بی خوابی شبانه در حال جنگیدن, بهره وری تشدید اضطراب

خیلی در مورد زندگی ما شده است طرح میتوانست پس از همه گیر آغاز شد: ما در زندگی اجتماعی ما کار و زندگی برای بسیا

توسط AKHBAREMAAAA در 19 اردیبهشت 1399

خیلی در مورد زندگی ما شده است طرح میتوانست پس از همه گیر آغاز شد: ما در زندگی اجتماعی ما کار و زندگی برای بسیاری از ما خواب ما. که می توانید آن را دشوار است برای گرفتن کار انجام می شود که محرومیت از خواب را تشدید حواس پرتی و خستگی.

دیو Bittner میزبان یک سری از پادکست ها در مورد امنیت سایبر در بالتیمور و قبل از همه گیر او یک قهرمان دارای جای خواب. او می خواهم از کار افتادن بلافاصله هنگامی که سر خود را ضربه زدن به بالش.

"می تواند وجود داشته باشد یک گروه راهپیمایی است که می تواند به خارج از پنجره من و من خواب راست از طریق آن," او گفت:. "در این لحظه آن روزها رفته اند."

تقریبا هر شب به تازگی او از خواب بیدار در حدود 2 یا 3 صبح دیوانه وار چک کردن تلفن خود را برای به روز رسانی اخبار در ویروس. او شده است با تکرار اضطراب رویاهای که او در آن گیر کرده در دبیرستان و ناکامی در کلاس های خود.

"این سخت است برای توصیف بیشتر از آن است که به دلیل راه, رویاهای," او گفت: "اما من اغلب از خواب بیدار در صبح و من احساس نمی خوب استراحت کنید."

که باعث می شود تمرکز بر روی کار سخت تر است و او را می پوشد صبر کردن که استرس او را حتی بیشتر.

محرومیت از خواب می تواند به ایجاد یک چرخه معیوب از اضطراب و از دست دادن بهره وری می گوید: Chris Bailey, نویسنده کتاب "بهره وری پروژه" و "Hyperfocus."

"کمبود خواب تنها رایج ترین ماشه برای یک قسمت از اضطراب," او گفت:. "بنابراین شما می توانید نگاهی به این موضوعات به نوعی مانند یک وب سایت آنها نوع ستاره است که در مدار یکدیگر است."

به تازگی بسیاری از فشارها وادار کردن این ستاره ها را از هم ترازی. برای میلیون ها نفر از مردم به طور ناگهانی تغییر به کار از خانه بوده است بسیار مخرب.

"فقدان ساختار باعث می شود کار ما به طور کامل غیر قابل پیش بینی" بیلی گفت. "ذهن ما نمی داند که آن زمان به کار ذهن ما نمی داند که آن زمان برای استراحت ذهن ما واقعا نمی دانم زمانی که متوقف شود."

Nguyen Pham است که به دنبال یک دکترای علوم اعصاب در دانشگاه یوتا. کار او این است که مصرف بیش از همیشه در حال رشد از روز آمیخته با پخت و پز, چرت زدن و پایین رفتن ق, سوراخ خرگوش در حالی که او خواب فقط چند ساعت یک شب.

"من تا 4:30 تا 5 صبح در برخی از روزها," او گفت:. "منظورم این است که آن کار شده است برای من اما ذهنی آن قطعا بسیار تخلیه."

استراحت در dribs و drabs مانند این است که به عنوان یک "خواب خوب شبانه" گفت: Matthew Carter, استاد زیست شناسی است که دارای تخصص در خواب علم در کالج ویلیامز.

"خواب تکه تکه شدن است از یک مشکل واقعی است," او گفت:. "این در واقع باعث کاهش کیفیت همه ترمیمی توابع است که اتفاق می افتد زمانی که یک فرد در خواب است و ما باید در یک زمان سخت به خاطر سپردن همه چیز ما یک کاهش ظرفیت شناختی که باعث می شود آن را سخت تر برای تصمیم گیری خوب."

کارتر یک خواب متخصص اما البته که نمی توان او را ایمنی بدن به یک کمی از محرومیت از خواب. در طول روز او را کمک به خانه از مدرسه بچه های خود را و سپس او را به شب کمتر بسته و چشم از او می داند که او نیاز دارد.

"در شب بد آن می تواند چهار یا پنج ساعت است. اما من صادقانه باشد— شاید حتی کمتر از آن است که" او اعتراف کرد.

او تلاش می کند به آن را تشکیل می دهند روز بعد با خواب در. و سرنخ است که یک تجربه مشترک. جهانی برق الگوهای به نظر می رسد نشان می دهد که مردم به ماندن تا بعد از خواب طولانی تر و در نظر گرفتن استراحت در بعد از ظهر شاید به چرت زدن.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن