برخی از توییتر بزرگترین حساب های هک کردم. آن می توانست بسیار بدتر است.

چهار شنبه, حساب توییتر از افراد برجسته مانند باراک اوباما, Elon Musk و بیل گیتس هک شد. توییت توسط هکرها شد همه

توسط AKHBAREMAAAA در 27 تیر 1399

چهار شنبه, حساب توییتر از افراد برجسته مانند باراک اوباما, Elon Musk و بیل گیتس هک شد. توییت توسط هکرها شد همه مشابه درخواست پیروان برای ارسال بیت کوین و دریافت دو مقدار در بازگشت. این کیف پول بیتکوین در ترویج این توییت دریافت بیت کوین به ارزش بیش از $100,000.

بازار میزبان کای Ryssdal صحبت با Zeynep Tufekci استادیار در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل مورد چگونه هک می تواند ایفا کرده است. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

کای Ryssdal: بنابراین اجازه دهید می گویند این افراد روز گذشته که این توییتر هک شد هوشمندانه تر تر و بد تر مخرب و تصمیم گرفت به جای انجام این بیت کوین چیزی که آنها می خواستند به انجام واقعی آسیب های اقتصادی. آیا شما فرض کنید که ممکن است رفته پایین ؟

Zeynep Tufekci: خوب, اجازه دهید من است که برای شما. بیایید می گویند که آنها توییتی از رئیس جمهور حساب که موشک در راه خود را به چین و سپس به اخبار حساب های مانند آسوشیتد پرس یا NPR و جاهای دیگر و تایید آن. چین را در حدود 20 دقیقه به شکل و امیدوارم آنها خواهد آن را کشف کردن اما نوع نقش توییتر در اطلاعات ما محیط زیست به خصوص با رئیس جمهور و بسیاری دیگر از های رسمی برای اولین بار, به tweeting, بدون اینکه لزوما از دیگر راه های سریع از تایید بسیاری از حالات. من فقط به شما یک وحشتناک یک به می گویند که چگونه بالا ریسک هستند اما آنها می تواند انجام بسیاری است.

Ryssdal: این چیزی است که ما به نوعی در حال حاضر می دانستم که راست ؟ منظورم هک اتفاق افتاده و چپ و راست رئیس جمهور در تعارض است در توییتر و وجود دارد یک مورد به شما نمی خواهد می دانم که او می خواهم هک شده که بر اساس آنچه محتوای توییت شد. چه این به ما بگویید که در مورد آسیب پذیری ما?

Tufekci: خوب چیزی که مهم است به یاد داشته باشید در اینجا این است که ما در حفظ و گفتن به مردم شما می دانید با استفاده از دو فاکتور تأیید هویت انجام این کار است که برای محافظت از خودتان. اما واقعیت این است که بزرگترین تهدید یک تهدید داخلی مانند برخی از کارکنان داخل شرکت است که دسترسی به آنچه که کامپیوتر علم مردم را از خدا مشاهده — شما را وادار به دیدن همه چیز را در همان زمان. و این فقط ترسناک, زیرا تصور آنها تا به حال توییتی هماهنگ و ظریف چیزی که وجود دارد برخی از شما می دانید عمده بحران در جایی و بازار سهام چهار و 15 دقیقه بازار سهام ناموفق mr آنها مقدار زیادی از پول. و از آنجا که این چیزی که اتفاق افتاده است قبل از حملات خودی اتفاق افتاده اند قبل از این فقط بدان معنی است که ما باید به یاد داشته باشید این دفعه ما دیدن چیزی شبیه به این, اما ما واقعا برای آن آماده شده متاسفانه.

Ryssdal: شما شده اند صحبت کردن و نوشتن و تلاش برای به دست آوردن افکار خود را در این را برای یک زمان بسیار طولانی است. آیا شما فکر می کنم ما آن را در ما برای حل این مشکل ؟ یا نه قربانی کنم ؟

Tufekci: من تقریبا خوشحال است که این افراد سعی بیت کوین کلاهبرداری به صداقت. من متاسفم که برخی از مردم ممکن است از دست داده اند یک کمی از پول است. امیدوارم آن را بیش از حد, اما من امیدوارم که این یک هشدار از آنجا که آنها انجام داده اند می تواند بسیار آسیب بیشتر به سرعت و ما حتی نمی خواهد متوجه آنچه که آنها انجام داده بود تا آن را خیلی دیر شده بود. بنابراین این واقعیت است که آنها سعی در فقط یک کمی از پول است که در واقع به نفع ما می گویند اوه ما آماده هستند. ما می رویم به یک انتخابات و ما باید بیش از حد بسیاری از chokepoints در اطلاعات ما محیط زیست است که متمرکز در چند شرکت. من نمی گویم اجازه دهید با استفاده از این, اما ما نیاز به آنها را در این مهم یک chokepoint با کمی مسئولیت پذیری.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de