کسب و کارهای کوچک نامشخص در مورد وام اضطراری برنامه

مدیریت کسب و کار کوچک همه گیر اضطراری برنامه اعطای وام را تایید کرده است بیش از 1.3 میلیون وام برنامه های کارب

توسط AKHBAREMAAAA در 28 فروردین 1399

مدیریت کسب و کار کوچک همه گیر اضطراری برنامه اعطای وام را تایید کرده است بیش از 1.3 میلیون وام برنامه های کاربردی. SBA گفت: کسانی که وام به ارزش حدود $300 میلیارد و قرار دادن دمای زیر آن چک حفاظت از برنامه در حدود 220,000.

SBA گزارش این هفته است که بخش صنعت با بیشترین تصویب وام ساخت و ساز, ساخت و فن آوری است. کسب و کار در کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا در حال دریافت پول بیشتر — که باعث می شود حس چون آنها سه پرجمعیت ترین ایالت.

نیویورک چهارم است اما در اومد پشت Illinois. که نگرانی ها در شهر نیویورک کسب و کار کوچک کمیسر Gregg Bishop.

"آنچه من شنیدن از کسب و کارهای کوچک است یا خود بانک است شرکت به دلیل آنها یک جامعه کوچکتر بانک و یا بانک خود را آنلاین رو خیلی دیرتر از بقیه ایالات متحده" اسقف گفت.

برخی از کسب و کار مطمئن نیستید که در آن برنامه های کاربردی خود را در این فرآیند است. Ashwin Deshmukh که صاحب یک نوار کوکتل در منهتن فکر می کند او ممکن است تایید شده اند. بانک خود را پذیرفته و تمام کارهای اداری خود را اما او بعد فورا رفت واز هر تایید.

"من فکر می کنم این غیر ممکن است برای گفتن که اگر چیزی اتفاق افتاده است تا زمانی که شما پول خود را در حساب" Deshmukh گفت.

این یک داستان مشابه برای, واشنگتن d. C. مشاور بازاریابی الکساندرا میسون که اعمال می شود زمانی که برنامه آغاز شده است.

"من فرستاده شده در برنامه من و آنها اذعان کرد که آنها آن را داشته باشد," او گفت:. "و سپس من شنیده ام یک چیز را برای یک هفته."

میسون گفت: تا زمانی که او می بیند وام در حساب او باقی می ماند شک و تردید در مورد برنامه SBA. و او گفت: او نه تنها مالک کسب و کار کوچک به احساس می کنید که راه.

"من هرگز به پیف پیف یک میلیون کسب و کار گرفتن تایید" میسون گفت. "اما شما لازم نیست که به نگاه بسیار دور است. منظور من فقط در توییتر و آن را فقط کتیبه از مردم گفت: "این چیزی نیست که من تجربه.'"

آن دسته از صاحبان کسب و کار کوچک در حال امیدوار است که وام خود را تایید کنید در اسرع وقت. وال استریت ژورنال امروز گزارش داد که SBA برنامه است که در مورد به اجرا از پول است.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن