ما باید درمان خدمات اینترنت مانند یک ابزار عمومی?

این بیماری همه گیر به ارمغان آورده است به تسکین طولانی نابرابری اقتصادی در آمریکا و نابرابری شده است که رشد بی

توسط AKHBAREMAAAA در 19 تیر 1399

این بیماری همه گیر به ارمغان آورده است به تسکین طولانی نابرابری اقتصادی در آمریکا و نابرابری شده است که رشد بیش از چهار دهه اخیر.

یک مثال این است که شکاف دیجیتال.

بازار ارشد اقتصاد کمک کننده کریس فارل است سوال: باید به اینترنت مانند یک ابزار به منظور اطمینان می دهم که بیشتر مردم دسترسی داشته باشید ؟ او در مورد برخی از پاسخ های بالقوه با بازار را صبری بن-Achour. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

صبری بن-Achour: اجازه دهید بحث در مورد برخی از نمونه هایی از آنچه که دسترسی نابرابر به معنی در عمل است. منظورم این است که ما صحبت کردن در دانش آموزان است که باید برای یادگیری از خانه نیاز به اینترنت خوب دسترسی برای انجام این کار ؟

کریس فارل: بله. و شواهد قریب به اتفاق است. شده است وجود دارد مقدار زیادی از داستان در مورد چگونگی یادگیری آنلاین نیست واقع بینانه برای بیش از حد بسیاری از خانواده ها است. اجازه دهید من به شما یک مثال دیگر: دسترسی به اینترنت بحرانی برای اشتغال این روز و با تکنولوژی بالا دنده اجازه داده است همسر آمریکایی که جدا شده اند در خانه های خود و یا زندگی کمک مراکز به ماندن در تماس با خانواده و دوستان خود. و آنها می توانند سفارش با خیال راحت تر کالاها و خدمات آنلاین, دوباره, با فرض این که آنها می توانند.

بن-Achour: بنابراین ایده این است که پهنای باند است نه لوکس. این اساسی برای شرکت در اقتصاد ما.

فارل: بله و من فکر می کنم حق تاریخی قیاس برق است. شما می دانید قبل از رکود بزرگ بسیاری از مناطق روستایی نیست سیمی. آنها بیش از حد از راه دور بیش از حد تعداد کمی از مردم آن را بیش از حد گران بود و نمی کند که صدا آشنا است ؟ خوب معامله جدید به ارمغان آورد برق به مناطق روستایی برای اولین بار. تبدیل دیجیتال دسترسی به ابزار من فکر می کنم فقط یک قدم بزرگ به سمت افزایش شانس که کسانی که بوده ام سخت ترین ضربه را در طول این زمان دشوار است می توانید با شرکت در اقتصاد به عنوان آن می شود بهتر است.

بن-Achour: خب منظورم اینه که وقتی چیزی تبدیل به یک ابزار مانند که چه کنم ؟ چه تغییرات ؟ چگونه است که آن را قابل دسترس بیشتر را به مردم ؟

فارل: این به رسمیت شناختن, یک, که یک پایه ورودی به داخلی اقتصادی زندگی و آب و برق به عنوان یک سرویس آن را به یک شبکه فیزیکی که همه دسترسی به. بنابراین در حال حاضر وجود دارد این است که رقابت در میان شرکت های بخش خصوصی برای ارائه پهنای باند. اما اگر آن را بیش از حد گران قیمت برای ارائه آن در یک جامعه خاص و یا خاص محله یک منطقه خاص را نشان نمی دهد تا. هنگامی که آن را تبدیل به یک ابزار است که دیگر قابل قبول است.

بن-Achour: حتی اگر همه هم باید به اینترنت خوب دسترسی, نمی, هنوز هم وجود دارد یک تقسیم از آنجا که شما می خواهم نیاز به کامپیوتر برای استفاده از آن ؟

فارل: آره. و البته پهنای باند نیز باید مقرون به صرفه است. شما باید با کیفیت بالا و قابل اعتماد پهنای باند به شرکت در این اقتصاد است. سپس نیز وجود دارد رفتن به یارانه در نظر, کامپیوتر, پشتیبانی, آموزش, هیچ تردیدی در مورد آن. و راه کار ارائه دهندگان خدمات آنها در حال رفتن به مانند این ایده. اما من هنوز هم فکر می کنم که این یک گام مهم برای یک اقتصاد است که به عنوان ما را از ظهور این بیماری همه گیر رکود اقتصادی نباید آن را مانند یکی از قدیمی. باید آن را بهتر است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im