بانک های کوچک نگرانی آنها در یک نقطه ضعف در دور جدید وام SBA

اداره کسب و کار کوچک شروع به پذیرش برنامه های کاربردی دوشنبه برای دور دوم فدرال وام اضطراری حقوق و دستمزد تحت

توسط AKHBAREMAAAA در 9 اردیبهشت 1399

اداره کسب و کار کوچک شروع به پذیرش برنامه های کاربردی دوشنبه برای دور دوم فدرال وام اضطراری حقوق و دستمزد تحت برنامه حفاظت از. دور اول وام به ارزش حدود $350 میلیارد در حالی که این یک توزیع خواهد شد $320 میلیارد.

این سیستم هنوز هم کار نمی کند بیش از حد به خوبی به خصوص برای بانک های کوچک تر.

حدود 15 دقیقه پس از SBA برنامه در پنجره باز صبح روز دوشنبه خلیج دولت های پس انداز بانک در Worcester, Massachusetts, تا به حال 100 برنامه آماده برای رفتن.

رئیس بانک پیتر Alden گفت: در مقایسه با دور اول PPP وام بانک ها را بسیار واضح تر راهنمایی از SBA.

"آنها بهتر آماده شده همانطور که ما در حال بهتر آماده" Alden گفت. "امیدوارم این سیستم را نگه دارید تا با این حجم که رفتن به اتفاق می افتد."

اما سیستم نمی نگه دارید تا. بانک های کوچک در سراسر کشور گزارش مشکلات فنی ارائه وام SBA. در La Salle بانک دولتی در ایالت ایلینوی ارشد مسئول وام کریس دانکن گفت: او کردم پیغام خطا تمام صبح.

"در پایین هر صفحه شما باید به آمار "ذخیره و بعد' [و] هنگامی که شما انجام می دهد که سیستم را از زمان و یا شما می توانید چرخ نخ ریسی از مرگ و بوت کردن در نهایت" دانکن گفت.

چرا که بانک خود را تنها ارسال 25 برنامه های کاربردی دانکن گفت که او و همکارانش تا به حال برای ورود به تمام گیرنده اطلاعات به صورت دستی برای هر وام — نام و شماره امنیت اجتماعی, کارفرما, شماره ID یک دسته از بله-یا-هیچ علامتگذاری کنید.

او گفت: این روند قرار است به 10 دقیقه در هر برنامه اما هر زمان حدود یک ساعت.

در ضمن بانک ها که ارائه 5,000 یا برنامه های بیشتر می تواند ارائه تمام اطلاعات در یک بار با یک سند واحد.

بانک مرکزی جنوب کالیفرنیا در سن دیگو است که تنها برنامه ریزی برای ارسال از 1200 برنامه های کاربردی. رئیس بانک ناتان Rogge گفت: او را نا امید با این روند است.

"من فکر می کنم کسانی که انبوه ارسال که از بزرگترین موسسات واقعا افتادن و هنگ کردن سیستم" Rogge گفت.

در Thayer شهرستان بانک در الخليل, نبراسکا, رئیس جمهور پاتریک کنر گفت این است که به بانک های بزرگ یک مزیت غیر منصفانه است.

"این فقط واقعی خسته کننده به نشستن در اینجا [با] همه چیز آماده برای رفتن و پس از آن ما فقط در حال چرخش ما چرخ" کنر گفت.

جی پی مورگان چیس و ولز فارگو کاهش یافته است به نظر برای این داستان. کوچک کسب و کار اجرایی نشده بود در پاسخ به یک درخواست مهلت.

اصلاح (27 آوریل سال 2020): زودتر نسخه صوتی این داستان misstated نام Thayer شهرستان بانک.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن