حال عجله به مردم بیکاری که ما نمی توانیم بازگشایی درهای ما به دلیل, دولت, منظور," او گفت:.

یکی از Frier سابق کارکنان حکیم گوگنهایم, سر آشپز در مخزن. او می گوید: او می خواهم به عقب بر گردیم اما با توجه به پتانسیل مسائل ایمنی از بازگشت به کار او می داند که دیگران می خواهند به ماندن در خانه. "ما نمی خواهیم به زور مردم را به یک موقعیت دشوار که در آن آنها را به را انتخاب کنید آنچه که می خواهید انجام دهید و آنچه آنها را به انجام" گوگنهایم گفت.

اما این موقعیت است که کارفرمایان ممکن است در نهایت در گفت فرانک نزدیک رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کارولینای جنوبی کسب و کار کوچک اتاق بازرگانی است. بسیاری از کسب و کار در حال تحقق یک حقیقت در مورد PPP وام اگر آنها را به کارکنان. "این بخشایش وام ممکن است بخشایش."

برای کارکنان است که نگرانی در مورد بازگشت به کار اولین گام برای شروع یک گفتگو با کارفرمای خود گفت: Brian McGinnis, یک وکیل با فاکس روچیلد که تمرکز بر اشتغال مسائل قانون.

"این مهم است که آن را از دو راه گفت و گو" او گفت:. کارفرمایان لزوما رفتن به دانستن آنچه که نگرانی های کارکنان.

"اولین گام برای قادر بودن به جای یا کاهش این نگرانی است که بدانیم چه کسانی هستند. بیشتر سازنده بهتر آن است تمایل به کار کردن است."

خیلی دوست دارم وقتی که می آید به مزایای بیکاری وضعیت در اطراف حقوق و قانون پیچیده است و می تواند توسط دولت متفاوت است. یک جای خوب برای شروع است, متحده,' وب سایت. برای مثال در کالیفرنیا Q&a صفحه ای که آدرس سوال از ترس از ابتلا COVID-19 در محل کار:

"فردی است که صلاحیت برای UI اگر آنها حاضر به قبول "مناسب" اشتغال زمانی که ارائه شده است. بر اساس قانون کالیفرنیا ، [توسعه اشتغال وزارت] را در نظر بگیرید که آیا کار خاص است "مناسب" در پرتو عواملی مانند درجه خطر درگیر به فرد ایمنی و بهداشت. برای مثال اگر کارفرمای شما انطباق با دولت الزامات مورد نیاز برای بازگشایی و هر و همه دولت مقررات ایمنی ممکن است شما علت خوب حاضر به بازگشت به کار و می تواند از رد صلاحیت در ادامه به دریافت منظم UI مزایای برای یک مدت زمان تعیین شده."

وجود دارد همچنین دستورالعمل از CDC و وزارتخانه های کار و بهداشت و خدمات انسانی تحت ایمنی و بهداشت حرفه ای عمل می کنند. آنها جزئیات مراحل است که کارفرمایان باید مصرف شود. اگر یک کارفرما نیست و انجام این کار یک کارمند را قوی تر مورد به ادعای اشتغال مناسب نیست.

McGinnis می گوید در تجربه خود کارفرمایان در حال تلاش برای دریافت آن راست و نه فقط به دلیل آنها نگران بودن و شکایت کرد. "کارفرمایان واقعا درک آنها نمی توانند به کسب و کار بدون مطمئن شوید که کارمندان به اندازه کافی محافظت شده," او گفت:. "بسیاری واقعا درد گرفته برای دریافت این حق است."

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن