کسب و کارهای کوچک مبارزه با این بیماری همه گیر و تظاهرات

این ملت است که در وسط سخت و طولانی سر رسیده — نگاهی به نژادپرستی و خشونت پلیس در این کشور است. است که بسیاری ا

توسط AKHBAREMAAAA در 23 خرداد 1399

این ملت است که در وسط سخت و طولانی سر رسیده — نگاهی به نژادپرستی و خشونت پلیس در این کشور است. است که بسیاری از شرکت های بزرگ برندهای تقلا برای پیدا کردن پاسخ مناسب و کسب و کارهای کوچک به مرور نقش خود را در حالی که تلاش برای شناور ماندن در میان همه گیر.

در LocLov سالن در واشنگتن صاحب صالح وات به تازگی آغاز شده و استقبال از بازگشت مشتریان و کارکنان هنگامی که این تظاهرات در واکنش به کشته شدن جورج فلوید توسط پلیس آغاز شد.

وات گفت: به طور معمول او و کارکنان خود خواهد بود عمیقا درگیر در این اعتراضات و ارسال عکس از تیم خود در تظاهرات و اهدای پول به عدالت اجتماعی قرار گرفتند. اما سالن در سی و لا بسته شده اند و برای ماه ها تحت COVID-19 مستندات و مانند بسیاری از کسب و کارهای کوچک او گفت: این همه او می تواند انجام دهد فقط به نگه داشتن کسب و کار شناور.

"این سخت است برای دیدن است که آن را اتفاق می افتد," او گفت:, "و به و به دستکاری هر دو موقعیت — من احساس وحشتناک است که من حتی نمی تواند پاسخگو تر در راه است که من به طور معمول خواهد بود."

صالح وات صاحب Loc.L.ov سالن در پایتخت این نسخهها کار میکند بر روی مشتری است. او تا به حال به بریده بریده کارکنان خود و تعدادی از مشتریان او می بیند با توجه به COVID-19 محدودیت. (Kimberly Adams/بازار)

وات گفت: او هنوز هم حمایت از این جنبش به عنوان بهترین او می تواند اما او می گوید بخش بزرگی از آن است که تلاش برای نگه داشتن به عنوان بسیاری از کارکنان خود را به عنوان امکان پذیر است.

"ما باید همان مبلغ اجاره و سپس پرداخت" وات گفت: از چالش های کسب و کار. "و سپس موقت پلاستیک پرده و ماسک برای کارکنان ماسک برای مشتریان سپر چهره شما می دانید اشعه ماوراء بنفش کوره ..."

هزینه های بالاتر برای PPE حرکت رو به جلو نیز به محاسبات برای Shobha tummala می که صاحب Shobha یک زنجیره حذف مو سالن در نیویورک و دی سی و مریلند تقریبا همه از آن ها هنوز بسته است.

یکی از مکان های در سی سوار شد تا زمانی که در اوایل اعتراضات تبدیل به خشونت و درگیری با پلیس. Tummala می گفت که او به طور مداوم recalculating چگونه او می تواند نگه داشتن کسب و کار خود رفتن و تظاهرات اتفاق می افتد فقط به عنوان او خرید در اطراف برای کسب و کار جدید بیمه که تمام شده در ژوئن 1.

او گفت: بر اساس نقل قول های او با دیدن نرخ ها رفته اند تا راه در حالی که در همان زمان درآمد او رفته راه را به پایین.

"ما احتمالا تا پایان پرداخت نزدیک به آنچه ما پرداخت شده در سال گذشته برای آنچه که ما در حال برآورد خواهد شد و شاید یک سوم یا یک چهارم از درآمد.

در مینیاپولیس که در آن جورج فلوید کشته شد در بازداشت پلیس, Lee Wallace صاحب صلح و قهوه و کافی شاپ و roastery واقع در همان محله که در آن پلیس حوزه سوخته است. والاس به تازگی افتتاح درب به اما گفت: او واقعا با تمرکز بر کسب و کار برنامه ریزی برای آینده است.

"گمان می کنم من باید" او گفت:. "اما صادقانه بگویم زمانی که شما در وسط از نوع شکستگی و درد که جامعه ما در حال رفتن را از طریق. من شده اند قادر به فکر می کنم که به مراتب جلوتر است. من فکر می کنم همه در اینجا است که در تلاش است برای حمایت از تظاهرات مسالمت آمیز که می رویم و به دنبال به جلو به دولت در رسیدگی به مینیاپولیس اداره پلیس است."

والاس کسب و کار پایدار خسارت کمی در این تظاهرات اما او گفت که او همدردی با همه صاحبان کسب و کار کوچک که از دست داده ام چه ممکن است زندگی خود را کار می کنند. در همان او گفت: از آن زمان به اذعان درد در جامعه است که نیاز به خطاب.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن