کسب و کارهای کوچک به دنبال وام برای پوشش COVID-19 ضرر و زیان در صورت سردرگمی و سرخوردگی و عدم قطعیت

بر روی زمین وجود دارد این است که برخی از سردرگمی در مورد دولت $350 میلیارد وام به کسب و کارهای کوچک از طریق CO

توسط AKHBAREMAAAA در 27 فروردین 1399

بر روی زمین وجود دارد این است که برخی از سردرگمی در مورد دولت $350 میلیارد وام به کسب و کارهای کوچک از طریق COVID-19 رکود.

بانک ها مطمئن نیستید در مورد قوانین و خطرات. بسیاری از کسب و کارهای کوچک در حال سر در گم.

آماندا Ballantyne, مدیر اجرایی یکی از ملی کسب و کارهای کوچک و حمایت از گروه های اصلی و خیابان داد می گوید دولت فدرال ساخته شده است که همه چیز بیش از حد پیچیده است.

"که در آن ما در واقع نیاز به چیزی بسیار ساده برای حمایت از کسب و کارهای کوچک" Ballantyne گفت: "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio. "و در حال حاضر کسب و کارهای کوچک خود را و رک و پوست کنده بانک ها و همچنین SBA واقعا تلاش برای به دست آوردن اطلاعات کافی و به وضوح وجود دارد خارج وجود دارد در مورد این برنامه و به مطمئن شوید که این برنامه با این نسخهها کار به طور موثر است."

در زیر متن صحبت های خود را.

دیوید Brancaccio: پس چه هستند شما را شنیدن از اعضا در نظر کسانی که سعی کردم به سیستم سعی کردم به ثبت نام برای یک وام ؟

آماندا Ballantyne: آن را گیج کننده است و در بسیاری از سرخوردگی و من فکر می کنم عدم قطعیت است. بسیاری از اعضای ما ابراز نگرانی کرده اند قبل از تقاضا برای وام در مورد اینکه آیا این وام بودند محصول مناسب برای آنها بلکه واقعا احساس یک حس فوریت را در خط به دریافت پول زیرا آنها ترس آن را اجرا کنید. آن دسته از صاحبان کسب و کار که با موفقیت بدست برنامه های کاربردی در حال مقدار زیادی از سردرگمی است. من می گویند صاحبان کسب و کار شنیده می شود همه چیز بسیار متفاوت از بانک های مختلف در مورد کسی که واجد شرایط و مورد نیاز.

Brancaccio: و برخی از کسب و کارهای کوچک ممکن است مشکل جریان نقدی امروز و فردا اما هنوز هم ممکن است بخواهید به در این سیستم در صورتی که آنها به آن نیاز دارید در چند روز بیشتر. شما مجبور به استفاده از چک برنامه حفاظت پول در برخی از پنجره. شما نمی توانید صبر کنید برای همیشه از آن استفاده کنید.

Ballantyne: درست است. و من فکر می کنم وجود دارد همچنین برخی از سردرگمی در میان بانک ها در مورد زمانی که آن وام را به نزدیک و زمانی که آنها استفاده می شود. من فکر می کنم مشکل این است که زمانی که وام طراحی شده بود, من فکر می کنم آن طراحی شده بود قبل از مردم در واشنگتن واقعا درک چگونه این بحران ممکن است تاریخ و زمان آخرین. پس از آن نیز مشخص نیست, شما می دانید, آیا صاحبان کسب و کار باید فقط تماس خود کارگران از اخراج در حال حاضر و پس از آن ذخیره کردن آنها را دوباره در هشت هفته اگر آنها همچنان به حفظ کسب و کار بسته شدن و یا اگر آنها می توانید صبر کنید چند ماه و استخدام کارگران خود را به عقب زمانی که اقتصاد آماده است تا به باز دوباره.

Brancaccio: در بخش هایی از اروپا آن را یک ساختار متفاوت در مجموع برای دولت در کمک به نگه داشتن مردم در کسب و کار کوچک رسید. آنها در حال دادن پول به کسب و کار به طوری که پول می توانید نگه دارید در جریان است.

Ballantyne: و این یک مدل است که ما مطرح شده با بسیاری از, بسیاری از ما قانونگذاران فدرال در سراسر کشور است. ما فکر می کنیم آن را به راه راست به رویکرد مشکل است. آنچه شما نیاز دارید در حال حاضر است که برای ایجاد امنیت هر دو برای کسب و کارهای کوچک و برای کارگران, به طوری که آنها می توانید تمرکز بر روی سلامت خود را. چه PPP می کند این است که تعداد زیادی از ایجاد خطر و عدم قطعیت که غیر ضروری است. آن را شامل می دانید هزاران نفر از بانک ها است که دیگر اداری لایه.

خیابان اصلی داد واقعا به حمایت است که ما در این نوع از برنامه است که تشکر. [Pramila] Jayapal, [D-بشویید.] ایجاد شده در لایحه جدید ، چک تضمین عمل می کنند و همچنین که [جمهوری خواه ایالت جاش هاولی] ایجاد کرده است. هر دو از این برنامه ها در حال نگاه کردن به آنچه در اروپا در حال انجام است و پول را مستقیما به کسب و کار و کسب و کار را باید ثابت کند که آنها با استفاده از پول به درستی نشان می دهد که آنها با استفاده از آن در اشتغال را نشان می دهد که آنها با استفاده از آن در اجاره — انواع دیگر از هزینه های ثابت هستند که تحت پوشش این برنامه است. که من فکر می کنم کاهش بسیاری از بار اجرایی است که کسب و کارهای در حال تجربه. البته شما باید بسیاری از صاحبان کسب و کار که فقط لازم نیست که روابط نزدیک با 7(a) تایید وام دهندگان. بنابراین این نوع از برنامه است که Rep. Jayapal است که نشان می دهد نیز جلوگیری از برخی از اختلافات خواهد شد که در نتیجه از با استفاده از موسسات بانکی برای ارائه این کوتاه مدت امداد.

Brancaccio: آنچه شما ارجاع شده است کسب و کار مجبور به قرض گرفتن از یک زیر مجموعه بانک ها که معتبر هستند برای انجام این کار و برخی ممکن است مداوم روابط عمیق با کسانی که در بانک ها, اما برخی از کسب و کار ممکن است.

Ballantyne: درست است. میلیون ها نفر از کسب و کارهای لازم نیست که روابط با آن دسته از بانک ها. و آنچه که ما در حال دیدن یک سطح عدم اطمینان از خود بانک که وام صندوق نیست به اندازه کافی بزرگ. وجود دارد, عصبانیت, در میان بانک های مورد, شما می دانید, دادن بیش از حد بسیاری از برنامه های کاربردی. و در واقع ما دیده ایم عمده بانک ها مانند بانک مرکزی آمریکا در واقع حاضر به ارائه این وام به هر کسی که نیست در حال حاضر یک مشتری. بنابراین ما در حال حاضر شروع به ناهمواری در دسترسی و واجد شرایط بودن و فقط وجود دارد شکی نیست که وجود خواهد داشت نژادی و نابرابری در دسترسی به چک حفاظت از وام.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن