باید توتون و تنباکو فروش محصول ممنوع شود در طول COVID-19 همه گیر?

وجود دارد تماس از برخی از گروه سلامت برای محدودیت یا ممنوعیت آشکار در محصولات توتون و تنباکو برای کمک به کاهش

توسط AKHBAREMAAAA در 26 فروردین 1399

وجود دارد تماس از برخی از گروه سلامت برای محدودیت یا ممنوعیت آشکار در محصولات توتون و تنباکو برای کمک به کاهش خطرات ناشی از عوارض ناشی از COVID-19. برخی از کارشناسان پزشکی فکر می کنم که سیگار کشیدن و vaping می تواند علائم را بدتر کند.

یکی در اوایل مطالعه علمی نشان می دهد که COVID-19 نفر در چین به بیش از دو برابر احتمال ابتلا به عفونت های شدید اگر آنها سیگاری است.

سیگار کشیدن همچنین بدان معنی است که بارها و بارها آوردن دست خود را به دهان خود را هنگامی که ما همه در حال هشدار به لمس چهره ما.

ایالت نیویورک آکادمی پزشکان خانواده خواستار ممنوعیت خرید و فروش توتون و تنباکو و سیگار e-طول بیماری همه گیر. اتحادیه بین المللی مبارزه با سل و بیماری های ریوی افزایش فشار خود را برای پایان دادن به فروش.

"این است که واقعا بهترین زمان برای دولت به اقدام و به زور صنعت دخانیات برای جلوگیری از فروش توتون و تنباکو در کشورهای" اتحادیه Dr. گن Quan گفت.

حدود 34 میلیون نفر در آمریکا و دود سیگار. دکتر مایکل سیگل در دانشگاه بوستون دانشکده بهداشت موافق است که ترک سیگار و vaping را مثبت فواید اما می گوید می گوید ممنوعیت می تواند عواقب ناخواسته.

"شما واقعا باید خطر از بازار سیاه در حال توسعه" او گفت:. "برای من این است که مانع اصلی برای ممنوعیت صادقانه میگویم. نه عواقب اقتصادی به شرکت های دخانیات."

انجمن ملی از توتون و تنباکو رسانه ها ندارد, نظر در این زمان.

اصلاح (13 آوریل سال 2020): نسخه قبلی این داستان غلط املایی Quan نام.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب